fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba już odpadamy
7
jestem przekonany, że Cholo coś na nich wymyśli i wygra dzisiaj na bejubeju :)
2
Komentarz usunięty
0
rozumiem, że dużo się zmieniło ja zdawałem starą maturę i wyglądało to tak. Wchodzisz losujesz pytania, siadasz masz 10 minut na przygotowanie następnie razem z swoimi notatkami na kartce podchodzisz do komisji i odpowiadasz na pytania pomagając sobie tym co napisałeś wcześniej na kartce.
1
masz racje bo to jedyny klub w Polsce, którą "słabą" drabinkę potrafi wykorzystać i nie kompromituje Polski z Kazachami, Islandczykami czy innymi kelnerami jak amica poznań
0
dokładnie :)
0
Ale grała w LM pozdrawiam (L)
1
Gaucho ktoś tu pisał, że może na zdf będzie transmisia
1
XD
0
wszyscy kibice Barcy dzisiaj są z Atleti :)
0
to może zacznij czytać "wyborczą" jak cię tak boli?
0
i oby właśnie sie to wszystko spełniło
1
trzymam kciuki aby wpadło
7
Komentarz usunięty
0
aj chciałem napisać coś zupełnie innego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
żle zrozumiałeś, ja zyczę wszystkim Polskim klubom sukcesu w Europie, ale mierzmy siły na zamiary
0
mam nadzieję, że koledzy dzisiaj dadzą mu najpiękniejszy prezent i wygrają z realem
0
a mamy wyjście? im szybciej odpadną tym mniej wstydu proste
3
ha ha mam nadzieję, że to nowa świecka tradycja poznaniaków :) oby trwała jak najdłużej :)
1
i niech tak zostanie na wieki wieków :)
3
Legia pozdrawia pyrlandię!!!!!
1
bezcenne
0
jedno jest pewne swoją gra wstydu w Europie by nie przyniesli w odróżnieniu do innych polskich kopaczy
0
Z taką grą amiki poznań jestem spokojny o kolejne rekordy bramkowe w europejskich pucharach.
1
tylko Legia (L)!!!!
6
I wy chcecie Lecha w LM? oni nawet do LE nie powinni być zgłoszeni
0
Jest w tym sporo racji. Messi absolutnie do maximum wykorzystuje talent i rozumu. Roni miał ogromny talent ale chciał również cieszyć się życiem i to w jakimś stopniu wpłynęło na niego niekorzystnie a szkoda... natomiast pokazał swoimi umiejętnościami niezwykłe rzeczy. Co do porównań takowe zawsze będą bo ludzie tym żyją... kto jest lepszy od kogoś itd... Fakt jest taki, że Messi jest jedyny w swoim rodzaju i gra dla Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
może kibice na wspólnej kawce są przed meczem i się rozgrzewają