galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz ja wyemigrowalem dawno temu. Tak się składa, że za "rządow" po. Dajcie spokój tu z polityką.
2
@LionelM95 To zart prawda? Takie rzeczy się nie psują po otwarciu. Wino tak. Wóda i Łycha nie.
1
Myślę, że Xavi nie ogarnie tej La Ligi. Fotel lidera nie zamydli mi oczu. Pojawia się znowu kontuzje, a będą one na pewno i będziemy tracić ptk. Starczyło, że Lewandowski złapał zadyszkę i nie ma komu strzelać bramek. Już przed mundialem wyglądaliśmy słabiej niż na początku sezonu. Dziś to był dramat.
2
@Rabona_1 Manchester to nam na Old Trafford akurat pokaże jak się gra w nowoczesną piłkę.
0
@Kamiloza91 Oszczędzać, ograć młodych i kupić kogoś kiedy indziej. Takie transfery byle kogo za kupę kasy przerabialiśmy już i przez to jesteśmy w dupie. Debele, Cou, Griezman. Kasa utopiona sukcesów zero. Powtarzamy te same błędy. Zdradzę ci sekret. I tak nie wygramy Ligi. Z United będzie blamaż. Real grający na wszystkie fronty i tak wygra ligę. Nie mamy na ławce specjalisty, tylko byłego super piłkarza, który chce grać tak jak sam grał, mimo że nie ma kim tak grać. To się musi skończyć w jeden sposób i udany początek La Liga w wykonaniu zespołu Xaviego nie zamydli mi oczu. Już przed mundialem widać bylo, że łapią zadyszkę.
0
@Kamiloza91 Nikogo? Nie przedłużyli by Dembele to Ferran by grał na prawej, może Depay. Lepiej tak, niż marnowac kasę na drewno. A jak przedłużył Dembele to Brazylijczyk był zbędny.
0
@Roobo Lewy lepiej trochę jednak dla mnie. Wygrał nam ze dwa mecze. Ten z Majorką na pewno. Sam sobie wypracował i strzelił. Oprócz tego nic nie stworzyliśmy.
0
@Faro Ale po co mam przypominac? Ja nie bronie Ferrana. Napisałem przecież, że graliśmy bez Lewego skrzydła dziś. Zarówno Fati jak i Torres zagrali tragicznie. Jak bym chciał zobaczyć Ferrana na prawej w paru meczach. Zagrał tam raz i wyglądał dobrze. On jest młody i może odpali (w co wątpię ale się łudzę). Brazylijczyk gra tragicznie a zapłacono za niego duzo i miał dać jakość na już.
0
@Faro dwa groźne strzały. 0 gola. 0 asysty. 0 otwierającego podania. Czyli jak co mecz.
0
@Faro te drewno było tragiczne. Może do kombinacyjnej szybkiej gry (której my już nie umiemy grać) nadał by się. Jako skrzydłowy, który ma zrobić różnice to nie robi jej wcale. Nie kreuje , nie strzela.
1
Ferran w City i w reprezentacji gra na prawej. Xavi usilnie wystawia go na lewej bo co ? Bo ściągnął brazylijskie drewno za 60 milionów z niedoszłego spadkowicza PL. Te drewno nawet tam się nie wyróżniało liczbami. Czy kontuzjowany jest znowu Depay, czy o co z nim chodzi ? Jeżeli nie to czemu nie wszedł na lewe skrzydło ? Dlaczego graliśmy mecz bez Lewego skrzydła ? Czy Xavi mógłby powiedzieć temu kretynowi albie, żeby nie kłapał w stronę lahoza tą swoją mikro króliczą szczęką? Dostał kartkę za dyskusje. Wie, że Lahoz chętnie mu pokaże za dyskusje druga a dalej to robi. Czemu graliśmy tak wolno? Sylwester już wszedł do głowy ? Halo parówy, tam zebrało się pełne Camp Nou. Odstawiliscie trawestację przed pełnym stadionem i wibrator Anki Lewandowskiej wam za to w dupę. Żałuję, że opłaciłem streaming na 3 miechy po tej kupie, która zobaczyłem w waszych rajtuzach. Wstyd mi za ten zespół. Jak przeczytam tu jakieś marudzenie na sędziego (swoją drogą kolejny błazen) które padnie z ust Xaviego, to z nami koniec. Biorę urlop od Ciebie... Skoro już o Zenku cały dzień jest dziś mowa.
