1

@TheNekro94 Pytanie czy on otworzył i był pomysłodawcą tego czy jednak byli to Arabowie a on dał jedynie swoje nazwisko przy tym.
Kierunek raczej nie jest przypadkowy.

3

Brzmi ambitnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Problemem polskiej piłki nożnej jest sama piłka.

1

Gdybyśmy niczego nie zdobyli w tym sezonie to bylibyście za pozostaniem Flicka?
Ja tak.

1

@A4ron dopóki będzie istniało kolesiostwo w zarządach w połączeniu z dziennikarzami i ludźmi wpływu to nie zmieni się nic.

0

@tbas jest gdzieś dostępny?

0

@Radioactive9705 końcówka XVIII wieku to jednocześnie najsmutniejszy i najpiękniejszych okres w historii Polski.

0

@Kengo Harra Pottera

1

@Luciano99 dobrze musisz mu płacić skoro stać go na wyjazd zagranice

21

Serial Better Call Saul to majstersztyk.

6

@kamyk_23 to ładnie 15X zakończył.

0

@bartekvisca Lewy po prostu nie jest liderem na którego wszyscy go kreują.
Pilkarz spoko. Ale nie lider.

4

Ściągnąć tego Yamala z tej kadry i niech odpoczywa.
Żeby nie skończyło się jak z Fatim.

7

Całe szczęście, że Polska nie wygrała tego meczu. Martwiłbym się później czy zdobędziemy Ligę Narodow czy nie.

1

@Ojciec5tkidzieci temat rzeka.
Generalnie o Pruszkowie i całej gangsterce lat 90 się dowiemy raczej już niewiele.
Ludzie którzy są na wolności też mają swoje wersję wydarzeń.
Nie wiadomo kto mówi prawdę.
Wałki z transportem spirytusu z Niemiec, gdzie ministrowi bodajże Książe wiózł milion dolarów żeby wstrzymał się z ustawka celną czy tam akcyzową i wiele innych raczej tylko przypadkiem wyjdą na jaw.
Tym bardziej, że ci politycy wciąż są czynni w życiu publicznym

0

Czy Nico Williams się już skończył? Czy jeszcze się nie zaczal?

7

@Arden podwójny upadek reprezentacji Brazylii by to był.

2

@MesQueUnClub96 skok ze spadochronem nad wielkim kanionem.

5

@Masnymichael trzeba. Bo Pingwin to kontynuacja ostatniego Batmana
A nowy Batman będzie się dział po Pingwinie z czego wiem.

0

@tristan87 + VAT
:P

4

@tristan87 150 melonów za takiego Yamala to jak za darmo.

0

Trochę jak Korwin z "ma pan dowód?" xD

0

@Joe_Barbaro ale to był mecz :D

0

@pepo_barcarzadzi twierdzisz że w wieku 61 lat już Kuśka nie staje?
Nic bardziej mylnego. Faceci po 70 mogą mieć na luzie dzieci jeszcze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Czarny humor z rana. Dzień dobry.
Mode plis nie banuj.

0

@RobiS napisz. Szybko Ci odpowiedzą.

1

@szymon6847 może i jest w gazie, ale Barcelona powinna stawiać na młodych piłkarzy.

0

@RobiS ja korzystam.
Za złotówkę bierzesz sobie na test 14 dni, płacisz blikiem i masz chyba 160 kanałów.
W praktyce wyłączają Ci te kanały jakoś po półtora miesiąca dopiero.
Następnie tworzysz nowego maila, znowu płacisz złotówkę i masz ponownie półtora miesiąca 160 kanałów.
Korzystam z tego od grudnia i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?