jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
Dzisiejszej nocy kibice Realu płakali godzinę dłużej
1
@prokofiew ciekawe w jakim kolorze bedzie ta złota piłka :P
1
Ciekawe co ta Twitterowa pipka ma do powiedzenia.
Tak szczekal ostatnio.
0
Słychać wycie? Znakomicie!
1
@tbas to nie emocja tylko natychmiastowa reakcja organizmu, której konsekwencja jest zmiana bielizny. :P
27
Ekscytacja zmieszana z nadziejami, delikatnym strachem i pewnością siebie.
Brakowało mi tego uczucia.
Oby po wygrana :)
0
@norbi77 ten też pewnie spadnie
1
@LambiPL to jest zajebiste xD
0
@FCB_dimiC rozumiem :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Bez kitu, ja już czasami nie wiem czemu niektóre kompletnie nieofensywne wpisy są usuwane.
1
Jakie predykcje dzisiaj?
Ja mówię 2-3 dla Barcelony.
3
Szkło kontaktowe w TVN24 prowadzi Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk. Znają się osobiście doskonale i łączy ich chociażby Maciej Buchwald oraz masa wspólnych roastów.
Pierwszy z nich pisał żarty Wojewódzkiemu a drugi Podsiadle na Roaście Kuby.
Słodko się słucha tej konwencji jak mówią do siebie per "Pan".
NAWET TUTAJ KŁAMIOM!!!111
1
@Tomaszekkkkk głębie. I to zdecydowanie.
12
Prawdziwy Skarb!
10
@draxidox część ich historii to kolaborowanie z nazistami i sowietami.
1
@Popitek12 mierzenie IQ to skomplikowany proces, który trwa.
A wszystkie te internetowe testy to sobie można w dupe wsadzić proszę Pana.
Jak chcesz to zrobić fachowo to się zapisz do poradni psychologicznej czy psychiatrycznej.
A nawet jak to zrobisz, to niewiele to zmieni w Twoim życiu. :P
0
Jaką rasę dużego psa polecacie do dwójki dzieci?
Nie licząc Golden Retrievera, którego już mamy w rodzinie. :)
6
Najładniejsze wczoraj :)
6
@ArcziArtt to standard u kibicow przescieradel.
0
@Stinger_ nie postawiłem nic :P
3
Mówiłem Panie @Stinger_
Pięknie!
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14942498#comment-14942531
2
@FCB24 teraz to odleciałeś na maksa xD
2
Jeżeli z Valdesem wygraliśmy tryplet, to z takim Pena spokojnie jesteśmy w stanie ograć Bayern. :P
1
Tak gadacie na tego Pene a sami Peniacie.
0
@Criss18Barca entliczek strumyczek
4
@kamiVeB co jak co. Ale upgrade składu kolosalny
18
Zajebista jest ta telewizja serio xD
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367
14
@okiemtypera_lucaxx95 nie rozumiem ale zgadzam się
0
@voronkoZZZ Olmo nawet 30 sekund nie grał jeszcze po kontuzji.