Wg. stukniętych NWOwców 21 sierpnia rozpocznie się projekt Blue Beam podczas którego zła i okropna NASA wyświetli przekaz antyChrysta na całym świecie w tym samym czasie również w naszych myślach! Bójmy się Iluminatów ;)
Gdzie jest Bernard, a gdzie Dembele ? Fiorentina jest mniejszym klubem od BVB i sprzedaż im się przyda, a BVB ma aspiracje europejskie i nie ma potrzeby sprzedaży więc podnoszą cenę...
Czemu nie Dembele/Cou :( Jeśli chodzi o uniwersalnego zawodnika to obawiam się, że mowa o Paulinho. Wolałbym oczywiście Eriksena ale to Bartek więc wszystkiego można się spodziewać ;)
Niby według "gazet" odrzucił ale można też dać 70+Rafa. Muszą trochę powalczyć i mam nadzieje, że to robią tylko po cichu. Jeśli nie to Barto po prostu się pogrąży po raz kolejny i może wywalą go w plebiscycie ;)
No tak bo Tebas nie powinien zajmować się tym transferem. Powinien pozwolić na wpłacenie bo to UEFA zajmie się sprawą ffp wobec P$G. Może #mackiPereza go dopadły ;)
Wiem ale to tylko moja opinia, że skład gotowy i wiem, że maestro Fernandez się nim nie interesuje. Jeśli chodzi o Draxlera to jest młody,perspektywiczny i możliwy do wyciągnięcia bo Verrattiego nam nie dorzucą(inaczej byliby frajerami).
0
Szczególnie z "incydentami" terrorystycznymi :)
0
Jeszcze:Courtoisa,Weigla,Kante,Reusa,Manolasa i Dahouda i będzie super,duper,mega GIT ;)
0
Ja do was mogę dołączyć ;)
0
Mnie ta głupota już rozwala... Szczególnie jak piszą o satelitach które będą przekazywały myśli i hologramy ;)
1
Wg. stukniętych NWOwców 21 sierpnia rozpocznie się projekt Blue Beam podczas którego zła i okropna NASA wyświetli przekaz antyChrysta na całym świecie w tym samym czasie również w naszych myślach! Bójmy się Iluminatów ;)
0
Gdzie jest Bernard, a gdzie Dembele ? Fiorentina jest mniejszym klubem od BVB i sprzedaż im się przyda, a BVB ma aspiracje europejskie i nie ma potrzeby sprzedaży więc podnoszą cenę...
2
Racja! Brać i nie zastanawiać się bo Real nam go odbierze ;) Ewentualnie 80 + Rafinha.
0
Czemu nie Dembele/Cou :( Jeśli chodzi o uniwersalnego zawodnika to obawiam się, że mowa o Paulinho. Wolałbym oczywiście Eriksena ale to Bartek więc wszystkiego można się spodziewać ;)
0
Niby według "gazet" odrzucił ale można też dać 70+Rafa. Muszą trochę powalczyć i mam nadzieje, że to robią tylko po cichu. Jeśli nie to Barto po prostu się pogrąży po raz kolejny i może wywalą go w plebiscycie ;)
0
Jak zobaczą 100 mln na stole to może zmienią śpiewkę. Poza tym "The Reds" to nie P$G więc da się negocjować. W Paryżu szejk powie nie i jesteś w d...
0
Nawet realistyczne te "marzenia" oprócz nieszczęsnego Verrattiego. Mam nadzieję, że Cou i Dembele są w naszym zasięgu...
1
Jeśli tak się stanie to Barto będzie mógł być spokojny o swoją posadę ;)
0
Jak nie wezmą któregoś z nich to znaczy, że zarząd to wielkie gie
2
Blue Beam to niby "projekt" NASA, który ma wyświetlać objawienia antyChrysta w różnych zakątkach Ziemii i utworzyć nową religię "New Age" ;)
0
Ratunku ;) Ktoś z mojej rodziny wierzy w NWO,Blue Beam,Chemtrails i FEMA Death camps. Jak można wierzyć w coś takiego ?!
0
Czemu Dembele ma zachowywać się tak samo jak Ney? Przecież nie jest "Brazolem" ;)
0
Leoś Messi ;)
0
Oby LSD strzeliło znacznie więcej goli ;)
2
No tak bo Tebas nie powinien zajmować się tym transferem. Powinien pozwolić na wpłacenie bo to UEFA zajmie się sprawą ffp wobec P$G. Może #mackiPereza go dopadły ;)
0
Mam nadzieję, że Barto kupi kogoś bo inaczej obudzimy się z ręką w nocniku 31 sierpnia...
1
Wiem ale to tylko moja opinia, że skład gotowy i wiem, że maestro Fernandez się nim nie interesuje. Jeśli chodzi o Draxlera to jest młody,perspektywiczny i możliwy do wyciągnięcia bo Verrattiego nam nie dorzucą(inaczej byliby frajerami).
0
Katar to w ogóle masakra. Nawet traktują budowlańców jak niewolników by wybudować stadiony.
1
Brać Draxler + kasa i klauzula anty-real i jedziemy z tym koksem ;) Jeszcze tylko Cou/Dembele i Eriksen i skład gotowy.
0
Niby Neya może zastąpić ;) Ale trochę mu jeszcze brakuje.
0
Nie oglądam BVB. O Transfermarkt zapomniałem.
0
Czy O.Dembele grał kiedykolwiek na LS? Jeśli tak to jak sobie radził.
0
Dla mnie ta opcja jest bardzo dobra ale Robercik nawet nie myśli o Lemarze.
0
A za 100 mln lub 50 + RAFA ?
1
Bo P$G i City "płacą" Uefie.
0
Pewnie podniosą do 100 mln bo Barça trochę zarobi na Neymarze. Oby P$G opłaciło klauzulę bo boję się, że wezmą 100 mln + Di Maria