fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sienkiewko sądzę, że to Xavi jednak jest docelowym wyborem, sam chyba też powoli do tego dojrzewa.
Nie czy, czy Conte miałby ochotę przyjść jako strażak - na krótki okres czasu
0
@Lucassito no i sęk w tym, że to ty sobie "myślisz".
Sztab mówi "może grać", zawodnik mówi "mogę grać" (choć czuje dyskomfort) a ty masz problem z trenerem....
A co do Fatiego, to nie widzę, żeby był specjalnie zajeżdżany, bo jeszcze pełnego meczu nie rozegrał.
0
@WildKidzML Ale a naszych konferencjach pracowych to słyszałeś?
W tym temacie jedyny mój zarzut do Koemana, to zbyt duża ilość minut Pedriego w zeszłym sezonie.
Później swoje dołożył też Lucho.
A w tym sezonie poszło info, że sztab medyczny daje mu zielone światło na grę.
No to zagrał...
2
@WildKidzML chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz. Trener zestawia skład z DOSTĘPNYCH zawodników.
Dostępnych, to znaczy takich, co do występu których SZTAB MEDYCZNY nie widzi przeciwskazań.
A i tak był jechany za to, że Fati po powrocie grał po 20-30minut
0
@kazbychu czyli jesteś pewien, że gdyby Pedri przyjechał 2 dni późnij, to teraz w pełni zdrów biegałby po boiskach ? :)
0
@Commandement Jakby Dest strzelił na 1:0, to taktyka Acelottiego poszłaby się walić...
0
@Azi A jaka różnica, przez pryzmat ilu meczy tak reaguje ?
To w ogóle nie powinno mieć miejsca.
0
@kazbychu no, o dwa dni. Uważasz, że to było decydujące ?
0
@kazbychu Jaka samowolka ?
0
@Sienkiewko i drogi i tylko zajmie miejsce Xaviemu
0
@Greenalley a to nie Depay stracił ?
1
@Krystian1588 Prędzej Neuera
0
@Filipfcb2000 Mingueza nie jest zbyt szybki - powinien mieć zawsze asekurację pod pojedynki w Vinim
0
Wie ktoś, ile przez pierwsze 5 lat skasował Messi ?
Wiem, czasy trochę inne, ale jestem ciekaw...
0
A gdybyśmy strzelili wczoraj 4 gole, to nasze szanse by wzrosły ? ;)
2
@Vold94 juz drugi raz Coudobrze nabiega w pole karne w takiej sytuacji
0
@fotohobby dobrze byłoby strzelić coś jeszcze do tego momentu, wtedy może Koeman bardziej rozwinie skrzydła ze zmianami :)
0
Około 60 minuty zaczną się zmiany i zacznie się gra
0
@Siedlec666 no i dobrze... schematy łatwo rozszyfrować, a my jesteśmy nieprzewidywalni;)
2
@Azi po tym, jak przeczytałem, że Puig jest naszym najlepszym pomocnikiem wiem już, że to fanboy...
1
Destowi przerwa reprezentacyjna dobrze zrobiła ;)
5
Dawno nie było tak, że ocz6 nie bolą ;)
Fati z Albą robią grę.
Gavi też niezły, choć zmieniłbym go profilaktycznie w 60 minucie ;)
1
@Mati93 idź spać, jutro szkoła
0
@krawczykPSG Jeśli poleci na sylwetkę, czy "przystojność" to współczuję ci...
Bo zawsze znajdzie się ktoś przystojniejszy, a kiedyś tez młodszy :) :)
Gdybyś choć napisał, że jesteś inteligentniejszy i masz lepsze poczucie humoru...
A tak robisz z niej klasycznego pustaka...
2
@RR A on ma w kontrakcie, że musi grać ?
Płacą mu ? Płacą - i to za te wszystkie miesiące L4.
Ma kontrakt do 30 czerwca, co miesiąc ma ma spływać na konto X euro i tyle.
2
@Ali094 a gdzieś tak zaznaczył ?
0
@klopx takich spraw nie zaĺatwia się przez telefon
2
@Woland10 Łooo, panie, nawet wypalony Suarez był gwarancją większej ilości goli, niż każdy jego następca z Griezmanem na czele
2
@ObiektywnyKibic121 mnie boli to, że społeczeństwo pustaków zeszło już do takiego poziomu, że bycie influencerem zaczęło być opłacalne.
Jeszcze, jak widzę, co serwuje się w Tv, (programy typu Hotel Paradise, Rolnik szuka żony)
0
@Piotr97 no to, jeśli nie da się nic zrobić, to po co ryzykować kolejną absencje ?