galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@siuuu To jest najglupsza wymowka jaka tylko moze byc. Skazywanie kogos na meczarnie w tym swiecie. Hahaha. Spytaj sie dzieci, lub doroslych ludzi wychowanych w skrajnie biednym domu, gdzie jadlo sie suchy chleb. Wez sie spytaj tych ludzi czy oni by sie chcieli nie urodzic? " Bo zostali skazani na tulaczke po tym swiecie" No qrwa nie rozsmieszajcie mnie hahah. Bez urazy kolego. Nie smieje sie z Ciebie, ale ci co tak gadaja maja naj...e w zlewaczalych glowach strasznie. Moi tesciowie wychowali sie we wielkich rodzinach. Siedmioro- Osmioro rodzenstwa. Bogato nie bylo. Pracowac zaczynali w wieku kilkunastu lat w polu itp. Wszyscy wyszli na ludzi. Kazdy dzis cos ma. Kazdy ma swoje dzieci. Przynajmniej kilkoro. Zadnych wiekszych depresji czy innego gowna meczacego ludzi slabych. Nikt nie powie, ze wolalby sie nie urodzic.
4
@MesQueUnClub_87 Nie nie znam wszystkich ludzi. Obserwuje tylko tendencje w swiecie zachodnim. Swego czasu bardzo sie tym interesowalem. Duzo rozmawialem z ludzmi, ktorych poznawalem. Na dziesiec kobiet, ktore nie posiadaly dzieci do 30 roku zycia, moze ze dwie podejmowaly takie decyzje ze wzgledow finansowych/mieszkaniowych etc. Zdecydowana wiekszosc nie chciala bo nie... "Bo siostra ma dwoje i to masakra", Bo chca najpierw kupic dom (i tak do czterdziestki kupuja i kupic nie moga) Bo kariera zawodowa. Bo sie doksztalca. Bo chce uzywac zycia. Bo chce sie bawic i imprezowac ( tu Kaczynski ze swoim dawaniem w szyje byl bardzo blisko istoty calego problemu. Klangor sie podniosl na cala Polske, bo poprostu prawda zakula niektorych w oczy.
I nie! Nie lubie pisu i uwazam ich za szkodnikow, zreszta nie mnejszych niz PO.)
12
@MesQueUnClub_87 Tak se mow. Tu gdzie mieszkam nie ma wojny za granica. Jest bogaciej niz w Polsce a birth rate systematycznie spada. Teraz jest 1,6 wiec na tle Polski nienajgorzej ale powinno byc powyzej 2.0.
Hedonizm, ot cala przyczyna. Ludzie stali sie zbyt wygodni.
7
@kamil9040 Hedonizm. Jedno slowo i cala przyczyna opisanego przez Ciebie problemu.
0
@PJ777 A po co w ogóle tego odpada Balerina ściągnęli tutaj? Nie widzieli że koleś już jest zupełnie bez formy ?
1
@Kondziubarca Nie zgadzam sie. Dwumecz z United w Lidze Europy przyciagnie wiecej widzow niz wszystkie nasze starcia w La Liga z wyjatkiem El Classico. Wyjdziemy na ten mecz zmotywowani na 110 %.
0
Za to co on tu zarabial za Bartomeu czy Rosela przez wiele lat, nie prezentujac nigdy jakiegos wybitnego poziomu, teraz powinen siedziec za sto tysiecy euro na sezon i latac dziury kiedy bedzie taka potrzeba.
4
@MatBac1991
I dlatego sa w tak dobrej kondycji finansowej.
0
I jak tera wyrownaja to Fatiego wpizdu na taczce wywioza.
0
Nie chce kopac lezacego, ale Fati to zadna wartosc dodana, a jeszcze Rodakowi bramke z glowy sciagnal. Masakra...
3
@MrPGG Lewy pauzowal trzy mecze za te glupia kartke. Tak by pewnie mial z 15 bramek na koncie.
3
Nie wiem czy Tebas to fan Madrytu ale jak tak, to chyba wie, ze szkodzac Barcelonie szkodzi tez Realowi. Slaba Barca = La liga jednej druzyny. Realu... Kto chce ogladac taka lige? Ona juz teraz stracila bardzo na aktrakcyjnosci.
10
@macio_944 Nikt nie miałby z tym problemu, gdyby to pojawiało się w co setnym filmie lub serialu i miało konkretne umocowanie w fabule oraz jakiś większy sens. Nachalne wpychanie homo wątków do każdej współczesnej produkcji musi spotkać się z otwartym sprzeciwem. To jest pranie mózgu. Homoseksualisci to jest jakiś ułamek procenta populacji świata. Wplatając LPG we wszystko, nawet w bajki dla małych dzieci chcą uzyskać wrażenie, że to coś powszechnego. Po co ? Jaki w tym jest cel? Jak jest cel w czarnym Rolandzie, czarnych elfach lesbijkach i tym podobne?
