jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@FcPortoFan1999 z czego on ma się tłumaczyć właściwie? Xd
Zrobił co chciał w swoim programie. W swoim kanale.
Jeżeli dla kogoś to jest nie do zaakceptowania to niech nie ogląda.
1
@pt9 jedyny fajny X to X7.
Z tych gabarytów zdecydowanie wolę Rav4
0
@sebasarna można oczywiście.
Tylko musi to być bankomat/wpłatomat
3
Mi emocje opadły już.
Jestem hiperdumny z Barcelonki i ultraszczęśliwy, że dowodzi nami Herr Flick, który sprawił, że zespół w końcu ma mental i walczy do ostatniej kropli potu, dodatkowo grając bardzo widowiskowo, że człowiek wreszcie czeka na kolejny mecz.
Za Xaviego, czy innego Valverde, po takim szybkim 2-0 szukalibyśmy już drogi do szatni ze spuszczonym łbem patrząc na smutną minę Busquetsa.
Gdyby ktokolwiek Wam powiedział, że w tym sezonie będziemy jednym z najlepiej grających zespołów w Europie, będziemy w półfinale LM, będziemy żreć trawę do ostatniego gwizdka niezależnie od wyniku, wygramy w finale z Realem Puchar Krola i Superpuchar Hiszpanii i, że wygramy (prawdopodobnie) La Ligę, lejąc Real na Santiago Bernabeu, to kazalibyscie mu odstawić prochy i zrobić baranka w ścianę.
Wreszcie mamy wielką Barcelonę. Nie mogę się doczekać niedzieli, podniesienia trofeum po ostatniej kolejce, transferów, korekt i kolejnego presezonu i sezonu z Panem Hansem Dieterem Flickiem za sterem oraz Pedrim, Yamalem i resztą naszych cyborgów na pokładzie.
Vamos!
0
@Arkadio90 Aston Martin akurat top.
Nie to co Gerard
5
Gavi, Lewy i Araujo i mamy finał.
0
Minuta doliczona xD
Minute to nie powiem co on robi.
0
Dlaczego ta łysa moszna nie sprawdziła u nas monitora? XD
0
Fajnie ze Marciniak wie ze jednak monitor istnieje xD szkoda że wcześniej nie widział.
1
I ciul, karny i 2-0
0
Wybiegany ten Dumfries
0
Co jest grane z sędziowaniem dzisiaj? Xd
0
Gerard Martin jest świadectwem na to, że kupno LO to nie tylko obowiązek ale i powinnosc.
0
Dajmy tego Gaviego może? Chłop będzie latał za dwóch. Nawet za trzech, bo Marciniak coś dzisiaj niewidoczny.
0
Widać że Marciniak to kibic prześcieradeł xD
1
Wejdzie Lewy i wygramy. Elo.
0
@A4ron albo błędne decyzje w meczach Realu.
2
Trochę zazdro tego Trenta mimo wszystko.
Dobrze by było teraz w niedzielę im wpierdy spuścić.
4
Telemarkiem wylądował.
8
@sergio5 pisane na kolanie albo po pijaku.
Gdzie Gattuso chociażby? Xd
0
@Pedri16Future Gavi top dzisiaj.
6
Wygrać oba mecze w przyszłym tygodniu i tworzymy historie.
1
Jeeeeest! Jedziemy!
1
Zaraz Lewy i Kounde wejdą xd
1
Raphinha zjazd na remis z Ferminem.
1
Piekna dominacja, sporo strzałów, kilka niewykorzystanych sytuacji.
Czekam na drugą połowę!
0
Swoją drogą, Real Valladolid ma przepiękny herb.
1
Nie marudzcie.
Będzie 1-1 i Valladolid narobi w gacie. Wygramy 1:3.
0
Rzeczywiście istnieje taki pilkarz jak Golizadeh. Myślałem że trollujecie
0
Jakie piwo pijecie na ciepłe dni?
Ja wczoraj konsumowałem American Wheat, to chyba najbardziej orzeźwiające piwko. W sam raz na cieplutka pogodę. :D