fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM ale jak to?
przecież miał krwotok i był ciężko chory i w ogóle jest niewinny i uciekł?
0
Ja wiem, że teraz mocno przeżywacie to co się dzieje w Bergamo, ale chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że często wyśmiewana ( i słusznie) Bundesliga w Top 8 Ligi Miszczuf ma aż 3 reprezentantów. Na chwilę obecna BVB, Baja i Bayer. Co by nie powiedzieć o tej lidze to jednak wielkie brawa.
2
@michal26 To ja po proszę ta druga opcję dla somsiada z madrytu. ;)
1
Powiem szczerze, że ta aston Villa to spore pozytywne zaskoczenie. Punktuja aż miło i do tego fajnie graja. Można? można.
1
@PatrykBarca No wszystko się całkowicie odwróciło. Teraz chłop jest baba a baba chłopem. Ogłupienie okrutne nastało aż strach pomyśleć co będzie dalej.
1
@cules100pro Takie czasy nastały.
10
@PIWOSZ89 Ile godzin? 0 nawet nie wiem co to jest ten tłicz.
Poza tym szkoda mi czasu na internetowe pokemony.
0
@Sulimo Gdybym miał więcej czasu to pewnie bym przeczytał wcześniejsze ksiażki i byłbym w gronie osób krytykujacych produkcję amejzonu ;D
ale że jestem leniwy to skończyło się na serialu. ;)
0
@ProMILs No każdy ma prawo do swojego zdania. Mnie bardziej od tego chaosu, braku logiki czy sztuczności wizualnej interesuje sama historia której nie znam. Mnie nie razi, to, że Elfy sa czarne, różowe czy niebieskie itd. (rozumiem, że fanów Uniwersów bardzo bola tego typu detale - mnie akurat to nie rusza). Mnie interesuje ta historia jak to wszystko się rozpoczęło.
3
@MesQueUnClub_87 Nie jestem osoba kompetentna aby wypowiadać się w temacie realizacji tej produkcji więc się nie wypowiem. ale powiem jedno.
Otóż dla mnie osoby, która nie czytała całego Uniwersum LOTR to serial jest niezły i ogladało mi się to dobrze a nawet bardzo dobrze i nie ukrywam, że czekam na więcej.
1
Kurła klub mem.
0
@CLS63AMG Jest tam taki fragment jak Di Caprio oprowadza tę dziewczynę i pokazuje jej możliwości w tworzeniu różnych rzeczy. Tak mi się wydaje. I tam pokazuje jej właśnie wspomniane schody z których nie można zejść. ;)
0
@CLS63AMG a propo Penrose'a to przypomniało mi się, że w filmie "Incepcja" (jeśli dobrze pamiętam) jest wzmianka o schodach Penrose'a - czy o figurze nieskończonej.
0
@Mario96w Na pewno tak nie napisali.
0
@Archie @Pedri16Future @Blantozaur
Przykro mi Panowie, ale... "Brak takiej dyskusji". I siła rzeczy nie wiem co napisaliście. :(
1
@Bobo25 I wszystko jasne. Bogaty może więcej. ;)
0
Widzę, że strona Pekao padła.
0
@Criss18Barca No cóż jak się zjeżdża zawodowo z płaskowyżu jak "Glapa" Glapiśnki to takie przepowiednie odnośnie inflacji nie robia wrażenia.
Glapa? dla mnie TOP
9
@PW27 Oj tak. Nikt na przestrzeni wieków nie kochał Polski tak mocno jak pis.
I gdybym na komisji miał wybrać trzech najbardziej żarliwych patriotów w całej historii Polski, którzy za barwy Biało - Czerwone oddaliby ostatnia koszulę to bez wahania byli by:
sasin, suski i morawiecki - 3 jeźdźców apokalipsy.
1
@JoeBlack ale ja nic nie pojechałem. Każdy ma PRaWO wybierać i żyć tak ja chce. Jeśli tego nie rozumiesz to masz problem. Nie ma osoby, która zawsze dobrze wybiera innymi słowy zawsze dokonuje najlepszych wyborów. Jaka różnica? Uważasz, że młodzi i wykształceni wyborcy lewicy, pisdu czy konfy nie uważaja się za lepszych? oczywiście, że tak. Bo tak działa społeczeństwo na różnych płaszczyznach. I nie ma w tym nic dziwnego. To, że ktoś wybiera po, lewicę, pisdu, konfę czy obcych z Koszalina nie oznacza, że nie ma umiejętności samodzielnego myślenia jak to starasz się Nam przedstawić.
2
@JoeBlack Uuuuu, ale się rozpędziłeś. Jeszcze dodaj że ziemia jest płaska i że żyjemy w symulacji stworzonej przez Reptiljan xD
Bo wyborcy lewicy, pisdu czy Konfy posiadaja umiejętność samodzielnego myślenia tak? xD
Oni nie sa narażeni na propagandę i bzdury serwowane przez inne media?.
1
@kamil295 he he ja również mam taka nadzieję, że ktoś ich ogra a im szybciej tym lepiej, żeby człowiek sobie na spokojnie resztę Playoffs obejrzał. ;D
1
@kamil295 Rams zagrali rewelacyjnie. W ataku sa bardzo mocni. ;)
Chiefs? nie ma szans. Oni maja podpisany jakiś pakt ;D bo ciężko to wyjaśnić. Nawet jak maja słabszy dzień to i tak jakimś cudem wygrywaja. Patryczek znowu cos poczaruje. ;)
1
@kamil295 Rams już się zesrali. Bills to biorą.
EDIT: ależ teraz Stafford rzucił piłkę a mieli 4 próbę i 5 yardów.
2
Bills vs Rams ależ meczycho ;D
0
Chodyna ja pierd.... xD
mogłeś tu zamknąć mecz.
3
@Stinger_ Dokładnie. Nic dodać nic ujać.
0
@FcPortoFan1999 Widać zmęczenie choćby w Poznaniu gdzie w II połowie już nie było siły biegać. No taka jest cena gry na 3 frontach + wąska ławka.
Na szczęście na Wiosnę wróci Elitim i Oyedele.
9
Dzisiejszy mecz w Lubinie to dla Legii Warszawa 30 spotkanie w sezonie 24/25 (wszystkie rozgrywki).
Dla porównania lider z Poznania rozegrał 19 spotkań.
Zakładając dzisiejsze zwycięstwo Legii strata do lidera wyniesie zaledwie 6 pkt.
0
@Joe_Barbaro Na chwilę obecna tak, natomiast jest jeszcze cała runda Wiosenna i wszystko się może wydarzyć. Każdy pkt będzie na wagę utrzymania.