0

Cochise
"Nic mu nie ujmuję, ale Ty nie wiesz czym jest psychologia" z pewnoscia wie co to psychologia, a byc w niej ekspertem nie musi.
"ale co ja Ci będę tłumaczył, skoro jesteś na poziomie ślimaka jeśli chodzi o empatię" - zaden czlowiek nie jest na poziomie slimaka jeśli chodzi o empatię.
"Ty tego nie rozumiesz, bo o słowie psychologia słyszałeś jedynie przy okazji odcinków DR. Houes'a."
Niby to takie wszystko delikatne ale zrobiłeś z tego człowieka

0

Caratan
Za taki jeden boiskowy przypadek powinen dostac dyskwalifikacje conajmniej na calutki sezon. Jezu ale ty jestes obłudny, albo trolujesz. Juz sam nie wiem.

0

Cochise
A mnie sie nie podoba żę obrażasz kogos kto nie ma pojecia o psychologii, bo i takowego miec nie musi. Ważne żeby manipulantow i cwaniaczkow trzymac krotko i pokazac im gdzie ich miejsce razem z ich propagadowym chlamem.

0

Hasz29
Nie kibicuje kazdej drużynie w Hiszpani. Malage bardzo lubie, kiedyś przez krotki czas nawet tam mieszkałem.
Gallaret
Grupa to grupa.Mało to teraz znaczy bo Real gra dalej, i mozliwe ze w 1/2 wezmie rewanż. Z biedną Malagą w hiper kryzysie meczyli sie i powinni odpasć.

0

Po prawda jest taka że Mu to wybitny szkoleniowiec, i to jakim jest czlowkiekiem tej opini zmienić nie może

0

Gallaret
"więc szacunek za to czego dokonali."
Szacunek za dwa farciarskie gole po graniu na mega afere, z ping-pongiem polaczone w dodatku jedna ze spalonego? Tak szanuje ich matki. Wydaly na świat w czepku urodzonych grajkow. Sorry za moja zlośliwosc, ale jestem strasznie zły po tym meczu.

0

Hasz29
Moim zdaniem nie był dziś lepszy. Musial gonić dwa razy wynik to i przebiegl wiecej. Multum mial sytuacji? Jedna Goetzego i jedna Reusa. Malaga rownież miala sytuacje... Joaquín 2x naprzyklad. Malaga przedewszystkim jest zespołem na papierze duzo slabszym. Dlatego ich dobra postawa w dwumeczu podobala mi sie i oceniam ja ponad te nieudolne starania Niemcow.

0

Ale jestem wśćiekły. Tak jak szkopów nie trawilem tak teraz ich nie cierpie. Szkoda mi Malagi. Zasłużli na polfinal. Generalnie bramka decydujaca ze spalonego. Ba gracze BvB byly tam na spalonym dwukrotnie. Nie interesuje mnie ze Malaga tez strzelila gola z malutkiego spalonego. Zostalo by 1-1 i mogło by sie skonczyc różnie. A tak decydujaca bramka nieprawidłowa. Zwłaszcza że Malaga przy stanie 1-1 grala bardzo dobrze a Willy bronil wszystko. Mam nadzieje ze ogramy PSG nie tylko po to zeby grac dalej. Ale chcialbym żebysmy roznieśli BvB w 1/2.

0

Eric Bardzo schudl ;/

0

Dopiero wrocilem z pracy. W ktorej minucie wszedl Abi?

0

I co ta skarga zmieni? Mafia tzn UEFA stoji murem za swoimi arbitrami. Jak ja slysze o tej Chelsea co to niby tak ich skrzywdzili cztery lata temu to mi niedobrze. Jak ktos ogladal ten mecz na spokojnie to powinien zauwazyc że jezeli jakies karne to najwyzej jeden sie im nalezal. W pierwszym meczu wtedy na CN Henry byl ewidentnie faulowany w polu karnym rowniez. Sedzia nie odgwizdal. Dwie zolte kartki dla Abidala tez byly jakies naciagane. Ale o tym Smerfy i Biali nie pamietaja.

0

Man U, Milan* czy Arsenal

0

Nie lubie tego gdy takie zespoly jak Man U Mial czy Arsenal odpadaja juz w grupie z powodu rownorzednych lub silniejszych rywali, a takie Galasataray gra sobie w 1/4. Latwa grupa latwy rywal w 1/8. I teraz

0

Nizsze ligi*

0

Ludzkie oko jest niedoskonale. Normalne. To ze smierdzi korupcja to wiadomo nie od dzis :p. Nie trzeba byc zwolennikiem teorii spiskowych zeby sobie to uswiadomic. Wystarczy spojrzec na afery we Wloszech, czy naszej rodzimej lidze. A to jest pewnie kropla w kaluży. Ja mam tylko szczera nadzieje ze nie w morzu! Nizszcze ligi sa pelne korupcji byl niedawno nawet program o tym. Bukmacherka tj hazard to olbrzymi biznes. Porownywalny lub nawet wiekszy od narkotykow. Myslenie ze pilka jest wolna od przekretow zwiazanych z tym wszystkim jest obludne.
Czas spac. Dobranoc wszystkim.

0

Pique z Busim na we dwoch na stoperze? Brrrr dwoch tak wolnych stoperow moze okazac sie straszne w skutkach.

0

oper21
Z tego co mi wiadomo to badania przejdzie dopiero jutro. Na oficialnej stronie nie ma zadnej informacji o tym ile bedzie pauzowal.Dopuki tam jej nie zamieszcza, doputy nie masz sie co sugerowac plotkami.

