galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi, Messi, Pedro, Fabregas i PIque w tym momecie nadaja sie do 2-3 meczy odpoczynku. Popatrza na gre z lawki lub z trybun, nabiora glodu gry, swiezosci, psychicznie odpoczna przed milanem. Musi sie zmienic rowniez taktyka a najlepiej i trener ale to juz po sezonie (Z calym szacunkiem dla Tito, wspolczuje mu w chorobie ale to nie moze tak byc ze w srodku sezonu na wazne mecze wypada nam szkoleniowiec)
0
Tym meczem trenerzy pokazali swoje nastawienie. Pokazali swa bojazliwosc w podejmowaniu zmian. Jak ja zobaczylem Fabregasa w pierwszej 11 i tridente Pedro Messi Iniesta, to wiedzialem ze to sie inaczej nie skonczy. Nie powiedzialmbym ze real byl o niebo lepszy. To nasza obrona byla beznadziejnie slaba. Dawalismy im duzo okazji do gry 1 na 1 ktore wykorzystywali. Po 2 takich padly gole. 0 slownie zero ! wyciagniecia jakich kolwiek wnioskow. Juz od dawna wiadomo ze nie radzimy sobie przy kontrach rywali, a ciagle z uporem maniaka dajemy kazdemu kolejnemu, okazje do nich. Tak jak przed tym meczem mialem malutka nadzieje na remontade z Milanem, tak teraz juz wiem ze nie ma absolutnie na co liczyc. Nie z tym sztabem trenerskim, lub nie w sytuacji choroby Tito. Sam juz nie wiem co jest przyczyna tej taktyczej glupoty.
0
Czy ci optymisci tu dalej mysla ze strzelimy Mialnowi trzy bramki, nie tracac zadnej?
0
Mysle ze dobrym pomyslem bylo by wystawic Leo na prawym skrzydle a Ville na szpice. Lub Messiego za plecami Davida.
0
Spac dzieciaku.
0
Kupiec na Alexisa jest, bo do dobry gracz. Poprostu nie pasuje do Barcy. Zdarza sie...
Mecz moglem ogladac od 70 minuty dopiero wiec niewiele o nim moge powiedziec. Co mi sie rzucilo w oczy napewno, to dwie swietne okazje Sevili gdzie moglo byc 2-2. Nie podoba mi sie to.
0
Awans jest mozliwy ale piekielnie ciezki to zrealizowania. Rok temu z Chelsea bylismy wstanie prowadzic 2-0. Oni tez tylko bronili. Potem na wlasnie zyczenie przegralismy ten 2mecz. Jedno wiem napweno. Milan nie bedzie sie tylko bronil, bo wie ze moze sie to zle skonczyc. Mialem wie ze wyprowadzajac 1 dobra kontre jest w 1/4. Milan bedzie chcial cos strzelic.
0
Teraz to my musimy zagrac genialne spotkanie. A i to nie daje nam pewnosci ze awansujemu. Sytuacji bedzie niewiele , wiec trzeba wykorzystac kazda. Czarno ja to widze.
0
lukininho
Wlasnie to mnie martwi najbardziej. Atakowala mala iloscia graczy, a stracila 2 bramki.W tamtym roku z chelsea to przynajmniej mielismy kilka klarownych sytuacji. A tutaj nic.
0
A ja sie z nim nie zgodze. To nie byl ladny mecz. To byl nudny mecz. Bez czysych sytuacji podbramkowych z naszej stroony, i z jedna sytuacja wykorzystana Milanu. (tej pierwszej nie licze bo reka byla ewidentna)
0
Wiesz Ice. Tu nie chodzi o to ze Alexis ma grac pod Messiego i tyrac w obronie, przez co sam nie blyszczy dryblingiem itp. Tu chodzi o to ze on marnuje sytuacje, ktorych zmarnowac nie wolno.
0
Coz podsumowujac. Szanse na awans sa znikome. Ale ja sie tym nie martwie. Moj ulubiony klub dalej najlepszy. I zaden zawistny skurwiel ze swym podlym usmieszkiem na gebie, ktorych sie po tym meczu dzis naogladalem, nie jest w stanie zmienic mojego zdania. Liga mistrzow nie jest zadnym wyznacznikiem. Wystarczy dzien slabszej formy zeby z niej odpasc. Jestem sceptykiem, i w awans nie wierze (nie obsypujcie mnie za to blotem) lecz na rewanz czekam z niecierpliwoscia. Obejrze go do konca bez wzgledu na przebieg. Tak jak kazdy nastepny mecz FCB. Niespodzianki sie zdarzaja.
0
Przpadkowa reka? Prawda jest taka ze ewidentnie zagral reka. Ba obiema rekoma. Mial te rece w bardzo nienaturalnej pozycji. Zmienil tymi rekoma tor lotu pilki na swoja korzysc. Bramka ewidentnie powinna byc anulowana . Jezeli ktos twierdzi inaczej , to z nienawisci do Barcy. Poprostu...