2
Ferran w City i w reprezentacji gra na prawej. Xavi usilnie wystawia go na lewej bo co ? Bo ściągnął brazylijskie drewno za 60 milionów z niedoszłego spadkowicza PL. Te drewno nawet tam się nie wyróżniało liczbami. Czy kontuzjowany jest znowu Depay, czy o co z nim chodzi ? Jeżeli nie to czemu nie wszedł na lewe skrzydło ? Dlaczego graliśmy mecz bez Lewego skrzydła ? Czy Xavi mógłby powiedzieć temu kretynowi albie, żeby nie kłapał w stronę lahoza tą swoją mikro króliczą szczęką? Dostał kartkę za dyskusje. Wie, że Lahoz chętnie mu pokaże za dyskusje druga a dalej to robi. Czemu graliśmy tak wolno? Sylwester już wszedł do głowy ? Halo parówy, tam zebrało się pełne Camp Nou. Odstawiliscie trawestację przed pełnym stadionem i wibrator Anki Lewandowskiej wam za to w dupę. Żałuję, że opłaciłem streaming na 3 miechy po tej kupie, która zobaczyłem w waszych rajtuzach. Wstyd mi za ten zespół. Jak przeczytam tu jakieś marudzenie na sędziego (swoją drogą kolejny błazen) które padnie z ust Xaviego, to z nami koniec. Biorę urlop od Ciebie... Skoro już o Zenku dziś mowa.
11
No tak. Odeszli z La Liga Ronaldo i Messi, dobrze, że został chociaż Lahoz. Ten mecz był tak qrewsko zjebanie nudny, że nawet wyrzygać się na to szkoda było. I wtedy wkroczył on cały na żółto i coś zaczęło się dziać. Ostatnia gwiazda La Liga. Tylko za ten faul na Dembele, który wychodził na sam na sam powinna być czerwona kartka. Alba to taki debil, że gdyby nie talent do kopania to nawet w macu burgerów by mu nie dali przewracać. Dembele bez formy i bez mózgu to nasz najlepszy skrzydłowy. Mato Boska to jest dramat. Raphninia za 60 baniek to jest dramat. Żałuję że opłaciłem na 3 miesiące stronę że streamingową. Potrzebuje odoczynku od FCB po tym meczu. Mundial mnie rozpieścił. Tam to były mecze ciekawe...
9
Odeszli z La Liga Ronaldo i Messi, dobrze, że został chociaż Lahoz. Ten mecz był tak qrewsko zjebanie nudny, że nawet wyrzygać się na to szkoda było. I wtedy wkroczył on cały na żółto i coś zaczęło się dziać. Ostatnia gwiazda La Liga. Tylko za ten faul na Dembele, który wychodził na sam na sam powinna być czerwona kartka. Alba to taki debil, że gdyby nie talent do kopania to nawet w macu burgerów by mu nie dali przewracać. Dembele bez formy i bez mózgu to nasz najlepszy skrzydłowy. Mato Boska to jest dramat. Raphninia za 60 baniek to jest dramat. Żałuję że opłaciłem na 3 miesiące stronę że streamingową. Potrzebuje odoczynku od FCB po tym meczu. Mundial mnie rozpieścił. Tam to były mecze ciekawe.
0
Fati padaczka i sraczka. Fatalnie gra.
0
@suszini Ta zwłaszcza, że mecz jest o 13 i będą mieli cały wieczór i noc dla siebie.
1
Jak zagra to dobrze, oby pomógł wygrać. Ta kara to aberracja totalna.
0
Jeżeli to prawda że n transfer Raphini to wymysł laporty to słabo. Nie wierzę w to jednak. Nie wiadomo było czy Dembele podpisze kontrakt więc chcieli kogoś ściągnąć. Prawda taka, że Ferran to prawy skrzydłowy a gra na lewej, gdzie wygląda słabo. Mamy więc 3 prawych skrzydłowych. Któryś z dwójki Demb Raphninia raczej musi odejść.
