0

@Katalończyk 99 szkoda tylko, że przed Interem tyle sił musieliśmy włożyć.

0

Pięknie. Wygrana z prześcieradłami w finale.
Mimo wszystko czuje jakąś nutkę niedosytu....

1

Darek Szpakowski mówi Felipe Szósty.
Ciekawe czy mówił Juan Pablo Secundo.

1

Zaczęliśmy od tłamszenia Realu.
Dobrze byłoby mlna tym skończyć.

1

Gratulacje dla sędziego w studiu xD
Szkoda ze nie widział varu wcześniej.

6

Real wczoraj osiągnął swoje.

1

@Patrykl145 ja mam i komunikatu brak.

1

@Kgorecki2500 Silent Hill ma swój zajebisty klimat. Niepodrabialny.
Alan Wake 2 też mi się bardzo podobał.

7

Skład jakiego każdy się spodziewal.
Oby po zwycięstwo!

1

Flicku Ufam Tobie!

1

Czyli Courtois muruje bramkę a Mendy gra mecz życia.
Tak to widzę xd

10

@PIWOSZ89 żebyś o suchym pysku czasem nie zasnal

2

Im bliżej meczu tym bardziej się obawiam o wynik xd
Teoretycznie nie powinniśmy mieć problemu.
Ale ci ślizgacze zazwyczaj się jakoś prześlizgują....

2

To jaki wynik meczu obstawia La Rambla?
Pytam oczywiście osob które są zweryfikowane jako ludzie.

0

@Dari0G wpwelement Harry, jest, był i będzie

0

Gdzieś jest transmisja poza TVP? Wiadomo kto komentuje?
Nie chciałbym psuć sobie widowiska panem Szpakowskim xd

0

Dawno nie byłem tak pewny zwycięstwa jak dzisiaj.
Oby nie było to zgubne.

25

Oto jest dzień.
Zlać ich mocno i bez kontrowersji. O nic więcej nie proszę.
Może jeszcze o brak jakiejś głupiej czerwonej kartki.

4

Jeżeli Real to tylko Betis.
Jeżeli Madryt to tylko Atletico.

1

No i koniec dymów. Fajnie było. :D

1

Jak dla mnie to tamten klub ma jakiś zespół...

5

Piekne jest to, jak Real się na każdym kroku błaźni zarówno wizerunkowo jak i piłkarsko.
Chwilo trwaj!

10

Dobrze ze opłacamy tych sedziow.
Wreszcie się to zwraca.

1

Real kreuje rzeczywistość.
Wiedzą że dostaną wpierdy, to pod płaszczykiem rzekomej walki o sprawiedliwosc starają się coś ugrać.

7

Jeżeli federacja się ugnie ze zmianą sędziego to znaczy że jawnie wspierają Real a nie wszystkie kluby i sędziów (czyli de facto to co powinni wspierać)

4

Real Madryt miesza bigos kolanem.

3

Komentarz usunięty

2

Real oczekuje zmiany sędziego. Klub ewidentnie wpływa na sędziów i trzęsie cała federacja.

Potem ich telewizja wstawia filmiki dotyczące tego jak bardzo są pokrzywdzeni.
Oni chorują na jakąś dwubiegunowke...

1

Dobra niech już rezygnują z tego meczu i odpocznijmy.
I tak nie unikną wpierd**lu w klasyku ligowym za dwa tygodnie.

0

Real już robi sobie argumenty, żeby wyjaśnić dlaczego dostali taki wpierdul w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?