fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CTLM dobrze, że nie przyjechał Pikłe :)
0
@yoli "w przeciwieństwie do Alby..."
Zbłaźniłeś się
0
I MATS wchodzi na obroty
2
Mingueza co zaczął grać w 2. Połowie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarianekFCB po pierwsze to trzeba było tam być, po drugie to był strzal z powietrza (Dest może się uczyć), po trzecie strasznie mi się podoba twoj ból dupy LOOOL
Jeszcze nie raz go w tym sezonie poczujesz..l
1
@MarianekFCB masz swój kolejny "gol z dupy", leszczu..
1
@MarianekFCB umyj zęby i idź spać, bo nawet trolling słabo ci wychodzi
1
@MarianekFCB w ciągu swich dwóch pierwszych sezonów w trakcie 24meczów Messi strzelił 7 goli.
Nie widzę specjalnych rożnic
0
@Prabuk955 ale to dopiero jakby Nico mogę urwało. Póki ma obie, daje więcej, niż Cou
2
@Zielony55
Wręcz przeciwnie.
Czy na wieść o odejściu Messiego miał siąść i zapłakać ?
Albo biegać po klubowych korytarzach krzycząc: "wszyscy zginiemyyyyy.....!"
1
@michal26 no właśnie. Może wtedy ilość wypadków i ofiar na drogach zbliży się do krajów starej Unii
2
@michal26 bez sensu. Co komu po karze za wypadek, jeśli już do niego dojdzie i ktoś ucierpi ?
Trzeba karać tych co uważają, że jeżdżą "szybko, ale bezpiecznie"
Poza tym - zderzenie samochodów, z których każdy jedzie 50km/h jest mniej niebezpieczne, niż jeśli jeden z nich jechał 80km/h (nawet jeśli jechaĺ prawidłowo) Potrącenie pieszego, dziecka, które wtargnęło na jezdnię teź będzie miało mniejsze konsekwencje przy 50, niż 70km/h..
2
@Ptasior a potem taki jak Ty wjeżdża do Austrii i tam, gdzie 50 jedzie 50, gdzie 70 jedzie 70 ;)
Chciałbym, żebyś w PL jeździł tak samo
2
@michal26 kierunek jest słuszny, aczkolwiek zwiększyłbym wysokość kary za przekroczenie prędkości kosztem kolizji typu zadrapanie, wgniecenie zderzaka
0
@Andy83 a co, wpuścił jakąś szmatę ? Masz pretensje do bramkarza, że nie zatrzymał piłkarza, którego obrona wypuściĺa 1 na 1
1
Gra lepsza niż wynik ;)
0
@amanter gdyby zamówił smoking, to sprawa byłaby jasna. Ale garnitur...?
0
W składzie nie ma jak zamieszać, ale liczy się mental i na to liczę.
1
@Krzyszt8f_xd no to teraz Xavi i ostateczna weryfikacja Puiga
0
@bary Tak, tak, mój romans z Barcą też rozpoczął się od tego wolnego. A na boisku też byłem Koemanem
0
@Harnas2 ale cały czas nie rozumiesz clou tematu. Ja doceniam decyzję Koemana o wstawieniu młodych do składu, ale sadze, ze lepiej będą rozwijać się z innym trenerem.
I myślę, że zobaczymy to po FdJ
0
@Yoshi94 Barca ściągnęła talent, a ten potwierdził swoje możliwości.
Tylko masochista stawiałby na Pjanicia.
Ale efekt uboczny zeszłorocznego stawiania na Pedriego mamy w tym sezonie - 2. kontuzja
1
@czar007 dziwna sprawa, przyszedł Koeman i każdy zanotował regres życia. .
Dlatego cieszę się, że nie będzie trenował Gaviego, Pedriego, czy Ansu
0
@Yoshi94 świetnie, że usłyszał, bardzo za to Panu Koemanowi dziękujemy.
Teraz pytanie, kto lepiej rozwinie 17-letniego pomocnika, Koeman, czy Xavi ?
1
@Harnas2 wstawił, bo nie miał wyjścia.
Ale wstawić do składu to jedno, a pracować i rozwijać młodego gracza to drugie. FdJ to się pod Koemanem zwijał a nie rozwijał.
0
Liczę na to, że będzie potrafił rozwinąć kariery Pedriego, Gaviego, Nico. Może też FdJ.
Kuman niewiele by im pomógł...
1
@czar007 porównaj, kim dysponował Setien, kim Koeman
1
@Dawid_Dave bardzo naciągany karny
5
Jest chu.owo, ale przynajmniej stabilnie;)