fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiIniestaRonnie
Po pierwsze: Widzisz kupców ?
Po drugie: Sądzisz, że zawodnik chciałby odejść zimą, jeśli latem będzie wolny i skasuje 2x-3x więcej za podpis ?
1
@XTobiX Dokładnie jak Bale w Realu :)
Real przez ostatnie dwa lata płaci za jego golfa, szpital, czasem jakiś meczyk w reprezentacji :)
4
@Matix90 drugiego karnego nie powinjo być z prostej przyczyny - nie powinien zostać podyktowany rzut rożny, po którym nastąpiła ta sytuacja - wczesniej był spalony.
Wygląda mi to na naprawianie błedu błędem
3
Trzy punkty cenne, ale jakiś taki niesmak pozostał...
Jak tu myśleć o meczu z Bayernem ?
0
@dowi8 dobre. Ja jestem na innym forum tematycznym, gdzie ze trzy osoby zarzekały się, że znają po dwa takie przypadki :)
0
@Cules2011 Lata, bo kryje 1:1 - tu akurat wypełnia założenia trenera
2
@Peszko07 A mój sąsiad na kolację zrobił sobie i spożył chleb ze smalcem.
Rano nie żył.
Przestrzegam przed chlebem ze smalcem....
W mojej firmie na 300 osób zaszczepiło się około 220. Wszyscy żyją, rekordzista wziął 3 L4 dni z uwagi na NOP (gorączka, dreszcze)
0
@!34RC3!_0N4
Od kiedy firma farmaceutyczna może zakazać stosowania nie swojego leku ?
0
@Przemas8411 Zrobiłem. A Ty napisz do CEO, żeby nie latał po Europie, bo nas na to nie stać :)
0
OK, rozumiem, że lecąc na spotkanie z agentem piłkarza Alemany żyje w Matrixie, a niejaki @Przemas8411 wie lepiej, jak wygląda stan środków na transfery
2
@MarioVeB! Skoro Alemany tam jest, nosi to znamiona prawdopodobieństwa
0
@pacior95 40 mln za Griezzmana w styczniu ?
9
@Greenalley I Barcelona z niejakim Moribą
0
@Diz jak wyjdą na galowo, to bedzie cieżko, jak wyjdą rezerwami to tez bedzie cieżko, bo rezerwowi bedą chcieli się pokazać.
Ale liczę na pozytywne roztrzygnięcie w tej grupie
0
@Tomix_83 za Koemana wczoraj byłoby 0:2 i game over
0
Gównoburza. Teraz mówi to, co musi, a jakiś czas temu jego były agent pisał o nim, że płakał ze wzruszenia po remontadzie 6:1 z PSG...
Jakby wtedy wybrać Barce, to kochałby Barce, a gdyby strzelał bramki, to kibice kochaliby nawet jego "warę".
Aczkolwiek wątpię, czy z taką nieoukładaną grą, jaką długo prezentował , przebiłby się do składu.
5
Co jeszcze było dziś uderzające - ludzi "tylko" 49tyś, ale doping, jak rzadko...
1
@M.a.t.i26651 malo tego, jeśli Benfica nie wygra z Dinamem, to możnaby nawet awwnsować z 2 bramkami
2
Gavi rośnie z meczu na mecz
0
@blakkudium Messi style
3
@mikokarla Dembele raczej za Demira
0
Jeszcze jeden dobry stoper, jeden środkowy napastnik ze zmysłem strzelickm i to będzie w tym ustawieniu całkiem groźny zespół
38
Taką włąśnie trzeba prezentować postawę !
A nie: "nie mam kim grać", "nie oczekujcie zbyt wiele", i tym podobne asekuracje...
0
Gorzej, niz Minguezą nie będzie...
1
@ElTomas Ha, no szczególnie, w latach 80 diagnostyka była na tak wysokim poziomie, że dziadkowie zeszli z tego świata w okolicy 60lat - jeden zawał (nikt wtedy nie wiedział, co to cholesterol), drugi na raka krtani (długo leczony na zapalenia krtani).
Fakt jest taki, ze od tego czasu długość życia wzrosła.
I pojedyncze przypadki (Pszczyna, za która zresztą można podziękować Trybunałowi nieKonstytucujnemu) tego trandu nie zmienią.
Może covid
1
W przypadku Dembele zwrot "wyleczyć się jak najlepiej" to próbka kiepskiego sci-fi
0
@Luccas nie, nie brzmi.
Przecież fragment: "Holendra, który we wczorajszym meczu przeciw Norwwgii strzelił..." stawia sprawę jasno.
1
Srednia wieku szybuje w dół :)
1
@AlexDark00
Noże, maczety to ich uzbrojenie - i na obecną chwile wyglądają lepiej, niż migranci.
1
@AlexDark00 A jak kibole forsują ogrodzenia to się do nich strzela, czy używa np. armatek wodnych, ew kul gumowych ?