0
Ja sie troche dziwie skad ten optymizm u wielu tutaj. Chlopaki nie dali nam dzis ani jednego powodu do tego, bysmy mieli jakies nadzieje na awans. Wiecie jak milan zagra na CN? Boje sie ze bedziemy bic glowa w mur jak dzis, i nadziejemy sie na kontre gdy mocno zaatakujemy. A Milan ma kim kontrowac. Coz dzis nie grajac nic wielkiego wygral z nami 2-0. Pomijam fakt ze pewnie skonczylo by sie remisem ale mutari zagral sobie w koszykowke czego slepy szkot nie widzial. Lub mu sie zobaczyc nie chcialo.
0
Dlaczego nazywasz sezonowcem, kogos kto wyraza uzasadniona krytyke?
0
swer2251
Nie zgodze sie z Toba. Po tej kupie ktora dzisiaj narobili, teraz nawet genialny mecz na Camp Nou moze nie dac nam awansu.
0
Powiem tak. Po pierwszym przegranym meczu z interem 3-1 bylem pelen optymizmu przed rewanzem(nie udalo sie)
W zeszlym roku po przegranej z czesli 1-0 na SB rowniez bylem nastawiony optymistycznie przed rewanzem (znow sie nie udalo)
Teraz nie mam kompletnie zadnych nadzieji na awans (wiec moze sie wkoncu uda)
0
A mnie cieszy niezmiernie jedno. Tito wyciagnal wnoski po superpucharze. Real zaatakowal wsciekle od poczatku a my to przeczekalismy. W drugiej polowie Real spuchl, trzeba bylo go rozjechac, ale my ostatnio jestesmy mistrzami przegrywania i remisowania wygranych meczy
0
Zle ze Puyol i Adriano na lawce. Ja bym tam widzial Masche i Alvesa.
0
Chelsea nie pusci Courtonis. Nie ma co sobie robic nadzieji, bo to bardzo perspektwywiczny zawodnik, a jak wiadomo niebieskie autobusy problemow finanasowych nie maja.
0
Teraz pytanie tylko czy odejdzie latem, czy zostanie do konca kontraktu. Mysle ze za darmo to kazy by takiego bramkarza zakontrakowal. Zaplacic jakas sensowna kwote za 31 latka moglo by pewnie tylko kilka klubow. Dziwi mnie jego decyzja, mam nadzieje ze to tylko zart.
0
Przykro mi to pisac ale w rewanzu Alexis i Thiago na ławke, to mecz raczej napewno wygramy.
0
Valencja sama jest sobie winna. Dlaczego Jonas jeszcze biega po boisku? Jak patrze na ten Real to az serce mi smutno haha. Ale oni sa ponadprzecietnie przecietni.
0
A ja pomalu przestaje trawic te cale pierdu pierdu o najlepszym w historii. Czasem mam wrazenie ze na tej stronie 80 % uzytkownikow to dzieci. Wielkosc obecnej Barcy napawa mnie radoscia, bo pamietam bardzo ubogie czasy. Barcelona = Zespol, kolektyw, ukladanka, ktorej Messi jest wazna czescia. La liga i Liga mistrzow za Franka R po latach przecietnosci? Cos pieknego. Potrojna korona w piersztym sezonie Pepa, podwojna korona w trzecim? Cos wspanialego. Rekordy Messiego? Bardzo milo, chociaz na rowni doceniam harowke Sergio, Xaviego czy El Capitano. Krotko odnosnie pie...nia Zagalo. Tamta Brazylia byla wielka to i swoje zdobyla. A z innej beczki ile Europejskich pucharow zdobyl Pele? Zadnego? Dziekuje.
0
Przeciez oni maja 4 dobrej klasy napastnikow w tym jednego bardzo dobrego. Po co im Villa bez formy?
0
Mysle ze Villa moglby zostac u nas do konca kariery. Jako joker. Miessi kiedys zlapie kontuzje, za duzo kartek, lub bedzie wymagal odpoczynku. Lepszego zastepcy od Villi chyba nie znajdziemy. Ale on sam pewnie nie pogodzi sie z rola rezerwowego. Tak czy siak przy Pedro i Sanchezie ktorzy haruja, David wypada blado.
0
Criss18Barca
Juventus i Bayern nalezaloby dodac.
0
Niby jak maja teraz splacac dlugi, skoro odcieli ich od duzego zastrzyku gotowki jakim sa europejskie puchary, a zwlaszcza liga mistrzow, w ktorej pewnie za rok by grali.
0
Dobrego wyniku? Z tego co sie orientuje to benfica musiala to spotkanie wygrac, aby nie byc zalazną od wyniku celticu. Zagrali praktycznie przeciwko Barcelonie B (z kilkoma wyjatkami) ktora gra w secunda division. Moim zdaniem Portugalczycy zagrali bardzo slabo.
0
Nie sadzisz ze okreslenie Adriano mianem zapchajdziury jest niesprawiedliwe. On wychodzac w pierwszym skladzie, niemal zawsze pokazywal ze na niego zasluguje.