Jak ma się taki "zarząd" to co się dziwić! Barto przespał wiele talentów i okazji. Teraz musi kupować takich zawodników bo socios do dupy mu się dobierają ;) #CiaoBartomeu
Bo tu nagle może się pojawić : Bartomeu nie pojawił się na spotkaniu z przedstawicielami BVB i zaognił całą sytuację wokół Dembele ;) Chyba bym po Bartka pojechał i siłą zawiózł go tam gdzie pieprz rośnie.
0
Ale jakiego? Gamingowy,Biznesowy ,?
0
Nie bo trzeba poczekać na wyniki w sezonie ;) Na początku też hejtowałem LE, a FCB zdobyła tytuł.
0
Deulofeu ;)
0
Jak zagrał Gerard ?
0
Ostatnio jak grałem karierę Liverpoolem w fifie Barcelona wygrała.......Ligę Europy ;) Czyżby fifa zrobiła symulację efektu Bartka w zarządzie?
0
Jak ma się taki "zarząd" to co się dziwić! Barto przespał wiele talentów i okazji. Teraz musi kupować takich zawodników bo socios do dupy mu się dobierają ;) #CiaoBartomeu
0
Raczej nie. Chyba, że założył browar ;)
3
Szeryf zaaresztował Legionistów ;)
0
Ja pisałem o "hat-trick'u " i o dziurawej obronie Antonelli oraz o tym, że przydałby się jej Umtitti ;)
1
#WinaBartka ;)
0
Prawą też potrafi dobrze przywalić ;)
0
Dembele już oficjalnie w Barcelonie?
3
Antonella ma bardzo dziurawą obronę ;) Przydałby się jej Umtitti.
1
Ja też chętnie spróbuję twego trunku ;)
0
Mam nadzieję, że nie będzie jeźdzcem bez głowy jak Deulo i z zimną krwią będzie ośmieszał Real na SB.
2
Dlatego nie oglądam Ekstraklapy.
9
FC Barcelona zapłaci BVB €105m, reszta to zmienne. Dembele przyleci w niedzielę, prezentacja w poniedziałek. @gerardromero
0
Dembele jest młodszy i kiedyś może mu dorównać...
2
Mamy płakać nad nim? Przesadzasz trochę. Poza tym każdy nawet ze światowego topu musi się zgrać by grać świetnie.
1
Man City, Bayern(chyba, że grają z Realem), Chelsea i PSG.
0
Co tak wysoko? Brałeś coś?!
Logika Barto podpowiada mi 125 mln ;)
0
Podobno Schalke proponuje nam Goretzkę bo kontrakt się kończy i boją się, że Bayern się znowu wzmocni.
0
Są plotki o : Coutinho, Nabym K., Serim, nawet o Eriksenie słyszałem.
1
Ja też bo lubię BVB i Tottki.
0
Przewidziałem BVB i Tottki z Realem ;)
0
Jest to właśnie jego stacja.
0
Bo tu nagle może się pojawić : Bartomeu nie pojawił się na spotkaniu z przedstawicielami BVB i zaognił całą sytuację wokół Dembele ;) Chyba bym po Bartka pojechał i siłą zawiózł go tam gdzie pieprz rośnie.
3
Powinien sobie pomalować na bordowo-granatowo.
3
Byłoby śmiesznie gdyby wszyscy jego synowie byli piłkarzami w FC Barcelonie. Trzech Messich w składzie ;)
6
Podobno Messi strzelił kolejnego "gola" Antonelli!
To już hat-trick ;)