0

chyba już odpadamy

7

jestem przekonany, że Cholo coś na nich wymyśli i wygra dzisiaj na bejubeju :)

2

Komentarz usunięty

0

rozumiem, że dużo się zmieniło ja zdawałem starą maturę i wyglądało to tak. Wchodzisz losujesz pytania, siadasz masz 10 minut na przygotowanie następnie razem z swoimi notatkami na kartce podchodzisz do komisji i odpowiadasz na pytania pomagając sobie tym co napisałeś wcześniej na kartce.

1

masz racje bo to jedyny klub w Polsce, którą "słabą" drabinkę potrafi wykorzystać i nie kompromituje Polski z Kazachami, Islandczykami czy innymi kelnerami jak amica poznań

0

dokładnie :)

0

Ale grała w LM pozdrawiam (L)

1

Gaucho ktoś tu pisał, że może na zdf będzie transmisia

1

XD

0

wszyscy kibice Barcy dzisiaj są z Atleti :)

0

to może zacznij czytać "wyborczą" jak cię tak boli?

0

i oby właśnie sie to wszystko spełniło

1

trzymam kciuki aby wpadło

7

Komentarz usunięty

0

aj chciałem napisać coś zupełnie innego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

żle zrozumiałeś, ja zyczę wszystkim Polskim klubom sukcesu w Europie, ale mierzmy siły na zamiary

0

mam nadzieję, że koledzy dzisiaj dadzą mu najpiękniejszy prezent i wygrają z realem

0

a mamy wyjście? im szybciej odpadną tym mniej wstydu proste

3

ha ha mam nadzieję, że to nowa świecka tradycja poznaniaków :) oby trwała jak najdłużej :)

1

i niech tak zostanie na wieki wieków :)

3

Legia pozdrawia pyrlandię!!!!!

1

bezcenne

0

jedno jest pewne swoją gra wstydu w Europie by nie przyniesli w odróżnieniu do innych polskich kopaczy

0

Z taką grą amiki poznań jestem spokojny o kolejne rekordy bramkowe w europejskich pucharach.

1

tylko Legia (L)!!!!

6

I wy chcecie Lecha w LM? oni nawet do LE nie powinni być zgłoszeni

0

Jest w tym sporo racji. Messi absolutnie do maximum wykorzystuje talent i rozumu. Roni miał ogromny talent ale chciał również cieszyć się życiem i to w jakimś stopniu wpłynęło na niego niekorzystnie a szkoda... natomiast pokazał swoimi umiejętnościami niezwykłe rzeczy. Co do porównań takowe zawsze będą bo ludzie tym żyją... kto jest lepszy od kogoś itd... Fakt jest taki, że Messi jest jedyny w swoim rodzaju i gra dla Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

może kibice na wspólnej kawce są przed meczem i się rozgrzewają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?