6

Przecież oni powinni mieć bezwzględny zakaz uprawiania takich sportów jak narciarstwo. Milionowe kontrakty, życie jak w Madrycie a tu tak się naraża na kontuzje.

4

@Krystian1588 wiem że banalne i na pewno już to zrobiłeś, ale warto spróbować. Odpowietrzyłeś grzejniki?

1

No ten coś z głównki wciśnie jak nic.

0

Nie znoszę tego dumbfrajsa. Neandertalczyk co z drzewa zszedł wczoraj. Tak wygląda.

1

Mógł wycofać do partnera. Byłoby może 2:0.

1

Szkoda że to nie weszło. Też bym pooglądał jakiś koreański tradycyjny taniec.

0

Zaraz Koreańczyki strzelą kontakt.

0

@Faro U nas gra piach.

1

@Bykunn to był Frankowski z tym przyjęciem

1

@Janiama to samo stwierdziłem po meczu. Grosik wszedł za późno. Powinien wejść wraz z Milikiem około 60-65 min. On umie przeć do przodu, dorzucać celnie w pole karne. Duży błąd Michniewicza z pominięciem grosika. Wpuścił Zalewskiego, który nie wrócił za akcja na 2-0.

0

@LS Ale jakbysmy zagrali jak z Argentynczykami to tez bysmy to przegrali. Tyle ze nie 3-1 a z 3-0.

1

@kubix05 Tak. Grosik powinen wejsc w 60 min. Zadnego Zalewskiego. Zielu zawsze tak gra. Tylko trzeba dac mu pilke.

5

Za pozno wszedl Grosik. Wyraznie rozruszal lewa strone.

0

Szkoda. Nie doskoczyli do niego jak należy tym razem. Ale szkoda

0

VARAN tam faulował Casha

2

W piłkę trafił przecież

2

@DonMatteo901 Wielka szkoda. Zwłaszcza jak pomyślisz kto miał te piłkę na nodze.

3

Pisałem że Dembele będzie kręcił Beresiem a narazie to Bereś Kręci Kounde

0

Czemu lewy nie strzelał z 1 lub 2 piłki

0

Na razie gramy dobrze

0

@LS Moze nie wie, ale tak bedzie Beresiem i Glikiem krecil :)

2

Dembele bedzie Beresiem krecil jak korbka od szyby samochodowej. Mysle ze Beres, ktory ma tam jakies problemy miesniowe zejdziez tego wszystkiego szybko. Z drugiej strony Mbappe z gotowki zrobi wiatrak. Po skladzie widac, ze Czesio postawil na zmasowana obrone. Czyli grajac taki parchaty futball jak z Argentyna pewno znow przegramy wysoko. Zakrecimy sie moze ze dwa razy w okolicy 16 francuzow a tak to Wojtek bedzie wyciagal pile z siaty. Szkoda. Liczylem. ze zagraja troche odwazniej. Po skladzie widac, ze nie.

0

Czyli co liczymy na 0-0 i karne?

1

@michal26 Zagraja jak z Meksykiem i Argentyna. Zakreca sie dwa razy w okolicy 16 francuzow a tak to beda bronic Czestochow. Francja to duzo silniejsza druzyna od Argentyny. Bedzie srogie lanie. Ja oczekuje od nich walki, ale wiem ze zobacze tam kabaret. Emocje skoncza sie okolo 30 minuty i zacznie sie krotochwila.

0

@Barcanajlepszyteam widać to taki argentyński Milik.

0

Komentarz usunięty

2

Argentynczycy będą przez Holendrów bici. Będą bici aż im pośladki popuchną. Messi będzie miał dupę jak szympans.

0

@Barcanajlepszyteam jakby taka Australia miała bramkarza na poziomie choćby Szczęsnego to nie straciliby tu gola z tą rzadka Argentyna.

0

@AFA90 Argentyna zdobyła dwie z dupy. Strzał Messiego do obrony był. 2 gol to no comment.

0

@konrad1661 Że padake grają a nas wyhędożyli bez mydła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?