jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Pytanie czy on otworzył i był pomysłodawcą tego czy jednak byli to Arabowie a on dał jedynie swoje nazwisko przy tym.
Kierunek raczej nie jest przypadkowy.
3
Brzmi ambitnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Problemem polskiej piłki nożnej jest sama piłka.
1
Gdybyśmy niczego nie zdobyli w tym sezonie to bylibyście za pozostaniem Flicka?
Ja tak.
1
@A4ron dopóki będzie istniało kolesiostwo w zarządach w połączeniu z dziennikarzami i ludźmi wpływu to nie zmieni się nic.
0
@tbas jest gdzieś dostępny?
0
@Radioactive9705 końcówka XVIII wieku to jednocześnie najsmutniejszy i najpiękniejszych okres w historii Polski.
0
@Kengo Harra Pottera
1
@Luciano99 dobrze musisz mu płacić skoro stać go na wyjazd zagranice
21
Serial Better Call Saul to majstersztyk.
6
@kamyk_23 to ładnie 15X zakończył.
0
@bartekvisca Lewy po prostu nie jest liderem na którego wszyscy go kreują.
Pilkarz spoko. Ale nie lider.
4
Ściągnąć tego Yamala z tej kadry i niech odpoczywa.
Żeby nie skończyło się jak z Fatim.
7
Całe szczęście, że Polska nie wygrała tego meczu. Martwiłbym się później czy zdobędziemy Ligę Narodow czy nie.
1
@Ojciec5tkidzieci temat rzeka.
Generalnie o Pruszkowie i całej gangsterce lat 90 się dowiemy raczej już niewiele.
Ludzie którzy są na wolności też mają swoje wersję wydarzeń.
Nie wiadomo kto mówi prawdę.
Wałki z transportem spirytusu z Niemiec, gdzie ministrowi bodajże Książe wiózł milion dolarów żeby wstrzymał się z ustawka celną czy tam akcyzową i wiele innych raczej tylko przypadkiem wyjdą na jaw.
Tym bardziej, że ci politycy wciąż są czynni w życiu publicznym
0
Czy Nico Williams się już skończył? Czy jeszcze się nie zaczal?
7
@Arden podwójny upadek reprezentacji Brazylii by to był.
2
@MesQueUnClub96 skok ze spadochronem nad wielkim kanionem.
5
@Masnymichael trzeba. Bo Pingwin to kontynuacja ostatniego Batmana
A nowy Batman będzie się dział po Pingwinie z czego wiem.
0
@tristan87 + VAT
:P
4
@tristan87 150 melonów za takiego Yamala to jak za darmo.
0
Trochę jak Korwin z "ma pan dowód?" xD
0
@Joe_Barbaro ale to był mecz :D
0
@pepo_barcarzadzi twierdzisz że w wieku 61 lat już Kuśka nie staje?
Nic bardziej mylnego. Faceci po 70 mogą mieć na luzie dzieci jeszcze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Czarny humor z rana. Dzień dobry.
Mode plis nie banuj.
0
@RobiS napisz. Szybko Ci odpowiedzą.
1
@szymon6847 może i jest w gazie, ale Barcelona powinna stawiać na młodych piłkarzy.
0
@RobiS ja korzystam.
Za złotówkę bierzesz sobie na test 14 dni, płacisz blikiem i masz chyba 160 kanałów.
W praktyce wyłączają Ci te kanały jakoś po półtora miesiąca dopiero.
Następnie tworzysz nowego maila, znowu płacisz złotówkę i masz ponownie półtora miesiąca 160 kanałów.
Korzystam z tego od grudnia i nie mogę złego słowa powiedzieć.