0

Mozliwe ze Tito wystawi Songa razem z Busim w srodku pola. Przy grze 3 obroncow mialo by to sens. Bartra nie ograny. Widac to po nim w kazdym meczu w ktorym dostaje szanse. Az nie nie chce ogladac tego Hejtu ktory posypal by sie na niego w razie jakis znaczacych bledow w rewanzu. Bledow przez ktore odpadniemy...
Sztab ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Ale wierze ze z tego wybrnie. PS i nie jest powiedziane przeciez ze Leo nie zagra.

0

dmian93r
Z calym szacunkiem dla Busiego bo to jeden z 5 moim zdaniem kluczowych graczy w naszym zespole, i najlepszy Dm na świecie, ale gra glowa to nie jest jego mocna strona. Zauwaz ze przy stalych fragmentach Busi jest w naszym polu karnym tak czy owak. Do dzis nie moge zapomniec 1/8 finalu LM na CN z Arsenalem :D.

0

Mnie to by nawet nie przeszkadzalo. Arbiter doliczal by poprostu minuty zaleznie od ilosci uzytych powtorek. Ile by ich tam bylo wiecej. 2-3? Coz sa tez minusy. Te powtorki mogly by wprowadzic pewnie zamieszanie. Np sedzia liniowy podniosl chorogiewke syngalizujac spalonego. Glowny gwizdze. Potem na powtorce okazuje sie ze spalonego nie bylo i co wtedy? Musieli by zmienic przepisy. Tj nawet po sygnalizacji przez bocznego, glowny nie gwizdze spalonego do czasu zakonczenia akcji. Moglo by to wprowadzic pewne zle mechanizmy.

0

Cochise
Tak to prawda. Chociaz chcialbym zauwazyc ze Alves ciagnał jeszcze dzis ten atak. Byl chyba najbardziej kreatywny z przodu.

0

damian93r
Bal bym sie o wynik z songiem na DM i Busim w Obronie. Jakos mnie te ustawienie nie przekonuje.

0

Opium
Ciezko mi ocenic dzisiejsza gre Messiego. Prawda jest taka ze troche nam nie szlo a on genialnie wykonczyl cudne podanie Alvesa. Dla porownania Alexis w dwoch podobnych sytuacjach zachowal sie bardzo zle. Wiec moim zdaniem Messi na +. Pique jak to on. Od jakiegos czasu wslizgi na raz to jego domena. Spozniony Gerrard. Taka ksywa do niego niebawem przylgnie.

0

Czyli FIFA/UEFA beda musialy wprowadzic powtorki. Bo wiekszosc kibicow tego chce. A bez tych kibicow to cala karuzela splajtuje. W naszym interesie jest aby na to naciskac.

0

Odnosie pressingu to fatk. Po tym jak z Celta kilku kluczowych graczy nie zagralo, myslalem ze w dzisiejszy mecz wlozymy cala moc. No bo w co my mamy teraz te moc wkladac? Chlopaki odpoczeli ostatnio chyba po to zeby zagrac dzis drugi najwazniejszy mecz sezonu. Drugi z 6 jakie pozostaly.

0

Spray sam w sobie to dobry pomysl. Jedna z kilku modernizacji jakie sa potrzebne w pilce noznej. Powtorki tez kiedys beda musieli wprowadzic. Kiedy ludzie powiedza : My tego ustawionego shitu ogladac nie chcemy! A zawodnicy : my w tym wypaczanym widowisku brac udzialu nie bedziemy! Ehh marzenia. Czy to wogole mozliwe?

0

wrinkles
Wiesz czasem jakis zawodnik schodzi sam z boiska nie utykajac nawet a pouzuje kilka tygodni. W tym przypadku tak pewnie nie bedzie, ale to nigdy nic nie wiadomo.

0

sojerrrr
No Alexis w mial dwie podobne sytuacjie. Obydwie zmarnowal.

0

sojerrrr
Coz to poniekąd wynika z naszej taktyki. Tzn to ze wyglada tak ze nie ma kto bronic jak to ująłes. Pod wieloma wzgledami ten mecz dzis wygladal jak z ACM na San Siro. A przynajmniej pierwsza polowa. Rywal ustawial zasieki na swojej polowie i madrze sie poruszal, nie kwapiac sie do prawie zadnego pressingu. My zeby rozbic te zasieki atakowalismy spora liczba graczy, a wtedy po stracie latwo sie nadziac na kontre. Zwlaszcza gdy rywal ma czym kontrowac.Coz gdyby nie genialne i nieszablonowe zagranie niemilosiernie ostatnio krytykowanego Daniego ktorego juz tu paru wysylalo wlasnie do PSG, to kto wie jak by sie ten mecz dalej ułozył? PS no Messi tez wykonczyl te podanie porfesorkso.

0

kushin
Hehe dzis pokłosie bledu Pirlo padla bramka dla Bayernu. No ale jedna jaskólka wiosny nie czyni, Jest to genialny gracz. Mecz z Celta bardzo mnie zasmucil. Ktos powie e tam rezerwowy sklad. To ja odpowiem. Tacy gracze jak Fabs i Thiago, Montoya (ktorzy maja stanowic o naszej sile w przyszlosci) nie powinny byc traktowani jako rezerwowy sklad. Na dzien dzisiejszy obydwoje sa o lata swietlne za Generalem i Blada Twarza. Montoya to akurat dostaje za malo szans wiec tu sie nie wypowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?