jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szmulek gdyby nie przedsiębiorcy nie byłoby pracowników.
Chyba, że wracamy do PGRów
1
0700 kropka org kropka peel
1
Woch zaczal jak Kononowicz XD
4
Podobno te osoby, które mówią Biejat o swojej wizji Polski na jej spotkaniach to kamerzysta i operator dźwięku.
0
Fatalne światło ma Holownia.
Wygląda jakby miał okulary krzywe.
1
A ta piękna Mery zęby cztery znowu ujada.
0
Piękna Mary zęby cztery
17
Rafał ma minę jak kot srający na puszczy
5
Jezu jaka to jest piaskownica.
Jprdl.
Największym przegranym wszystkich debat dotychczas jest wyborca.
9
Rafał już zmęczony jak koń po westernie. XD
2
Hołownia dobrze leciał w 2023 roku, ale coś się zepsuło i nie było go słychać, więc powtarza jeszcze raz.
0
Ciekaw jestem jak będzie wyglądał Real w przyszłym sezonie.
0
Oby Como w ostatniej kolejce zrobiło niespodziankę Interowi ;3
7
@agrad02 przy normalnym sedziowaniu to Real by nam dzisiaj szpaler robił.
0
@Ramaj77 no to klasa. :)
Wyślij na priv adres paczkomatu, nr tel i maila do wysyłki. W środę wyślę. :)
0
@torondirn rysowanie takich drzewek jest ryzykowne.
Był kiedyś taki Mikołaj... więcej nie napisze bo element czuwa.
0
Jestem w ciężkim szoku, jak kibice Realu na wiadomo jakiej stronie oddają uznanie Yamalowi pod artykułem na jego temat.
0
@RoberDzik co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie
1
@Ramaj77 Chrystusowy wiek.
Na urodziny był tort i trzy gwoździe? :P
3
@arasz1819 no w końcu się z Tobą zgodzę.
0
@Ramaj77 stoi. W środę Ci wyślę, pod warunkiem, że zrecenzujesz na Rambli :D
Wyszło całkiem dobre. Lubisz porter bałtycki?
Mam w ogóle nadzieję, że jesteś pelnoletni xd
0
@norbi77 Cubarsi też bez szału xd
1
@Ramaj77 było blisko:P
2
I pięknie!
Barcelona wygrywa pomimo sędziów.
Real na kolanach. Odebraliśmy im wszystkie hiszpańskie puchary. Cudo!
0
Oglądacie na jedenastce czy C+?
3
Mam jakieś dziwne obawy przed dzisiejszym meczem, że wtopimy.
Nie takie sztuki się kładło.
0
@WisniaKala po walce na którą właśnie wchodzą.
0
Właśnie odkryłem że nie trzeba mieć PPV na KSW, wystarczy mieć po prostu online wykupione.
Chociaż obejrzę sobie przegrana Janikowskiego i zwycięstwo Ziółkowskiego.
0
@maroon mocne xd
3
@Kgorecki2500 Vamos Polska! Vamos ktokolwiek poza Trzaskowskim xd