4

@Botanik sprzedajes znoszone rajstopy siostry Neymara

9

@Arden trawnik go sfaulował.

1

@Kgorecki2500 Myślę, że ktoś chciał sprawić, że będzie to śmieszne, a niestety stało się odwrotnie.
Sama idea wcale nie musi być taka zła. Natomiast to jak to zostało przedstawione to cytując klasyka - "to jest dramat ku**a".

0

@Pedri16Future Gaius Tosterus Najmanus.

4

@MesQueUnClub_87 i pomyśleć, że kiedyś człowiek się irytował na to, że chcą dosłownie wejść z piłką do bramki...
Człowiek był głupi patrząc z perspektywy czasu.

37

- Czy jest jakiś zawód po ukończeniu socjologii?
- Tak i to spory.

3

@Faro no jest różnica między "jest kandydatem" a "mógłby być rozpatrywany jako".
Drugi to tryb przypuszczający

1

@Arden ja nie mam takiej możliwości niestety :/

3

@Deviler już jakiś czas temu była moda na to.
Kretynizm. Sam lubię grzybki w zalewie do wódeczki, ale wygotowywanie muchomora tylko po to żeby go zjeść to jakiś absurd.

1

@JimMorrisonFCB mam to samo ale z Joaquinem Phoenixem

6

@kamyk_23 o nieeeee. Chłop się napił kiedyś piwa i to chyba z Browaru Mentzen.
Szlag! Do pierdla z nim.

0

Idę na 22:00 do kina na nowego Jokera.
Nic nie czytałem, nic nie sprawdzałem.
Mam nadzieję, że się nie rozczaruje. :P

1

@NeroTFP1 My cyganie wiemy jak winda na nas działa

10

Piwler z dystansikiem xdd

0

@Encore po prostu zabawne jest to (najprawdopodobniej).
Spoko. Niech idzie do Turcji.

0

@Encore (najprawdopodobniej) to ja mam Ferrari w garażu

2

@Jakchcesz Oczywiście, że dzieciom jest to obojętne.

0

@mordini123 To kiwać jedną kiwką można też było w FIFA 99. :P
Gry o której piszesz nie kojarzę, ale na pewno w nią grałem bo byłem biednym dzieckiem. :P
Ja grałem nawet w jakąś piłkę nożną kurczakami....

0

Kiedyś była prosta metoda na odróżnienie krowy od byka.
https://x.com/KoneserUnii/status/1841740056668639327

0

@siuuu W FIFA 2001 można było robić przewrotki przez całe boisko i zawsze wpadały :P
Albo to FIFA 2002 może była...

2

Ostatnia FIFA w jaka grałem to FIFA14.
Później już tylko Football Manager :P

0

@daniel32778 pamiętam! Potwierdzam :D
Ale wspomnienie odblokowałeś.

10

@NeroTFP1 paskowy ma na imię Mihau

12

@Aragorn33 dostał żółtą bo nie dał się sprowokować

6

@Kgorecki2500 wygląda jakby był ubrany w papier w który się zawija szynkę

10

@NeroTFP1 za darmo to i sól słodka.

4

Wątpię, żeby aktorzy przestali kiedykolwiek być brani do fabularnych filmów historycznych.
Niemniej wykorzystanie AI w filmach dokumentalnych byłoby czymś ogromnie ciekawym.

62

O Chryste Panie ale zaśmiane XDDD

1

@Popitek12 inteligencja

1

@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?