fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zazaraza Dokładnie tak.
1
@Czajka90 No właśnie. ;)
Lubię Sznajdera, ale tutaj chyba nie trafił. Uważam, że w Junajtet było więcej problemów a nie szorstka przyjażń obu Panów. ;)
3
@Herato Po tak tłustych latach i dominacji w Serie a przyszedł czas przebudowy i "średniactwa". Czy to jest coś niezwykłego? no nie. Bo przecież większość drużyn z Topu przechodzi ten proces. Jedni lepiej drudzy gorzej. Proste.
9
@Czajka90 ale już przestańcie robić z Kriszczianka boga boguf. Bo przecież gdyby Panowie się kochali to Junajtet zostałby miszczem miszczuf tak?
No nie. Kriszczianek poszedł do araba i co wygrał?
1
@LOPEZ16 Jeśli się nie mylę od 2010 roku GUS ostrzegał przed potężnym niżem demograficznym. Co zrobiły kolejne rządy z tym problemem? nic i teraz Ja mam za to płacić za głupotę rzadzacych? i jeszcze polityk wychodzi i mnie straszy, żę jak nie będę ruch...ł to będę płacił? co będzie dalej? jak zabraknie rak na budowie to rzucimy wszystko i zostaniemy murarzami, tynkarzami bo tak chce polityk?
3 świat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@sergio5 Czyli można powiedzieć, że bez Dudka nie byłoby wielkiego Kasijasa.
4
@takisobiektos Oczywiście że tak. Przecież amorim musi to wszystko poukładać po swojemu. Obecnie kadra Junajtet z kilkoma wyjątkami to jest jeden wielki Tartak. Tu 3/4 składu nie nadaje się do poważnej piłki.
6
Widać gołym okiem, że w tym Junajtet jest kilka niedociągnięć.
4
Klub mem xD
4
@Eklerek Dla mnie to jest najgorszy okres w roku. Zawsze mam stresa czy patusy nie zniszczą mi domu czy zdrowia innych ludzi.
2
@Kgorecki2500 Po porozumieniu partii Kukiz 15' z pisem (koalicja) Kukiz udzielił wywiadu u Mazurka jeśli dobrze pamiętam i tam muzyk powiedział następujące słowa:
"Myślałem, że po połączeniu Naszej małej partii z ekipa rządząca (pisem) będziemy mogli sprawniej realizować Nasze Kukizowe pomysły. Okazało się jednak, że nikt nie słucha tych mniejszych a w grze liczą się tylko wielcy."
I taka jest prawda. Po co marnować publiczne $ na twory, które nie przetrwają kadencji sejmu? Petru, Kukiz, Palikot to są właśnie przykłady partii, które nic nie znaczyły i nic nie znaczą a posłowie wspomnianych formacji występuja teraz w pisie, Po czy PSL.
4
@Kgorecki2500 ale przecież polityka to właśnie zabawa tych największych czyt. najbogatszych. To przecież te grube ryby stoja za politykami. Ja popieram @Peciak niech się bawia za swoje prywatne $ a publiczne zostawia w spokoju.
2
ale co maja w głowach Ci co na autostradzie migają długimi to dajcie spokój. Dzikusy jakieś. Kto to widział takie rzeczy w Polsce i na Swiecie całym. Ludzie kochani.
0
@Kwiatek1899 Powiem Ci w skrócie jak Ja to robię:
wchodzę w twitera który mnie interesuje - klikam kopiuj i wklejam na Bomble z tym, że w w linku który się tutaj pojawi zamieniam "x" na twitter.
Przykład:
0
@draxidox Kurcze no wypisz wymaluj świat Bareji. Film Miś się kłania jak nic. xD
Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan Nam zrobi?
2
@Eklerek Polowanie, Świetny film i genialna rola.
2
@Mezocyklon87 Tampa MUSI wygrać ten mecz. W Panthers nie zagra ich najlepszy running back Chuba Hubbard. TB jest po prostu lepszym zespołem przynajmniej na papierze natomiast to jest NFL i tu każdy mecz to zupełnie inna historia. Dla mnie Tampa wygra + to, że graja u siebie. Podobnie z Miami. Oni musza wygrać z Browns którzy graja srakę ale Dolphins graja na wyjęzdzie gdzie pewnie jest zimno nawet bardzo zimno. Ciężki temat ;)
Może @Mistrzu888 i @kamil295, @Vitoo czy @Adran360 i wspomniany @zadafcb coś Ci więcej podpowiedza.
0
@daniel32778 Nie kupuje bo mam fajnego psa a ten nie dość, że gryzie dzieci somsiadów i szczeka im po złości to jest jeszcze słodki i kochany. Dlatego nie zamierzam go stresować.
2
@Faro Teksańska masakra piła mechaniczna 2003r.
Dom woskowych ciał, Zejście, Sanctum.
0
@draxidox Bo to najlepsza pozycja do rozwijania tych prędkości ;D
1
@draxidox I to wszystko jednom renkom. Bohater.
1
@Gall Doświadczenie bezcenne, ale jakim kosztem? to nie była Nasza wojna. Ja rozumiem, że jako sojusznicy "musimy" wywiązywać się z porozumień, ale gdyby Polska była silna militarnie to Nasza pomoc dla amerykanów byłaby na Naszych zasadach a tak robimy to co Nam każą. I to mnie boli.
2
@macio_944 The Office kurcze pierwszy sezon tego dzieła to jest Sztos niesamowity. ;D
1
@Kgorecki2500 Wracając jeszcze na chwilę do dyskusji o Iraku i udziale Polski w tym konflikcie. Tak sobie myślę, że największym błędem było to, że po 89 roku Polska nie budowała silnej armii. Z perspektywy czasu widzę, że zachłysnęliśmy się "Wolnością" zapominając o zagrożeniach ze strony Naszych somsiadów. Nowoczesna i silna armia postawiłaby Nasz kraj w zupełnie innej pozycji i mam tu na myśli amerykanów, którym wchodzimy tak głęboko w dup...e, że aż mdli.
5
@Popitek12 Zdecydowanie NIE. Precz z Komuna!!!
2
@michaleu Nie irytuje mnie bo nie mam Fejsbuka.
1
@Kazragore Polecam Przełęcz Ocalonych jeśli nie ogladałeś i Niezłomny z 2014 roku.
0
@MesQueUnClub96 No zobaczymy jak sobie poradzą. ;)
0
@FCB24
1.Joker
2. antek
3. SGa
4. Gruby
5. Tatum.
Oj chyba jednak był w Top 5. Zestawienie przygotowane przez NBa.com