0

A kogo na skrzydłowego ? Coutinho właśnie tam pasuje.

1

Martial/Griezmann/Lemar

0

Dać Barto 220 mln na transfery to jak dać lwu rękę ;)
Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije...

0

W Barçy też mógłby jakąś wyhaczyć ;)

https://goo.gl/images/bmCRwT

2

Lepiej by @Socjopata i @Karlik08 się zajęli tymi dziewczynami niż ten za przeproszeniem stary brazylijski grzyb ;)

0

A tytuł będzie taki: Letnia Masakra Piłą Transferową
Tylko puścimy go w Showmax, czy na Netfliksie?

1

Lepiej poczekać na oficjalkę bo Barto lubi mocno rozczarowywać w ostatnim czasie ;)

0

Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".

1

Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h.
Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...

7

Oby trafili w fazie pucharowej LM na Man City i dostali takie same bęcki. Byłoby cudownie ;)

3

Ja grałem ale zapomniałem hasła i loginu i przestałem.

0

Ale nie ma przedstawiciela Finansowego Fair Play.

0

Co to FFP?

0

Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM

3

Powiedz to Bartkowi i Robercikowi ;) Może ty przemówisz im do rozsądku.

0

Czemu nie ;) Szejku wykakuj z kasy i płać 220 mln € lub wspomniane 160 + Verratti! Jak nie to zrywamy negocjacje tak jak wy nam to zrobiliście.

0

Niech spadają na szczaw! Chyba, że dadzą 90-100 + Verratti.

0

Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )

0

Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).

0

Dla mnie też ale P$G nigdy go nie puści ;( Sam jest sobie winny po części więc mam go już dosyć.

0

Może Neymar Senior posmarował ;)

0

Już go lubię ;) Jak będzie tak bronił jak biega to sekstet szybko wpadnie.

1

Zoo Bernabeu im. Florka Pereza w Madrycie. Jedyne zoo z bardzo rzadkimi i chamskimi gatunkami(Ramos,CRISTIANO i wiele innych)!
Gwizdy obowiązkowe ;)

0

Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.

0

Może wczytaj poprzedniego save'a lub wyłącz i włącz grę. Wygląda na typowego buga.

1

W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)

0

La liga 2 bo większa kulturka podczas meczów i lepszy poziom piłkarski.

0

Lub mojego kolegę ;) Może on wybawi obronę Barçy.

0

A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.

0

Hajto lubi to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?