1

@ElTomas Ha, no szczególnie, w latach 80 diagnostyka była na tak wysokim poziomie, że dziadkowie zeszli z tego świata w okolicy 60lat - jeden zawał (nikt wtedy nie wiedział, co to cholesterol), drugi na raka krtani (długo leczony na zapalenia krtani).
Fakt jest taki, ze od tego czasu długość życia wzrosła.
I pojedyncze przypadki (Pszczyna, za która zresztą można podziękować Trybunałowi nieKonstytucujnemu) tego trandu nie zmienią.
Może covid

1

W przypadku Dembele zwrot "wyleczyć się jak najlepiej" to próbka kiepskiego sci-fi

0

@Luccas nie, nie brzmi.
Przecież fragment: "Holendra, który we wczorajszym meczu przeciw Norwwgii strzelił..." stawia sprawę jasno.

1

Srednia wieku szybuje w dół :)

1

@AlexDark00
Noże, maczety to ich uzbrojenie - i na obecną chwile wyglądają lepiej, niż migranci.

1

@AlexDark00 A jak kibole forsują ogrodzenia to się do nich strzela, czy używa np. armatek wodnych, ew kul gumowych ?

2

@Maciej_T A może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego na marsz upamiętniający odzyskanie POLSKIEJ niepodległości, idący ulicami na których Polacy byli zabijani przez faszystów, zapraszani są neofaszyści z Włoch, kraju który dwukrotnie rozpoczynał wojnę światową po stronie agresorów ?
EDIT: ooo, zapomniałbym o zawsze pomocnych "bratankach" (prawdziwych aryjczykach), którzy swój ograniczony światopogląd manifestują podczas spotkań piłkarskich, obrażając afroamerykańskich piłkarzy

0

@arasz1819 no i z biegiem czasu wyglądał coraz gorzej.

0

@arasz1819 FdJ też przestał nadążać przez Valverde ?

3

@arasz1819 praca Koemana bedzie ciążyc jeszcze przez najbliższe kilka tygodni.
Przecież Xavi nie sprawi nagle, źe będą mieli siłe na bieganie 90 minut

0

No to dziś nie było najgorzej ;)

0

Ostatnie 5 minut zagraliśmy jak rozegrało PSG podczas naszej remontady. Tylko patrząc za piłką

0

Ostatnie 5minut zagraliśmy jak rozegrało PSG podczas naszej remontady

1

@DIPENNN 2 gole, 5-6 zmian, a MATS kilka razy dĺ7go wprowadzał piłkę.
Moim zdaniem 5 minut to OK.

1

@DIPENNN bardzo dobrze, ze przedłużył. MATS grał na czas w doliczonym, tak powinni sedziowie reagować

0

@Wittgenstein a to Koeman wyrobił w jakimś mexau 3-bramkową przewagę ?

0

@Wittgenstein Xavi to w TV oglądał...

11

Niestety wpuszczenie tercetu Balde-Puig-Abde rozłożyl9 zespół. Nie 2i3m, czy Coutinho nie dałby więcej jesli chodzi o uspokojenie gry

0

Ktoś wie, dlaczego zszedł Eric ?

0

Zaraz potracimy punkty

4

Cały pozytywny obraz pierwszej połowy zmazany przez drugą...

4

Gdyby nie ta kontuzja Fatiego byłoby niemal perfect.

1

Pięknie Nico pociągnął pod linią.

3

Powodzenia, Generale...

0

No super - zawsze lepiej miec kogoś, kto pracuje z szacunku/ miłoścci dla klubu, niż dla kasy.
Z drugiej strony - Xavi jest dopiero na trenerskim dorobku

1

@Jonyx W przyopadku Cou zawiodła psycha. Dembele wygląda pod tym kątem lepiej

3

Jednakże należy nadmienić, iż zdaniem fachoffca @MarianekFCB wszystkie te gole i asysty były "z dupy"

2

@CTLM dobrze, że nie przyjechał Pikłe :)

0

@yoli "w przeciwieństwie do Alby..."
Zbłaźniłeś się

0

I MATS wchodzi na obroty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?