11

Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)

0

Może chodzi mu o 2014/15 ?

2

Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.

0

Wolę ten wariant bo Dembele jest młodszy i ma coś z dzika w sobie. Oczywiście jak nasz ukochany Barto ściągnie Cou też będę zadowolony.

2

Nie mówiąc o przestrzeleniu Busiego.

0

Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.

0

Futbol robi się żenujący! Robię sobię przerwę ;) Jak nie karny z dupy to kartka...

0

Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.

0

Acestream media? Ustream?

0

O co chodzi ? ;)

0

Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;)
Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.

0

Czyżby @Merton zadzwonił do Bartka? ;)

1

Lepiej dzwoń do Bartka codziennie zamiast pisać to tutaj i spamować ;)

0

Wiadomo ale będzie wtedy dobry pomocnik i młody,szybki,głodny gry skrzydłowy za Neya i git ;)

0

Dzięki.

0

Wiesz może o której godzinie?

0

Czy dzisiaj na lekkoatletycznych mś wystąpi jakiś polak/polka ?

0

Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.

5

Bez mięsa to już nie jest hamburger. Jak ma się źródło dobrego,ekologicznego mięsa to jest pysznie ;)

0

Wiem, że jesteśmy w gorszej sytuacji niż na początku okienka. Nie nazywam pana Deulofeu wzmocnieniem tylko mówię, że "okaże się w praniu".

5

Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.

15

Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.

0

Ja miałem sen w którym wchodzę na fcbarca.com i widzę news: Dembele i Iñigo pojawiają się na sesji treningowej ;)

1

Ale jak się patrzy tylko przez pryzmat fify...

0

To się chłopie postarałeś ;) p.s. Głośno kibicujcie na stadionie by Barça wygrała !

0

Wiem od @neurophate, że cena może być obniżona do 120 mln €

0

Zdf.

0

Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.

0

Luxtorpeda - Hymn

0

To był duży błąd i za niego nie przeprosili więc można ich nie lubić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?