Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)
Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.
Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.
Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.
Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;) Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.
Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.
Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.
Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.
Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.
11
Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)
0
Może chodzi mu o 2014/15 ?
2
Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.
0
Wolę ten wariant bo Dembele jest młodszy i ma coś z dzika w sobie. Oczywiście jak nasz ukochany Barto ściągnie Cou też będę zadowolony.
2
Nie mówiąc o przestrzeleniu Busiego.
0
Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.
0
Futbol robi się żenujący! Robię sobię przerwę ;) Jak nie karny z dupy to kartka...
0
Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.
0
Acestream media? Ustream?
0
O co chodzi ? ;)
0
Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;)
Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.
0
Czyżby @Merton zadzwonił do Bartka? ;)
1
Lepiej dzwoń do Bartka codziennie zamiast pisać to tutaj i spamować ;)
0
Wiadomo ale będzie wtedy dobry pomocnik i młody,szybki,głodny gry skrzydłowy za Neya i git ;)
0
Dzięki.
0
Wiesz może o której godzinie?
0
Czy dzisiaj na lekkoatletycznych mś wystąpi jakiś polak/polka ?
0
Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.
5
Bez mięsa to już nie jest hamburger. Jak ma się źródło dobrego,ekologicznego mięsa to jest pysznie ;)
0
Wiem, że jesteśmy w gorszej sytuacji niż na początku okienka. Nie nazywam pana Deulofeu wzmocnieniem tylko mówię, że "okaże się w praniu".
5
Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.
15
Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.
0
Ja miałem sen w którym wchodzę na fcbarca.com i widzę news: Dembele i Iñigo pojawiają się na sesji treningowej ;)
1
Ale jak się patrzy tylko przez pryzmat fify...
0
To się chłopie postarałeś ;) p.s. Głośno kibicujcie na stadionie by Barça wygrała !
0
Wiem od @neurophate, że cena może być obniżona do 120 mln €
0
Zdf.
0
Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.
0
Luxtorpeda - Hymn
0
To był duży błąd i za niego nie przeprosili więc można ich nie lubić.