0
@Gacork Sytuacja jak u nas bylo z Umtitim, Arda Turanem, Pjaniciem itp.
17
Ciekawe czy Xavi da zagrac Ferranowi kilka meczy na prawym skrzydle. To jest jego nominalna pozycja. Tam gra w reprezentacji i tam gral w City. Jeden mecz zagral na tej pozycji u nas w tym sezonie i wygladal niezle. Raphinia nie przekonuje mnie w ogole. Teraz pod nieobecnosc Dembele pewnie dostanie na prawym skrzydle kilka meczy od deski do deski. To powininna byc ostatnia szansa dla Brazylijczyka.
1
@Harnas2 A gdzie ma grac once de gala? Z Ligi Mistrzow odpadlismy. Z LE zaraz odpadniemy. Ten puchar krola to moze byc jednyne trofeum jakie zdobedziemy (super pucharu krola arabii saudyjskiej nie liczze ) bo w jak bedziemy grac tak jak z girona czy espanyolem to liga tez odjedzie.
4
Bez Dembele Barcelona jest jak pingwin albo struś. Niby ma skrzydła, ale nie lata, bo te skrzydła są tylko dla picu. Mogłoby ich w ogóle nie być.
18
Bez Dembele Barcelona jest jak pingwin albo struś. Niby ma skrzydła, ale nie lata bo te skrzydła są tylko dla picu.
9
Dobrze, ze Lewy tu przyszedl. W zasadzie to cud, ze chcial. To jest dziewiatka ze scislego topu. Mimo, ze teraz troche pod forma to wciaz nasz najlepszy napastnik. Mimo 34 lat.
0
@DJ6 Nawet jak jest niewinny ( gwaltu, bo zdrada malzenska raczej byla ) to pewnie i tak ucieknie do Brazylii jak go puszcza. Z sadami nigdy nic nie wiadomo. Za duzo ma do stracenia.
6
@talizmo Narazie puki go nie skazano ani nawet jeszcze nie oskarzono, to prawnik Barcelony broni niewiernego meza i moralna swinie, ale nie gwalciciela.
0
@tko zgwałcił czy nie, pokaże czas. Ja go nie skazuje. Zeznania dziewczyny są bardzo poważne. Aż nie chce się wierzyć żeby coś takiego zrobił. Chyba, że pomieszał alkohol z ciężkimi prochami. Zobaczymy...
3
@koksik2700 też nie widzę sensu w tym. Gość jak chciał na boku poruchać to opcji miał mnogo, z luksusowymi prostytutkami włącznie. Po co gwałt? Czasem alkohol plus nakrotyki doprowadzają do takich odpałów. To jedyne wytłumaczenie. Jeżeli jest winny oczywiście. Trzeba z tym poczekać.
0
@vangoor skoro mówi, że nie chce pieniędzy to chyba jakaś ofertę już otrzymała co?
0
@Bandzior polać Ci za te wypowiedź trzeba by.
0
@tko od razu może nie ale przy drugim zeznaniu na pewno. Patrząc na zeznania tej dziewczyny to Alvesowi grozi dobre 10 lat ciężkiego więzienia. Zdawszy sobie z tego sprawę powinien szybko zacząć mówić prawdę jeżeli jest niewinny. On tymczasem złożył 4 czy 5 różnych zeznań. Albo jest bardzo głupi, albo ma coś na sumieniu.
0
Osoba niewinna nie zmienia pięć razy zeznań. Dziewczyna widać jest bardzo zdeterminowana. Albo to psychopatka, która chce zaszkodzić Boga ducha winnemu Alveskowi albo Alves rzeczywiście bardzo ją skrzywdził. Jeżeli tak jest, to wcale mi go nie szkoda. Niech idzie pierdzieć. A dziewczyna mam nadzieję kasę też dostanie jako zadość uczynienie.
0
Najlepsze: Dembele
Najgorsze: Najlepsza sytuację bramkową w meczu mieli Baskowie.
1
@La Pulgaa Przecież najlepsza sytuację w meczu mieli właśnie Baskowie. Dwóch metrów do pustej bramki nie trafił Norweg.
1
Jakby Dembele miał dziś jakiś uraz, to meczylibyśmy się z tym RSSS niemiłosiernie. Pewnie do karnych.