Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".
Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h. Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...
Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM
Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )
Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.
W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)
A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.
0
A kogo na skrzydłowego ? Coutinho właśnie tam pasuje.
1
Martial/Griezmann/Lemar
0
Dać Barto 220 mln na transfery to jak dać lwu rękę ;)
Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije...
0
W Barçy też mógłby jakąś wyhaczyć ;)
https://goo.gl/images/bmCRwT
2
Lepiej by @Socjopata i @Karlik08 się zajęli tymi dziewczynami niż ten za przeproszeniem stary brazylijski grzyb ;)
0
A tytuł będzie taki: Letnia Masakra Piłą Transferową
Tylko puścimy go w Showmax, czy na Netfliksie?
1
Lepiej poczekać na oficjalkę bo Barto lubi mocno rozczarowywać w ostatnim czasie ;)
0
Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".
1
Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h.
Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...
7
Oby trafili w fazie pucharowej LM na Man City i dostali takie same bęcki. Byłoby cudownie ;)
3
Ja grałem ale zapomniałem hasła i loginu i przestałem.
0
Ale nie ma przedstawiciela Finansowego Fair Play.
0
Co to FFP?
0
Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM
3
Powiedz to Bartkowi i Robercikowi ;) Może ty przemówisz im do rozsądku.
0
Czemu nie ;) Szejku wykakuj z kasy i płać 220 mln € lub wspomniane 160 + Verratti! Jak nie to zrywamy negocjacje tak jak wy nam to zrobiliście.
0
Niech spadają na szczaw! Chyba, że dadzą 90-100 + Verratti.
0
Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )
0
Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).
0
Dla mnie też ale P$G nigdy go nie puści ;( Sam jest sobie winny po części więc mam go już dosyć.
0
Może Neymar Senior posmarował ;)
0
Już go lubię ;) Jak będzie tak bronił jak biega to sekstet szybko wpadnie.
1
Zoo Bernabeu im. Florka Pereza w Madrycie. Jedyne zoo z bardzo rzadkimi i chamskimi gatunkami(Ramos,CRISTIANO i wiele innych)!
Gwizdy obowiązkowe ;)
0
Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.
0
Może wczytaj poprzedniego save'a lub wyłącz i włącz grę. Wygląda na typowego buga.
1
W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)
0
La liga 2 bo większa kulturka podczas meczów i lepszy poziom piłkarski.
0
Lub mojego kolegę ;) Może on wybawi obronę Barçy.
0
A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.
0
Hajto lubi to...