0

@zazaraza Dokładnie tak.

1

@Czajka90 No właśnie. ;)
Lubię Sznajdera, ale tutaj chyba nie trafił. Uważam, że w Junajtet było więcej problemów a nie szorstka przyjażń obu Panów. ;)

3

@Herato Po tak tłustych latach i dominacji w Serie a przyszedł czas przebudowy i "średniactwa". Czy to jest coś niezwykłego? no nie. Bo przecież większość drużyn z Topu przechodzi ten proces. Jedni lepiej drudzy gorzej. Proste.

9

@Czajka90 ale już przestańcie robić z Kriszczianka boga boguf. Bo przecież gdyby Panowie się kochali to Junajtet zostałby miszczem miszczuf tak?
No nie. Kriszczianek poszedł do araba i co wygrał?

1

@LOPEZ16 Jeśli się nie mylę od 2010 roku GUS ostrzegał przed potężnym niżem demograficznym. Co zrobiły kolejne rządy z tym problemem? nic i teraz Ja mam za to płacić za głupotę rzadzacych? i jeszcze polityk wychodzi i mnie straszy, żę jak nie będę ruch...ł to będę płacił? co będzie dalej? jak zabraknie rak na budowie to rzucimy wszystko i zostaniemy murarzami, tynkarzami bo tak chce polityk?
3 świat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@sergio5 Czyli można powiedzieć, że bez Dudka nie byłoby wielkiego Kasijasa.

4

@takisobiektos Oczywiście że tak. Przecież amorim musi to wszystko poukładać po swojemu. Obecnie kadra Junajtet z kilkoma wyjątkami to jest jeden wielki Tartak. Tu 3/4 składu nie nadaje się do poważnej piłki.

6

Widać gołym okiem, że w tym Junajtet jest kilka niedociągnięć.

4

Klub mem xD

4

@Eklerek Dla mnie to jest najgorszy okres w roku. Zawsze mam stresa czy patusy nie zniszczą mi domu czy zdrowia innych ludzi.

2

@Kgorecki2500 Po porozumieniu partii Kukiz 15' z pisem (koalicja) Kukiz udzielił wywiadu u Mazurka jeśli dobrze pamiętam i tam muzyk powiedział następujące słowa:
"Myślałem, że po połączeniu Naszej małej partii z ekipa rządząca (pisem) będziemy mogli sprawniej realizować Nasze Kukizowe pomysły. Okazało się jednak, że nikt nie słucha tych mniejszych a w grze liczą się tylko wielcy."
I taka jest prawda. Po co marnować publiczne $ na twory, które nie przetrwają kadencji sejmu? Petru, Kukiz, Palikot to są właśnie przykłady partii, które nic nie znaczyły i nic nie znaczą a posłowie wspomnianych formacji występuja teraz w pisie, Po czy PSL.

4

@Kgorecki2500 ale przecież polityka to właśnie zabawa tych największych czyt. najbogatszych. To przecież te grube ryby stoja za politykami. Ja popieram @Peciak niech się bawia za swoje prywatne $ a publiczne zostawia w spokoju.

2

ale co maja w głowach Ci co na autostradzie migają długimi to dajcie spokój. Dzikusy jakieś. Kto to widział takie rzeczy w Polsce i na Swiecie całym. Ludzie kochani.

0

@Kwiatek1899 Powiem Ci w skrócie jak Ja to robię:
wchodzę w twitera który mnie interesuje - klikam kopiuj i wklejam na Bomble z tym, że w w linku który się tutaj pojawi zamieniam "x" na twitter.
Przykład:

przed zmiana
po zmianie ;)

0

@draxidox Kurcze no wypisz wymaluj świat Bareji. Film Miś się kłania jak nic. xD
Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan Nam zrobi?

2

@Eklerek Polowanie, Świetny film i genialna rola.

2

@Mezocyklon87 Tampa MUSI wygrać ten mecz. W Panthers nie zagra ich najlepszy running back Chuba Hubbard. TB jest po prostu lepszym zespołem przynajmniej na papierze natomiast to jest NFL i tu każdy mecz to zupełnie inna historia. Dla mnie Tampa wygra + to, że graja u siebie. Podobnie z Miami. Oni musza wygrać z Browns którzy graja srakę ale Dolphins graja na wyjęzdzie gdzie pewnie jest zimno nawet bardzo zimno. Ciężki temat ;)
Może @Mistrzu888 i @kamil295, @Vitoo czy @Adran360 i wspomniany @zadafcb coś Ci więcej podpowiedza.

0

@daniel32778 Nie kupuje bo mam fajnego psa a ten nie dość, że gryzie dzieci somsiadów i szczeka im po złości to jest jeszcze słodki i kochany. Dlatego nie zamierzam go stresować.

2

@Faro Teksańska masakra piła mechaniczna 2003r.
Dom woskowych ciał, Zejście, Sanctum.

0

@draxidox Bo to najlepsza pozycja do rozwijania tych prędkości ;D

1

@draxidox I to wszystko jednom renkom. Bohater.

1

@Gall Doświadczenie bezcenne, ale jakim kosztem? to nie była Nasza wojna. Ja rozumiem, że jako sojusznicy "musimy" wywiązywać się z porozumień, ale gdyby Polska była silna militarnie to Nasza pomoc dla amerykanów byłaby na Naszych zasadach a tak robimy to co Nam każą. I to mnie boli.

2

@macio_944 The Office kurcze pierwszy sezon tego dzieła to jest Sztos niesamowity. ;D

1

@Kgorecki2500 Wracając jeszcze na chwilę do dyskusji o Iraku i udziale Polski w tym konflikcie. Tak sobie myślę, że największym błędem było to, że po 89 roku Polska nie budowała silnej armii. Z perspektywy czasu widzę, że zachłysnęliśmy się "Wolnością" zapominając o zagrożeniach ze strony Naszych somsiadów. Nowoczesna i silna armia postawiłaby Nasz kraj w zupełnie innej pozycji i mam tu na myśli amerykanów, którym wchodzimy tak głęboko w dup...e, że aż mdli.

5

@Popitek12 Zdecydowanie NIE. Precz z Komuna!!!

2

@michaleu Nie irytuje mnie bo nie mam Fejsbuka.

1

@Kazragore Polecam Przełęcz Ocalonych jeśli nie ogladałeś i Niezłomny z 2014 roku.

0

@MesQueUnClub96 No zobaczymy jak sobie poradzą. ;)

0

@FCB24
1.Joker
2. antek
3. SGa
4. Gruby
5. Tatum.
Oj chyba jednak był w Top 5. Zestawienie przygotowane przez NBa.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?