9

@FcPortoFan1999 z czego on ma się tłumaczyć właściwie? Xd
Zrobił co chciał w swoim programie. W swoim kanale.
Jeżeli dla kogoś to jest nie do zaakceptowania to niech nie ogląda.

1

@pt9 jedyny fajny X to X7.
Z tych gabarytów zdecydowanie wolę Rav4

0

@sebasarna można oczywiście.
Tylko musi to być bankomat/wpłatomat

3

Mi emocje opadły już.
Jestem hiperdumny z Barcelonki i ultraszczęśliwy, że dowodzi nami Herr Flick, który sprawił, że zespół w końcu ma mental i walczy do ostatniej kropli potu, dodatkowo grając bardzo widowiskowo, że człowiek wreszcie czeka na kolejny mecz.

Za Xaviego, czy innego Valverde, po takim szybkim 2-0 szukalibyśmy już drogi do szatni ze spuszczonym łbem patrząc na smutną minę Busquetsa.

Gdyby ktokolwiek Wam powiedział, że w tym sezonie będziemy jednym z najlepiej grających zespołów w Europie, będziemy w półfinale LM, będziemy żreć trawę do ostatniego gwizdka niezależnie od wyniku, wygramy w finale z Realem Puchar Krola i Superpuchar Hiszpanii i, że wygramy (prawdopodobnie) La Ligę, lejąc Real na Santiago Bernabeu, to kazalibyscie mu odstawić prochy i zrobić baranka w ścianę.

Wreszcie mamy wielką Barcelonę. Nie mogę się doczekać niedzieli, podniesienia trofeum po ostatniej kolejce, transferów, korekt i kolejnego presezonu i sezonu z Panem Hansem Dieterem Flickiem za sterem oraz Pedrim, Yamalem i resztą naszych cyborgów na pokładzie.

Vamos!

0

@Arkadio90 Aston Martin akurat top.
Nie to co Gerard

5

Gavi, Lewy i Araujo i mamy finał.

0

Minuta doliczona xD
Minute to nie powiem co on robi.

0

Dlaczego ta łysa moszna nie sprawdziła u nas monitora? XD

0

Fajnie ze Marciniak wie ze jednak monitor istnieje xD szkoda że wcześniej nie widział.

1

I ciul, karny i 2-0

0

Wybiegany ten Dumfries

0

Co jest grane z sędziowaniem dzisiaj? Xd

0

Gerard Martin jest świadectwem na to, że kupno LO to nie tylko obowiązek ale i powinnosc.

0

Dajmy tego Gaviego może? Chłop będzie latał za dwóch. Nawet za trzech, bo Marciniak coś dzisiaj niewidoczny.

0

Widać że Marciniak to kibic prześcieradeł xD

1

Wejdzie Lewy i wygramy. Elo.

0

@A4ron albo błędne decyzje w meczach Realu.

2

Trochę zazdro tego Trenta mimo wszystko.
Dobrze by było teraz w niedzielę im wpierdy spuścić.

4

Telemarkiem wylądował.

8

@sergio5 pisane na kolanie albo po pijaku.
Gdzie Gattuso chociażby? Xd

0

@Pedri16Future Gavi top dzisiaj.

6

Wygrać oba mecze w przyszłym tygodniu i tworzymy historie.

1

Jeeeeest! Jedziemy!

1

Zaraz Lewy i Kounde wejdą xd

1

Raphinha zjazd na remis z Ferminem.

1

Piekna dominacja, sporo strzałów, kilka niewykorzystanych sytuacji.
Czekam na drugą połowę!

0

Swoją drogą, Real Valladolid ma przepiękny herb.

1

Nie marudzcie.
Będzie 1-1 i Valladolid narobi w gacie. Wygramy 1:3.

0

Rzeczywiście istnieje taki pilkarz jak Golizadeh. Myślałem że trollujecie

0

Jakie piwo pijecie na ciepłe dni?
Ja wczoraj konsumowałem American Wheat, to chyba najbardziej orzeźwiające piwko. W sam raz na cieplutka pogodę. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?