0

Mi wyszło Chelsea,Roma,Barcelona i CSKA. Grupa "pięknego" wygląda tak: Real,BVB,Tottki,Qarabağ.

4

Miał być Verratti,Dembele,Coutinho,Seri,Paulinho i Semedo. Jest Paulinho i Semedo więc naszemu "zarządowi" należy się trochę szacunku ;)

0

Bo mają dosyć Bartka i jego przekrętów. Trudno by się wkurzali na próbe wywalenia tej sitwy...

2

0

Nie bo usunie krzyż z herbu Barcelony by przypodobać się muzułmanom.

0

Może to Katarczycy zrobili ;)

1

Witaj w klubie. Jadłem dzisiaj z boczusiem i kiełbasą ;)

0

Bierz zestaw @CescFaba z Intelem.

0

Nie przeżyję dominacji Espanyolu w Katalonii ;)

1

Proszę bardzo.

1

http://www.dailymotion.com/video/x3q8go9
http://www.bbc.co.uk/guides/zpm8xsg
To jest taka symulacja brytyjskiej rady kryzysowej w formie pseudo-dokumentalnej ;) Pierwszy link to ten niedostępny filmik z drugiego linka.

9

Niby "zarząd" się nim interesuje.

0

Gdyby Rosja według scenariusza BBC wprowadziła na Łotwę(członek NATO, któremu wg. doktryny NATO powinno pomóc w przypadku agresji) "zielone ludziki", zorganizowała
referendum i utworzyła tam autonomię to co byście zrobili będąc szefem NATO?

0

Barto i Robert są największymi "Januszami Biznesu" na świecie! ;)

0

Ten "zarząd" porusza się jak dzieciak we mgle na rynku transferowym. Wydaje mu się, że coś osiągnie(Verratti,Coutinho,Dembele) na podstawie mgielnych przypuszczeń, a zderza się z "brutalną" rzeczywistością i nie potrafi sobie w niej poradzić(Paulinho) ...

0

Witajcie! Czy można bezpiecznie ładować pady od ps4 amplitunerem? Nie wiem, czy to nie uszkodzi tych urządzeń.

0

Chodzi mi właśnie o to co pokazywali podczas meczu ;)

5

Semedo jest mega szybki ;) Wg. Bein Sports podczas jednej z akcji we wczorajszym meczu osiągnął 32 km/h. P.S. oglądałem mecz.

0

Ja oglądam w apce f-soccer

0

Jesteś za Realem dlatego byś chętnie go zobaczył gdzie indziej.

0

Meczosy.pl

0

Wg. mnie wygra ;)

1

Windows 10 jest bezpieczniejszy bo dostaje co chwilę poprawki i aktualizacje oraz jest wspierany przez MS. Jeśli jesteś graczem komputerowym to musisz mieć 10 bo nie pójdą Ci gry na DirectX 12 i ogólnie nowe gry bo na win7 nie zadziałają Ci nowe procki.

0

Może liczy na wzór Hajto ?

2

Wolę Keitę Balde Diao.

0

Z jednej strony "zarząd" jest niekompetentny bo mówi o trwających negocjacjach, a drugi klub dementuje te stwierdzenie. Z drugiej strony Liverpool chce sprzedać za jak największą zawodnika, a Barca za jak najniższą. Podsumowując słabość, niekompetencja i ociężałość "zarządu" + walka o lepszą cenę dla obydwu stron = długie negocjacje ;)

5

Ja z kolei nie mam szacunku dla drużyny, która co chwilę osłabia rywali z ligi i podkupuje zawodników oraz do trenera grzebiącego sobie w spodniach podczas meczu...

0

Skąd masz info o tej umowie?

0

Keita Balde Diao i Lemar.

0

Jeszcze Zwoliński jako zastępca Suareza i Matras by podawał ręcznik Busquetsowi ;) Do tego zestaw powiększony z frytkami i z ketchupem i jedziemy po tryplet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?