0

Ale jakiego? Gamingowy,Biznesowy ,?

0

Nie bo trzeba poczekać na wyniki w sezonie ;) Na początku też hejtowałem LE, a FCB zdobyła tytuł.

0

Deulofeu ;)

0

Jak zagrał Gerard ?

0

Ostatnio jak grałem karierę Liverpoolem w fifie Barcelona wygrała.......Ligę Europy ;) Czyżby fifa zrobiła symulację efektu Bartka w zarządzie?

0

Jak ma się taki "zarząd" to co się dziwić! Barto przespał wiele talentów i okazji. Teraz musi kupować takich zawodników bo socios do dupy mu się dobierają ;) #CiaoBartomeu

0

Raczej nie. Chyba, że założył browar ;)

3

Szeryf zaaresztował Legionistów ;)

0

Ja pisałem o "hat-trick'u " i o dziurawej obronie Antonelli oraz o tym, że przydałby się jej Umtitti ;)

1

#WinaBartka ;)

0

Prawą też potrafi dobrze przywalić ;)

0

Dembele już oficjalnie w Barcelonie?

3

Antonella ma bardzo dziurawą obronę ;) Przydałby się jej Umtitti.

1

Ja też chętnie spróbuję twego trunku ;)

0

Mam nadzieję, że nie będzie jeźdzcem bez głowy jak Deulo i z zimną krwią będzie ośmieszał Real na SB.

2

Dlatego nie oglądam Ekstraklapy.

9

FC Barcelona zapłaci BVB €105m, reszta to zmienne. Dembele przyleci w niedzielę, prezentacja w poniedziałek. @gerardromero

0

Dembele jest młodszy i kiedyś może mu dorównać...

2

Mamy płakać nad nim? Przesadzasz trochę. Poza tym każdy nawet ze światowego topu musi się zgrać by grać świetnie.

1

Man City, Bayern(chyba, że grają z Realem), Chelsea i PSG.

0

Co tak wysoko? Brałeś coś?!
Logika Barto podpowiada mi 125 mln ;)

0

Podobno Schalke proponuje nam Goretzkę bo kontrakt się kończy i boją się, że Bayern się znowu wzmocni.

0

Są plotki o : Coutinho, Nabym K., Serim, nawet o Eriksenie słyszałem.

1

Ja też bo lubię BVB i Tottki.

0

Przewidziałem BVB i Tottki z Realem ;)

0

Jest to właśnie jego stacja.

0

Bo tu nagle może się pojawić : Bartomeu nie pojawił się na spotkaniu z przedstawicielami BVB i zaognił całą sytuację wokół Dembele ;) Chyba bym po Bartka pojechał i siłą zawiózł go tam gdzie pieprz rośnie.

3

Powinien sobie pomalować na bordowo-granatowo.

3

Byłoby śmiesznie gdyby wszyscy jego synowie byli piłkarzami w FC Barcelonie. Trzech Messich w składzie ;)

6

Podobno Messi strzelił kolejnego "gola" Antonelli!
To już hat-trick ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?