1

@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.

20

Trafiła kosa na... cegłę. Albo pustaka.

0

@SelloutCrowd Tiki-Laga

2

@MysticCat bo ona w Matysiakowej czuje oparcie

1

@tomek8756 i ta z tymi racicami wystawionymi niemal poziomo.
Legenda!

4

@Pnog37 De Jong ożywił grę trochę. Przebojowy.
Fati chciał ale nie potrafił za bardzo. I tak był lepszy od Ferrana

0

@Barwindg dobry wieczór i mam nadzieje, ze do widzenia

0

@esem91 ja to zrobiłem otwierając porter bałtycki. :)

3

Cancelo wróć... proszę Ciebie. Wróć...
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka...
Ysyyy ysyyy..... wroc.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Fati nie był taki tragiczny jak na pierwsze minuty.

1

Torres gra do końca bo to chyba jego ostatnia szansa.
Myślę że jeżeli Fati dostał 30 minut w tym meczu to zagra w niedzielę cały mecz. Już w 10 minut zrobił więcej niż Ferran przez 70.

1

Ferran powinien grać w Young Boys.

1

Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.

2

Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.

0

Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)

3

@KamQiX To jest po prostu polityka :P
Szczególnie dzisiejsza. Zarzucanie innym tego co sobie można zarzucić. Piękna sprawa.

0

@barteq Iniesta to synonim finezji, techniki, panowania nad piłką i niesamowitego przeglądu pola.
Messi to synonim boga.

1

Najgorsze jest to, że Ferran znowu zapewne w podstawie wyjdzie.
Jeszcze bardziej przerażające jest to, jak bardzo fatalnie musi Fati wyglądać na treningach, że nawet ogonów nie dostaje.
Przecież gorzej od Ferrana to mam wrażenie, że w tym klubie grać się nie da.

2

@FanBarcy22 No powiedz mu tato!

4

@Luciano99 tak to jest jak się atakuje brzuchem czyiś łokieć.

0

@escarabajo ale za to tym razem sztucznie nabijajaca rekord w lidze ogórkowej dla ogórków jego pokroju

1

Podobno Szczęsny na jutro konferencje zapowiedział. ;)

0

Transmisja na żywo się nam chyba zacięła. :/

0

Coś długo to trwa z tym Szczęsnym.

1

Piękne czasy. Dwóch Polaków w ulubionym, wielkim klubie.
Nieprędko ponownie doczekamy czasów gdzie w Barcelonie, Realu czy innej potędze tego kalibru grać będzie dwóch naszych rodaków.

0

@Kuchar Z tym kolorem tego dnia to się tak nie rozpędzaj rasisto.

23

@betonito uznano, że już dostał nauczkę

0

All I have are negative thoughts

0

@MesQueUnClub_87 to będzie tak samo martwy przepis jak wyprzedzanie się przez TIRy.

0

@KamQiX no ale niestety to kierowca ma zachować szczególną ostrożność.
Z jednej strony logiczne.
Ale z drugiej strony pieszy powinien mieć świadomość tego że może stracić życie jak bezmyślnie wejdzie na ulicę. Wydaje mi się że trochę brakuje wyobraźni ludziom. To tak jak z tym zapieprzaniem 200 autostrada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?