jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Idealny plan na dzisiaj to szybkie 3-0 i oszczędzanie sił.
0
Trzymajcie kciuki.
https://expressilustrowany.pl/motocyklista-polamal-nogi-w-zderzeniu-yamahy-ze-skoda-policja-ustala-kto-doprowadzil-do-wypadku/ar/c16-18888613
0
To za tydzień Barca czy Real?
2
Dopiero zapoznałem się z tą płytą. Ten utwór to majstersztyk.
Zawsze uwielbiałem połączenie mrocznych klimatow z dziecięcymi melodyjkami - nie wiem czemu, możliwe, że przez przykre moje doswiadczenia za młodu.
Piosenka mówi o zabawie między dziećmi i znęcaniu się nad słabszymi. Motyw przewodni to papier, kamień, nożyce.
Piękna zabawa, prowokująca do nadinterpretacji. Co chcesz wyciągnąć z tekstu tej piosenki to wyciągniesz.
@Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @MadafakinGuy @bartekvisca
1
@Kessie nie nie. Tamten miał może 165 cm wzrostu i był bardzo szczupły.
10
Komentarz usunięty
2
@Bulbazaur17 to co tam za imprezę miałeś?
2
@Bulbazaur17 nie istnieje coś takiego jak cisza nocna:P
0
@marcin62 przecież gra już jest interaktywnym filmem :P
2
@Kapitan hawk dwa lata minęły. Szok jak ten czas płynie.
1
@NeroTFP1 Nooo to mnie ojciec katował AC/DC, Kiss, Pink Floyd, Dire Straits czy Steve Vai'em.
Przeszło na mnie, złapałem za gitarę i trzyma do dzisiaj.
18
@tristan87 Odleciała razem z Holland.
1
@NeroTFP1 No to jesteśmy praktycznie w tym samym wieku. Cóż. Najwidoczniej mi po prostu nie pasują. :)
Co dziwne, Queen też mi kompletnie nie leży. Wokal Freddiego jest genialny ale sama muzyka. Ałaa...
26
Ależ cudownie się jej słucha.
Rymanowski powołuje się na dane profesora z uniwersytetu, a Ochojska najpierw rzuca tezę z dupy niepowiązaną z tymi danymi aby ostatecznie stwierdzić, że nie będzie się na ten temat w ogóle wypowiadać. XD
Lewicy to faktycznie wystarczy dać się wypowiadać i poparcie im automatycznie spadnie.
0
@aspr1me a mówią, że najgorzej jest spotkać Polaka na emigracji :P
1
@Kapitan hawk Ojeeezu te memy z Wałęsą XD
A ja wtedy do niego: Alex, a może wpuść Solskjaera
XD
2
Dzisiaj 55 rocznica wydania albumu Abbey Road, The Beatles.
Legendarny album, legendarna okładka, jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii.
Niemniej, Beatlesi nigdy mi nie leżeli. Nigdy nie zrozumiem ich fenomenu, tak samo jak The Rolling Stones. Jest to dla mnie niesłuchalne. To kwestia na pewno tego, że urodziłem się w innej epoce muzycznej.
2
@betonito Ale co miał mówić?
"Prosze Państwa w służbie zdrowia jest dramat. Nie róbcie dzieci bo nie ma anestezjologów i kobiety będą musiały jechać bez znieczulenia."
5
@Maciej1078 Hmm. Z jednej strony tak.
Jak nie wchodzi się na LaBambę chwilę przed meczem, w trakcie i po meczu to jest tutaj całkiem znośnie.
Nie wiem z czego to wynika, ale kibice Realu zawsze wydawali mi się sfrustrowanymi ludźmi. Nawet moi koledzy w robocie.
Inba Mateusz Borek.
1
@MesQueUnClub_87 No spoko.
Chodzi mi o to, że dostanie dwóch milionów zmienia jedynie to, że prawdopodobnie się przeprowadzisz i pojedziesz na fajne wakacje co jakiś czas.
50 milionów już można fajnie zainwestować i żyć sobie jako rentier chociażby :P
Ale szanuje, że kupiłbyś dom. Też w to celuję za jakieś 10-15 lat. Zobaczymy czy się uda.
1
@Danny Gaucho Źle przeczytałem Jima inny nick mi do mózgu wleciał.
Z Tobą nigdy w życiu nie miałem nieprzyjemności.
1
@escarabajo beż kitu, że taki grajek w Corinthians wylądował.
1
@JimMorrisonFCB on chyba za mną nie przepada xD
Z Tobą bym poszedł kurka siwa
0
@BorzyKrzys no właśnie do niej jadę i mam lukę między spotkaniami.
2
@BorzyKrzys amol. Ale mnie na wspomnienia wzięło.
Pamiętam jak byłem mały to mnie babcia tym smarowała gdy chorowałem.
Dziekuje ;3
0
Gdzie jutro zabic 2 godziny czasu w Warszawie od strony Macierzysza?
Ktoś coś poleci? W godzinach południowych.
1
@BorzyKrzys czwartek to mały piątek. Brawo!
Ja właśnie z teściowa trzasnąłem półlitrex forte.
0
@MesQueUnClub_87 a co zrobisz z dwoma milionami?
2
@Popitek12 żołądkowa gorzka tradycyjna, Ta pomarańczowa.
Cud miód.
Każda czysta jest obrzydliwa.
6
@Mattems myślę że 50 milionów i mogę przestać się interesować futbolem.