Gdyby Rosja według scenariusza BBC wprowadziła na Łotwę(członek NATO, któremu wg. doktryny NATO powinno pomóc w przypadku agresji) "zielone ludziki", zorganizowała
referendum i utworzyła tam autonomię to co byście zrobili będąc szefem NATO?
Ten "zarząd" porusza się jak dzieciak we mgle na rynku transferowym. Wydaje mu się, że coś osiągnie(Verratti,Coutinho,Dembele) na podstawie mgielnych przypuszczeń, a zderza się z "brutalną" rzeczywistością i nie potrafi sobie w niej poradzić(Paulinho) ...
Windows 10 jest bezpieczniejszy bo dostaje co chwilę poprawki i aktualizacje oraz jest wspierany przez MS. Jeśli jesteś graczem komputerowym to musisz mieć 10 bo nie pójdą Ci gry na DirectX 12 i ogólnie nowe gry bo na win7 nie zadziałają Ci nowe procki.
Z jednej strony "zarząd" jest niekompetentny bo mówi o trwających negocjacjach, a drugi klub dementuje te stwierdzenie. Z drugiej strony Liverpool chce sprzedać za jak największą zawodnika, a Barca za jak najniższą. Podsumowując słabość, niekompetencja i ociężałość "zarządu" + walka o lepszą cenę dla obydwu stron = długie negocjacje ;)
Ja z kolei nie mam szacunku dla drużyny, która co chwilę osłabia rywali z ligi i podkupuje zawodników oraz do trenera grzebiącego sobie w spodniach podczas meczu...
Jeszcze Zwoliński jako zastępca Suareza i Matras by podawał ręcznik Busquetsowi ;) Do tego zestaw powiększony z frytkami i z ketchupem i jedziemy po tryplet.
0
Mi wyszło Chelsea,Roma,Barcelona i CSKA. Grupa "pięknego" wygląda tak: Real,BVB,Tottki,Qarabağ.
4
Miał być Verratti,Dembele,Coutinho,Seri,Paulinho i Semedo. Jest Paulinho i Semedo więc naszemu "zarządowi" należy się trochę szacunku ;)
0
Bo mają dosyć Bartka i jego przekrętów. Trudno by się wkurzali na próbe wywalenia tej sitwy...
2
Seri ma mętlik w głowie: https://mobile.twitter.com/neurophate/status/900295008837931009
0
Nie bo usunie krzyż z herbu Barcelony by przypodobać się muzułmanom.
0
Może to Katarczycy zrobili ;)
1
Witaj w klubie. Jadłem dzisiaj z boczusiem i kiełbasą ;)
0
Bierz zestaw @CescFaba z Intelem.
0
Nie przeżyję dominacji Espanyolu w Katalonii ;)
1
Proszę bardzo.
1
http://www.dailymotion.com/video/x3q8go9
http://www.bbc.co.uk/guides/zpm8xsg
To jest taka symulacja brytyjskiej rady kryzysowej w formie pseudo-dokumentalnej ;) Pierwszy link to ten niedostępny filmik z drugiego linka.
9
Niby "zarząd" się nim interesuje.
0
Gdyby Rosja według scenariusza BBC wprowadziła na Łotwę(członek NATO, któremu wg. doktryny NATO powinno pomóc w przypadku agresji) "zielone ludziki", zorganizowała
referendum i utworzyła tam autonomię to co byście zrobili będąc szefem NATO?
0
Barto i Robert są największymi "Januszami Biznesu" na świecie! ;)
0
Ten "zarząd" porusza się jak dzieciak we mgle na rynku transferowym. Wydaje mu się, że coś osiągnie(Verratti,Coutinho,Dembele) na podstawie mgielnych przypuszczeń, a zderza się z "brutalną" rzeczywistością i nie potrafi sobie w niej poradzić(Paulinho) ...
0
Witajcie! Czy można bezpiecznie ładować pady od ps4 amplitunerem? Nie wiem, czy to nie uszkodzi tych urządzeń.
0
Chodzi mi właśnie o to co pokazywali podczas meczu ;)
5
Semedo jest mega szybki ;) Wg. Bein Sports podczas jednej z akcji we wczorajszym meczu osiągnął 32 km/h. P.S. oglądałem mecz.
0
Ja oglądam w apce f-soccer
0
Jesteś za Realem dlatego byś chętnie go zobaczył gdzie indziej.
0
Meczosy.pl
0
Wg. mnie wygra ;)
1
Windows 10 jest bezpieczniejszy bo dostaje co chwilę poprawki i aktualizacje oraz jest wspierany przez MS. Jeśli jesteś graczem komputerowym to musisz mieć 10 bo nie pójdą Ci gry na DirectX 12 i ogólnie nowe gry bo na win7 nie zadziałają Ci nowe procki.
0
Może liczy na wzór Hajto ?
2
Wolę Keitę Balde Diao.
0
Z jednej strony "zarząd" jest niekompetentny bo mówi o trwających negocjacjach, a drugi klub dementuje te stwierdzenie. Z drugiej strony Liverpool chce sprzedać za jak największą zawodnika, a Barca za jak najniższą. Podsumowując słabość, niekompetencja i ociężałość "zarządu" + walka o lepszą cenę dla obydwu stron = długie negocjacje ;)
5
Ja z kolei nie mam szacunku dla drużyny, która co chwilę osłabia rywali z ligi i podkupuje zawodników oraz do trenera grzebiącego sobie w spodniach podczas meczu...
0
Skąd masz info o tej umowie?
0
Keita Balde Diao i Lemar.
0
Jeszcze Zwoliński jako zastępca Suareza i Matras by podawał ręcznik Busquetsowi ;) Do tego zestaw powiększony z frytkami i z ketchupem i jedziemy po tryplet.