fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś czuję, że Myśliwiec za chwilę poleci z Widzewa.
0
@Stinger_ Legia zarobiła blisko 1 mln E na Nim. Blaz nie chciał grać w Polsce do tego jego dość bogata historia kontuzji + nowa umowa z większa pensja (w przypadku gdyby został w Legii). Dobry ruch.
1
@Mow_mi_Douglas Czy komuś postawiono zarzuty po tych komisjach? kogo skazali?
0
@Mow_mi_Douglas Przeczytałeś uważnie co napisałem czy wybiórczo wybrałeś pewne fragmenty i wypisujesz tutaj Elaboraty?
Komisje sejmowe w sensie wszystkie od Rywina. Co dały te komisje? czy ktoś został pociągnięty do odpowiedzialności karnej? komuś postawiono zarzuty?
0
Przyszły MVP Ligi Jayson Tatum został wybrany najlepszym zawodnikiem Wschodu. (Listopad)
Na Zachodzie rządzi Wemba.
0
@Chaoss @MessiForeverTheBest No tak ale przecież te komisje nic nie wnoszą. 3/4 wypowiedzi to sa zwykłe bajki i opowiadania, które zawierają 0 wartość merytoryczna. I tak dzieje się od lat. Ludzie sa tak zaślepieni i nie widza tego?
@gumaz suski to zwykły idiota, ale jemu chyba nie przeszkadza ta rola.
0
Tak się zastanawiam po co sa te śmieszne komisje sejmowe skoro nikt nie traktuje ich poważnie? po chu... marnować czas na słuchanie opowiadań Suskiego o historii kaczyńskiego? czy historii pt: kim jest Caryca Katarzyna gdzie mieszka i czym się zajmuje?
0
@Ogorinho1974 Ferran to wrak piłkarza.
1
Z Wojtkiem to by było 10-0 a tak jest jak jest. Skromne 5-1
0
ale w ataku jest sraka to nie mam pytań xD
1
Po 35 minutach ten mecz powinniśmy zamknać prowadzac 3-0. aj Panowie...
18
Ferran to wrak piłkarza. Dostaje pięknie podanie od Rafinii i zamiast strzelać z pierwszej to przyjmuje piszczelem i kopie się po jajach.
0
@MarianekFCB Przecież nie ma drużyny na świecie, która gra cudnie i pięknie cały sezon. Teraz gramy słabiej ale to nie znaczy, że każdy kolejny mecz tak będzie wygladał.
0
@MarianekFCB Żadne. Przecież ten mecz o niczym nie decyduje.
0
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 I ja również uważam, że ta obecna forma jest niepotrzebna. Dodatkowe obciążenia dla zawodników. Stara edycja KMŚ była w sam raz.
1
Tymczasem FIFa potwierdziła koszyki przed losowaniem Klubowych MŚ.
2
@Blantozaur akurat tej wersji nie czytałem, ale ciekawa opcja ;)
1
@GeneralXavi No gola może nie, ale może obroni karnego na wagę 3 pkt. ;)
@SelloutCrowd Dzisiaj Penia Nam wygra mecz. ;)
3
@VamosRakieta Dokładnie.
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
1
Oby dzisiaj Penia wygrał Nam mecz.
Po zwycięstwo Barcelono.
1
@barcelonaLM Brawo. Gratulacje ;)
@AduŚ07 Podwójne gratulacje. Piękny wynik ;)
2
@BarcArs Kurcze kiedyś wybieraliśmy sobie najlepszych grajków za ogromne $.
Dzisiaj kombinujemy aby coś zarobić. Nisko upadliśmy.
1
@Batys a Ja piję sobię herbatkę z cytrynka bez cukru.
1
@mekston I ten płacz Wolffa:
No Mike No No No that was so not right xD
zapamiętam to do końca życia. Cudna końcówka i piękne zwycięstwo Maxia.
3
Wiem, że to wszystkich boli ale....
No grubo zaśmiane xD
0
@Culer9002 Te 20 mln za reprezentanta Holandii gościa który jest w najlepszym wieku to jest nic więcej jak naszczanie Barcelonie na twarz.
50-60 mln i rozmawiamy.
0
@Trojanek23 a ja go pamiętam chyba z pobytu w Romie? i tam był tak nieprawdopodobnie nieskuteczny, że łapałem się za głowę, że idzie do anglii ;D
2
@GigiAmoroso Bardzo lubię ten film i scenę gdzie Dzon wykiwał Lucyfera. Jestem ciekawy czy będzie kolejna część tego Uniwersum.
3
@AFA To znaczy, że zawodnik jest niedoceniany.
0
@DonCarletto Jestem podobnego zdania. Kasa misiu.