74

Dzisiejszej nocy kibice Realu płakali godzinę dłużej

1

@prokofiew ciekawe w jakim kolorze bedzie ta złota piłka :P

1

Ciekawe co ta Twitterowa pipka ma do powiedzenia.
Tak szczekal ostatnio.

0

Słychać wycie? Znakomicie!

1

@tbas to nie emocja tylko natychmiastowa reakcja organizmu, której konsekwencja jest zmiana bielizny. :P

27

Ekscytacja zmieszana z nadziejami, delikatnym strachem i pewnością siebie.
Brakowało mi tego uczucia.
Oby po wygrana :)

0

@norbi77 ten też pewnie spadnie

1

@LambiPL to jest zajebiste xD

0

@FCB_dimiC rozumiem :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Bez kitu, ja już czasami nie wiem czemu niektóre kompletnie nieofensywne wpisy są usuwane.

1

Jakie predykcje dzisiaj?
Ja mówię 2-3 dla Barcelony.

3

Szkło kontaktowe w TVN24 prowadzi Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk. Znają się osobiście doskonale i łączy ich chociażby Maciej Buchwald oraz masa wspólnych roastów.
Pierwszy z nich pisał żarty Wojewódzkiemu a drugi Podsiadle na Roaście Kuby.
Słodko się słucha tej konwencji jak mówią do siebie per "Pan".
NAWET TUTAJ KŁAMIOM!!!111

1

@Tomaszekkkkk głębie. I to zdecydowanie.

12

Prawdziwy Skarb!

10

@draxidox część ich historii to kolaborowanie z nazistami i sowietami.

1

@Popitek12 mierzenie IQ to skomplikowany proces, który trwa.
A wszystkie te internetowe testy to sobie można w dupe wsadzić proszę Pana.
Jak chcesz to zrobić fachowo to się zapisz do poradni psychologicznej czy psychiatrycznej.

A nawet jak to zrobisz, to niewiele to zmieni w Twoim życiu. :P

0

Jaką rasę dużego psa polecacie do dwójki dzieci?
Nie licząc Golden Retrievera, którego już mamy w rodzinie. :)

6

Najładniejsze wczoraj :)


6

@ArcziArtt to standard u kibicow przescieradel.

0

@Stinger_ nie postawiłem nic :P

3

2

@FCB24 teraz to odleciałeś na maksa xD

2

Jeżeli z Valdesem wygraliśmy tryplet, to z takim Pena spokojnie jesteśmy w stanie ograć Bayern. :P

1

Tak gadacie na tego Pene a sami Peniacie.

0

@Criss18Barca entliczek strumyczek

4

@kamiVeB co jak co. Ale upgrade składu kolosalny

18

Zajebista jest ta telewizja serio xD
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367

14

@okiemtypera_lucaxx95 nie rozumiem ale zgadzam się

0

@voronkoZZZ Olmo nawet 30 sekund nie grał jeszcze po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?