jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeeeeest! Jedziemy!
1
Zaraz Lewy i Kounde wejdą xd
1
Raphinha zjazd na remis z Ferminem.
1
Piekna dominacja, sporo strzałów, kilka niewykorzystanych sytuacji.
Czekam na drugą połowę!
0
Swoją drogą, Real Valladolid ma przepiękny herb.
1
Nie marudzcie.
Będzie 1-1 i Valladolid narobi w gacie. Wygramy 1:3.
0
Rzeczywiście istnieje taki pilkarz jak Golizadeh. Myślałem że trollujecie
0
Jakie piwo pijecie na ciepłe dni?
Ja wczoraj konsumowałem American Wheat, to chyba najbardziej orzeźwiające piwko. W sam raz na cieplutka pogodę. :D
0
@L4ngusta nie czekało się tak na Barcelonę od czasów Lucho.
8
Ale by się obejrzało taką Barcelonę Hansiego Flicka.
0
@RoberDzik jak byś dorzucił do tego wygraną z Valladolid dzisiaj, to już byłoby zbyt wiele.
2
@Arden no trudno, żeby działacze PO bedacy na tych wiecach, nie głosowali na Rafała.
0
Komentarz usunięty
0
- Iwan, posuń się
- No już, nie drzyj mordy
0
@maroon szykuje się wybor jak między Duda a Komorowskim xd
0
@Ryoumen a racja... 22/23.
Bo to z dupy post do usunięcia. :P
0
@mekston no okej, ale za sezon gdzie Miał lat 17.
Wykluczające się, bo to różne możliwości. Tak samo realne.
7
Zaraz się może okazać, że:
- 17 latek zdobędzie Złota Piłkę
- Dembele wygra Złota Piłkę przed Mbappe XD
- Luis Enrique będzie pierwszym trenerem w historii z dwoma trypletami
- Barcelona wygra tryplet po raz trzeci, gdzie każdy był zdobyty w debiutanckim sezonie trenera
- do niedawna faworyt do wygrania ZP - Raphinha, wypadnie z TOP3
- Barcelona zdobędzie tryplet w sekcji juniorów, kobiecej piłki i seniorów w jednym sezonie.
Gruby to jest rok dla naszych piłkarzy, trenerów i ex-piłkarzy, ex-trenerów.
1
@ShawnC pierwsze trzy płyty najlepsze.
6
@Herato zdecydowanie tak.
4
Whoooooo's iiiin the hoouseeee?
Limp Bizkit is in the house.
Bring it on.
Puściłem sobie ich płytkę Chocolate Starfish and the hot dog flavoured water.
To intro jest kozackie xD
@MadafakinGuy @kuz @JimMorrisonFCB
2
@Herato jea. Idę to oblać. :D
2
@Herato Ronald Koeman?
1
@Astad daj znać jak wrażenia jak skończysz to dzieło. :D
Najważniejsze to przebrnąć przez początek. Jako, że twórcy zadbali o to żebyś znał podłoże i wszystko jest sporo historii.
Potem jak się rozkręci to nie będziesz mógł się oderwać.
1
@Astad hmm. Ja oglądałem sporo czasu temu na HBO. Wiem że na Amazon Prime było też.
Na pewno jest na jakichś vider, czy innych hostingowych stronach.
8 godzin- ale zdecydowanie warto. Wgniata w ziemię i jest mega skrupulatnie zrobiony ten serial.
1
@Astad made in America: O.J. Simpson
Najlepszy dokument jaki powstał moim zdaniem. Z zalążkiem sportowym ;)
0
@Faro mam na myśli tabele ligową.
2
@Luciano99 bo to trzeba na spokojnie, usiąść, napić się piwa, iść po jeszcze cztery, usiąść, pić i na spokojnie wszystko.
0
@Kengo jak kazda kobieta, była wiecznie nienasycona. :)
0
@Kengo brakuje info, że nazywała się Ksantypa.
Ale +1.