galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było do obrony.
1
@PatrychoO i Polskę spoconego Michniewicza też da się oklepac.
0
Ten mecz dobitnie pokazuje jak słaba jest kadra tego przebrzydłego ogra michniewicza. Won mnie ty trolu zapocony z kadry. Do stanoskiego hipokryty przecz, tłumaczyć się z 711.
0
@MESSIah16 buraczana to jest gra kadry za kadencji ogra ????
0
Fajnie, że krytyka stylu gry kadry ogra Michniewicza jest tu usuwana.
1
Snoop Dogg może być dumny ze swoich podopiecznych. Ładnie zagrali z Brazylia.
1
@marcinK0000 Środek pola z drewna. Jeden Zieliński na OP to za mało.
0
Już po Serbach.
0
@AmigoBlancos Jakby Argentyna musiała strzelic 5 to by strzeliła. Ten awans smakuje jak gówno.
0
Może mu Messi powiedział po Hiszpańsku coś w stylu : dobrze ci idzie w Barcelonie. Oby tak dalej. Albo : " dobry z ciebie chlopak. Nie dociskalismy was do końca. Zagraj sobie z tą Francją kosztem tych zielonych kurdupli."
0
@Gall haha. Nie przesadzaj. Pisalem kilka razy, że w irl tv powtórka pokazywała że piłka wyszła wyraźnie. Nie wiem czy to wina innej perspektywy czy manipulacji. Kibicowałem Japonii więc mnie to rybka. Fajnie, że wyszło jak wyszło. A że coś mi tu nie do końca ta decyzja się zgadza, to podejmuje wątek .W tv pokazywali te sytuację z drugiej strony. Nie od strony bramki. I schowaj se w odbyt komentarze o czipach. Bo jak już pijesz do pandemi i tego całego syfu którym nas karmiono przez prawie dwa lata, to zdjęć fakeów było tam sporo. Odział w Bergamo po korektach pokazany w Amerykańskiej tv jako oddział covidowy w Nowym Jorku i tysiąc innych manipulacji...
0
@jacobFCB wszystko tu jest za ładne prócz piłki.
1
A co jakby Niemcy powiedzieli sobie około 90 minuty. O wy Kur....ony hiszpańskie. Wy tak z nami pogrywacie? To macie ! I jeb. Dali by Kostaryce strzelić na 5-4 i pociągnęli by Spaniszów za sobą. Dziwię się czemu oni tego nie zrobili. Ktoś musiał ze szwabskiego sztabu mecz Hiszpanów oglądać. Widział, że La Furia Roja nie chciało się za bardzo choćby zremisować.
0
@kuz Te zdjęcie wygląda na fake. Na irl tv wyglądało na to że wyszła. Eksperci w studio mówili że wyszła. Damien Duff i Dietmar Hamman nie kryli oburzenia. Akurat Hamman to Niemiec więc się nie dziwię ale sam widziałem te powtórkę 20 razy. I z niej widać było cały obwód poza linią. Tak czy siak myślę że Samuraje strzelili by 2 gola gdyby nie uznali im tego.
0
@kuz Z powtórki która widziałem 20 x obwód był poza linią. Wiesz ja się cieszę, że Goebelsy odpadly zwłaszcza, że bardzo lubię kulturę Japońska. Ale tego gola nie powinno być
0
@MESSIah16 Wyszła całym obwodem. Nie zebym Niemców kochał, ale nie rozumiem karnych na tym mundialu i tej drugiej bramki dla Japonii
1
@msmsms Xavi jest niestety cienki jak wykałaczka ale nie przesadzajmy ????
0
@kuz Nie prawda. Nie wiem jaka ty powtórkę widziałeś. Na tej prezentowanej w Irlandzkiej Tv widać wyraznie, że piłka nie dotyka linii. Nawet ścianka nie jest nad linią, nie mówiąc o dotknięciu jej.
1
Oglądam skróty na RTE 2 (irlandzka tv) pokazuja ciągle druga bramke dla Samurajów. Piłka wyszła całym obwodem. Potwierdza to Damien Duff i Dietmar Hamman. Dziwią się, że to przeszło.
1
Kostaryka walczy z Niemcami. Widać da się. Michniewicz out trolu shrekowy przebrzydły.
1
Kurde 2-2. Szkoda
0
Zara będzie 3-1
0
Żeby zaraz nie okazało się że wychodzi Kostaryka i Japonia
1
Haha Nojer wyżygał piłkę dobitka i 1-1
0
Morata > boski Ferran.
0
@Wossi61FCB Inne warunki klimatyczne i otoczenie klubowe? Trenerzy etc. Po co on tam pojechał, żeby się frustrować chyba.
0
Fati powinien zostać w Barcelonie i tu wracać do formy. Takie jest moje zdanie.
1
@Rewolucja123 Będzie jak z Argentyna. Nie wyjdziemy z własnej połowy. Chociaż sie pośmiejemy z Jędzy goniącej Dembele.
0
@Peszko07 tu gdzie mieszkam pandemia też skończyła się z dnia na dzień. Tak chwilę przed wojna na Ukrainie.
0
@hayek Dokręcają obywatelom już i tak mocno dokręcona śrubę. Tresura jak w cyrku. Tylko o to w tym chodzi.