jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.
20
Trafiła kosa na... cegłę. Albo pustaka.
0
@SelloutCrowd Tiki-Laga
2
@MysticCat bo ona w Matysiakowej czuje oparcie
1
@tomek8756 i ta z tymi racicami wystawionymi niemal poziomo.
Legenda!
4
@Pnog37 De Jong ożywił grę trochę. Przebojowy.
Fati chciał ale nie potrafił za bardzo. I tak był lepszy od Ferrana
0
@Barwindg dobry wieczór i mam nadzieje, ze do widzenia
0
@esem91 ja to zrobiłem otwierając porter bałtycki. :)
3
Cancelo wróć... proszę Ciebie. Wróć...
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka...
Ysyyy ysyyy..... wroc.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Fati nie był taki tragiczny jak na pierwsze minuty.
1
Torres gra do końca bo to chyba jego ostatnia szansa.
Myślę że jeżeli Fati dostał 30 minut w tym meczu to zagra w niedzielę cały mecz. Już w 10 minut zrobił więcej niż Ferran przez 70.
1
Ferran powinien grać w Young Boys.
1
Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.
2
Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.
0
Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)
3
@KamQiX To jest po prostu polityka :P
Szczególnie dzisiejsza. Zarzucanie innym tego co sobie można zarzucić. Piękna sprawa.
0
@barteq Iniesta to synonim finezji, techniki, panowania nad piłką i niesamowitego przeglądu pola.
Messi to synonim boga.
1
Najgorsze jest to, że Ferran znowu zapewne w podstawie wyjdzie.
Jeszcze bardziej przerażające jest to, jak bardzo fatalnie musi Fati wyglądać na treningach, że nawet ogonów nie dostaje.
Przecież gorzej od Ferrana to mam wrażenie, że w tym klubie grać się nie da.
2
@FanBarcy22 No powiedz mu tato!
4
@Luciano99 tak to jest jak się atakuje brzuchem czyiś łokieć.
0
@escarabajo ale za to tym razem sztucznie nabijajaca rekord w lidze ogórkowej dla ogórków jego pokroju
1
Podobno Szczęsny na jutro konferencje zapowiedział. ;)
0
Transmisja na żywo się nam chyba zacięła. :/
0
Coś długo to trwa z tym Szczęsnym.
1
Piękne czasy. Dwóch Polaków w ulubionym, wielkim klubie.
Nieprędko ponownie doczekamy czasów gdzie w Barcelonie, Realu czy innej potędze tego kalibru grać będzie dwóch naszych rodaków.
0
@Kuchar Z tym kolorem tego dnia to się tak nie rozpędzaj rasisto.
23
@betonito uznano, że już dostał nauczkę
0
All I have are negative thoughts
0
@MesQueUnClub_87 to będzie tak samo martwy przepis jak wyprzedzanie się przez TIRy.
0
@KamQiX no ale niestety to kierowca ma zachować szczególną ostrożność.
Z jednej strony logiczne.
Ale z drugiej strony pieszy powinien mieć świadomość tego że może stracić życie jak bezmyślnie wejdzie na ulicę. Wydaje mi się że trochę brakuje wyobraźni ludziom. To tak jak z tym zapieprzaniem 200 autostrada.