0

@MessiIniestaRonnie
Po pierwsze: Widzisz kupców ?
Po drugie: Sądzisz, że zawodnik chciałby odejść zimą, jeśli latem będzie wolny i skasuje 2x-3x więcej za podpis ?

1

@XTobiX Dokładnie jak Bale w Realu :)
Real przez ostatnie dwa lata płaci za jego golfa, szpital, czasem jakiś meczyk w reprezentacji :)

4

@Matix90 drugiego karnego nie powinjo być z prostej przyczyny - nie powinien zostać podyktowany rzut rożny, po którym nastąpiła ta sytuacja - wczesniej był spalony.

Wygląda mi to na naprawianie błedu błędem

3

Trzy punkty cenne, ale jakiś taki niesmak pozostał...
Jak tu myśleć o meczu z Bayernem ?

0

@dowi8 dobre. Ja jestem na innym forum tematycznym, gdzie ze trzy osoby zarzekały się, że znają po dwa takie przypadki :)

0

@Cules2011 Lata, bo kryje 1:1 - tu akurat wypełnia założenia trenera

2

@Peszko07 A mój sąsiad na kolację zrobił sobie i spożył chleb ze smalcem.
Rano nie żył.
Przestrzegam przed chlebem ze smalcem....

W mojej firmie na 300 osób zaszczepiło się około 220. Wszyscy żyją, rekordzista wziął 3 L4 dni z uwagi na NOP (gorączka, dreszcze)

0

@!34RC3!_0N4

Od kiedy firma farmaceutyczna może zakazać stosowania nie swojego leku ?

0

@Przemas8411 Zrobiłem. A Ty napisz do CEO, żeby nie latał po Europie, bo nas na to nie stać :)

0

OK, rozumiem, że lecąc na spotkanie z agentem piłkarza Alemany żyje w Matrixie, a niejaki @Przemas8411 wie lepiej, jak wygląda stan środków na transfery

2

@MarioVeB! Skoro Alemany tam jest, nosi to znamiona prawdopodobieństwa

0

@pacior95 40 mln za Griezzmana w styczniu ?

9

@Greenalley I Barcelona z niejakim Moribą

0

@Diz jak wyjdą na galowo, to bedzie cieżko, jak wyjdą rezerwami to tez bedzie cieżko, bo rezerwowi bedą chcieli się pokazać.
Ale liczę na pozytywne roztrzygnięcie w tej grupie

0

@Tomix_83 za Koemana wczoraj byłoby 0:2 i game over

0

Gównoburza. Teraz mówi to, co musi, a jakiś czas temu jego były agent pisał o nim, że płakał ze wzruszenia po remontadzie 6:1 z PSG...

Jakby wtedy wybrać Barce, to kochałby Barce, a gdyby strzelał bramki, to kibice kochaliby nawet jego "warę".
Aczkolwiek wątpię, czy z taką nieoukładaną grą, jaką długo prezentował , przebiłby się do składu.

5

Co jeszcze było dziś uderzające - ludzi "tylko" 49tyś, ale doping, jak rzadko...

1

@M.a.t.i26651 malo tego, jeśli Benfica nie wygra z Dinamem, to możnaby nawet awwnsować z 2 bramkami

2

Gavi rośnie z meczu na mecz

0

@blakkudium Messi style

3

@mikokarla Dembele raczej za Demira

0

Jeszcze jeden dobry stoper, jeden środkowy napastnik ze zmysłem strzelickm i to będzie w tym ustawieniu całkiem groźny zespół

38

Taką włąśnie trzeba prezentować postawę !
A nie: "nie mam kim grać", "nie oczekujcie zbyt wiele", i tym podobne asekuracje...

0

Gorzej, niz Minguezą nie będzie...

1

@ElTomas Ha, no szczególnie, w latach 80 diagnostyka była na tak wysokim poziomie, że dziadkowie zeszli z tego świata w okolicy 60lat - jeden zawał (nikt wtedy nie wiedział, co to cholesterol), drugi na raka krtani (długo leczony na zapalenia krtani).
Fakt jest taki, ze od tego czasu długość życia wzrosła.
I pojedyncze przypadki (Pszczyna, za która zresztą można podziękować Trybunałowi nieKonstytucujnemu) tego trandu nie zmienią.
Może covid

1

W przypadku Dembele zwrot "wyleczyć się jak najlepiej" to próbka kiepskiego sci-fi

0

@Luccas nie, nie brzmi.
Przecież fragment: "Holendra, który we wczorajszym meczu przeciw Norwwgii strzelił..." stawia sprawę jasno.

1

Srednia wieku szybuje w dół :)

1

@AlexDark00
Noże, maczety to ich uzbrojenie - i na obecną chwile wyglądają lepiej, niż migranci.

1

@AlexDark00 A jak kibole forsują ogrodzenia to się do nich strzela, czy używa np. armatek wodnych, ew kul gumowych ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?