jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 szkoda tylko, że przed Interem tyle sił musieliśmy włożyć.
0
Pięknie. Wygrana z prześcieradłami w finale.
Mimo wszystko czuje jakąś nutkę niedosytu....
1
Darek Szpakowski mówi Felipe Szósty.
Ciekawe czy mówił Juan Pablo Secundo.
1
Zaczęliśmy od tłamszenia Realu.
Dobrze byłoby mlna tym skończyć.
1
Gratulacje dla sędziego w studiu xD
Szkoda ze nie widział varu wcześniej.
6
Real wczoraj osiągnął swoje.
1
@Patrykl145 ja mam i komunikatu brak.
1
@Kgorecki2500 Silent Hill ma swój zajebisty klimat. Niepodrabialny.
Alan Wake 2 też mi się bardzo podobał.
7
Skład jakiego każdy się spodziewal.
Oby po zwycięstwo!
1
Flicku Ufam Tobie!
1
Czyli Courtois muruje bramkę a Mendy gra mecz życia.
Tak to widzę xd
10
@PIWOSZ89 żebyś o suchym pysku czasem nie zasnal
2
Im bliżej meczu tym bardziej się obawiam o wynik xd
Teoretycznie nie powinniśmy mieć problemu.
Ale ci ślizgacze zazwyczaj się jakoś prześlizgują....
2
To jaki wynik meczu obstawia La Rambla?
Pytam oczywiście osob które są zweryfikowane jako ludzie.
0
@Dari0G wpwelement Harry, jest, był i będzie
0
Gdzieś jest transmisja poza TVP? Wiadomo kto komentuje?
Nie chciałbym psuć sobie widowiska panem Szpakowskim xd
0
Dawno nie byłem tak pewny zwycięstwa jak dzisiaj.
Oby nie było to zgubne.
25
Oto jest dzień.
Zlać ich mocno i bez kontrowersji. O nic więcej nie proszę.
Może jeszcze o brak jakiejś głupiej czerwonej kartki.
4
Jeżeli Real to tylko Betis.
Jeżeli Madryt to tylko Atletico.
1
No i koniec dymów. Fajnie było. :D
1
Jak dla mnie to tamten klub ma jakiś zespół...
5
Piekne jest to, jak Real się na każdym kroku błaźni zarówno wizerunkowo jak i piłkarsko.
Chwilo trwaj!
10
Dobrze ze opłacamy tych sedziow.
Wreszcie się to zwraca.
1
Real kreuje rzeczywistość.
Wiedzą że dostaną wpierdy, to pod płaszczykiem rzekomej walki o sprawiedliwosc starają się coś ugrać.
7
Jeżeli federacja się ugnie ze zmianą sędziego to znaczy że jawnie wspierają Real a nie wszystkie kluby i sędziów (czyli de facto to co powinni wspierać)
4
Real Madryt miesza bigos kolanem.
3
Komentarz usunięty
2
Real oczekuje zmiany sędziego. Klub ewidentnie wpływa na sędziów i trzęsie cała federacja.
Potem ich telewizja wstawia filmiki dotyczące tego jak bardzo są pokrzywdzeni.
Oni chorują na jakąś dwubiegunowke...
1
Dobra niech już rezygnują z tego meczu i odpocznijmy.
I tak nie unikną wpierd**lu w klasyku ligowym za dwa tygodnie.
0
Real już robi sobie argumenty, żeby wyjaśnić dlaczego dostali taki wpierdul w finale.