jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Botanik sprzedajes znoszone rajstopy siostry Neymara
9
@Arden trawnik go sfaulował.
1
@Kgorecki2500 Myślę, że ktoś chciał sprawić, że będzie to śmieszne, a niestety stało się odwrotnie.
Sama idea wcale nie musi być taka zła. Natomiast to jak to zostało przedstawione to cytując klasyka - "to jest dramat ku**a".
0
@Pedri16Future Gaius Tosterus Najmanus.
4
@MesQueUnClub_87 i pomyśleć, że kiedyś człowiek się irytował na to, że chcą dosłownie wejść z piłką do bramki...
Człowiek był głupi patrząc z perspektywy czasu.
37
- Czy jest jakiś zawód po ukończeniu socjologii?
- Tak i to spory.
3
@Faro no jest różnica między "jest kandydatem" a "mógłby być rozpatrywany jako".
Drugi to tryb przypuszczający
1
@Arden ja nie mam takiej możliwości niestety :/
3
@Deviler już jakiś czas temu była moda na to.
Kretynizm. Sam lubię grzybki w zalewie do wódeczki, ale wygotowywanie muchomora tylko po to żeby go zjeść to jakiś absurd.
1
@JimMorrisonFCB mam to samo ale z Joaquinem Phoenixem
6
@kamyk_23 o nieeeee. Chłop się napił kiedyś piwa i to chyba z Browaru Mentzen.
Szlag! Do pierdla z nim.
0
Idę na 22:00 do kina na nowego Jokera.
Nic nie czytałem, nic nie sprawdzałem.
Mam nadzieję, że się nie rozczaruje. :P
1
@NeroTFP1 My cyganie wiemy jak winda na nas działa
10
Piwler z dystansikiem xdd
0
@Encore po prostu zabawne jest to (najprawdopodobniej).
Spoko. Niech idzie do Turcji.
0
@Encore (najprawdopodobniej) to ja mam Ferrari w garażu
2
@Jakchcesz Oczywiście, że dzieciom jest to obojętne.
0
@mordini123 To kiwać jedną kiwką można też było w FIFA 99. :P
Gry o której piszesz nie kojarzę, ale na pewno w nią grałem bo byłem biednym dzieckiem. :P
Ja grałem nawet w jakąś piłkę nożną kurczakami....
0
Kiedyś była prosta metoda na odróżnienie krowy od byka.
https://x.com/KoneserUnii/status/1841740056668639327
0
@siuuu W FIFA 2001 można było robić przewrotki przez całe boisko i zawsze wpadały :P
Albo to FIFA 2002 może była...
2
Ostatnia FIFA w jaka grałem to FIFA14.
Później już tylko Football Manager :P
0
@daniel32778 pamiętam! Potwierdzam :D
Ale wspomnienie odblokowałeś.
10
@NeroTFP1 paskowy ma na imię Mihau
12
@Aragorn33 dostał żółtą bo nie dał się sprowokować
6
@Kgorecki2500 wygląda jakby był ubrany w papier w który się zawija szynkę
10
@NeroTFP1 za darmo to i sól słodka.
4
Wątpię, żeby aktorzy przestali kiedykolwiek być brani do fabularnych filmów historycznych.
Niemniej wykorzystanie AI w filmach dokumentalnych byłoby czymś ogromnie ciekawym.
62
O Chryste Panie ale zaśmiane XDDD
1
@Popitek12 inteligencja
1
@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.