1
@patrix211 może trzeźwa ocena własnych możliwosci plus dobrze mu tam gdzie jest. To Bask. Oni nie lubią się z ruszać ze "swojego kraju"
0
End of story. Szukać kogoś o innym profilu.
1
Też wam się zdaje, że Xavi namawiając Busiego do pozostania pokazuje, że nie ma planu na ten zespół. Planu innego niż Tiki taka, która z tymi wykonawcami kuleje. On chce grać tak jak go uczono całe życie i ani trochę inaczej.
1
@ShawnC Ale ty pamiętasz, że na pierwszy mecz z Interem wypadli nam Araujo i Kounde a na rewanż z Interem jeszcze do tego doszedł Christensen. Dwóch podstawowych ŚO i jeden ŚO, który gra na PO, bo nie ma ma tam nikogo kto by się zblizył do niego poziomem. Na rewanż z Bayernem wrócił tylko Kounde a z Ralem całą trójka nie grała.
1
@Kibic3000 Ale ty pamiętasz, że na pierwszy mecz z Interem wypadli nam Araujo i Kounde a na rewanż z Interem jeszcze do tego doszedł Christensen. Dwóch podstawowych ŚO i jeden ŚO, który gra na PO, bo nie ma ma tam nikogo kto by się zblizył do niego poziomem
0
@slayer Ale ty pamiętasz, że na pierwszy mecz z Interem wypadli nam Araujo i Kounde a na rewanż z Interem jeszcze do tego doszedł Christensen. Dwóch podstawowych ŚO i jeden ŚO, który gra na PO, bo nie ma ma tam nikogo kto by się zblizył do niego poziomem.
0
Nowy Xavi, nowy Iniesta, nowy Messi miał być, teraz będzie nowy De Ligt.
0
Zdementował plotki. 6 milionów to my mu raczej też możemy dać max. Jest nowa drabinka przecież.
0
@JarekS I teraz zostaliśmy z Dembele i Raphiniią. Jeden jeździec bez głowy a drugi jakiś taki miałki skrzydłowy. A Enzo to by była przyszłość naszego środka pola. Też wlasnie zauwazylem, że źle rozegrali sprawę z Dembele i Raph... Jeden jest niepotrzebny.
0
@Sheva77 Ale on biegał co roku po nowy kontrakt. I to, że nie mogli go podpisać to kolejny mit. Mógł zagrać sezon czy dwa za "grosze". Chciał inaczej jego sprawa. Ja dalej nie rozumiem twojego bulwersu. Nie umniejszam mu w niczym. Tylko nie przesadzajmy z tymi peanami na cześć Messiego. Był tu długo. Dał klubowi wiele ale wziął także bardzo dużo. Jak znaleźliśmy się w dupie to sobie poszedł. Tyle i tylko tyle. A Totti i Del Piero to byli wielcy piłkarze. Może niższa liga niż Messi, ale w innych klubach oferowali im lepsze pieniądze jak w Romie i Juve. Zwłaszcza jak Juve zdegradowali.
8
@Sheva77 haha. Bawi mnie te fanbojstwo. Porównanie może było niemiłe ale dość trafne. Nie twierdzę że on utopił klub, bo zrobił to Bartomeu. Ale Leo biegał co roku po nowy kontrakt. Co roku dużo wyższy. A lepszy co roku się nie stawał, chociaż cały czas był wielki to jednak tracił na dynamice, w ważnych meczach znikał. Co do przychodów to luksusowa prostytutka czasem też komuś generuje przychody...
Zrozum, że ja się nie wściekam, że poszedł za chajs do szejka. Tylko skończmy już budować mit wielkiej miłości na linii Barca - Messi, Messi - Barca. To nie jest Totti czy Del Piero. Bez ogromnej kasy z kontraktu miłość się skonczyła.
11
Leo tak kochał Barcelonę. To była bardzo kosztowna miłość. Jak z luksusową prostytutką. Fakt Leo wiele nam dał, ale swoje przytulał. Luksusowa prostytutka też może Ci dużo dać (rzeczy ciekawsze niż Leo) i też swoje przytula. Szkoda gadać.