1

Jeeeeest! Jedziemy!

1

Zaraz Lewy i Kounde wejdą xd

1

Raphinha zjazd na remis z Ferminem.

1

Piekna dominacja, sporo strzałów, kilka niewykorzystanych sytuacji.
Czekam na drugą połowę!

0

Swoją drogą, Real Valladolid ma przepiękny herb.

1

Nie marudzcie.
Będzie 1-1 i Valladolid narobi w gacie. Wygramy 1:3.

0

Rzeczywiście istnieje taki pilkarz jak Golizadeh. Myślałem że trollujecie

0

Jakie piwo pijecie na ciepłe dni?
Ja wczoraj konsumowałem American Wheat, to chyba najbardziej orzeźwiające piwko. W sam raz na cieplutka pogodę. :D

0

@L4ngusta nie czekało się tak na Barcelonę od czasów Lucho.

8

Ale by się obejrzało taką Barcelonę Hansiego Flicka.

0

@RoberDzik jak byś dorzucił do tego wygraną z Valladolid dzisiaj, to już byłoby zbyt wiele.

2

@Arden no trudno, żeby działacze PO bedacy na tych wiecach, nie głosowali na Rafała.

0

Komentarz usunięty

0

- Iwan, posuń się
- No już, nie drzyj mordy

0

@maroon szykuje się wybor jak między Duda a Komorowskim xd

0

@Ryoumen a racja... 22/23.
Bo to z dupy post do usunięcia. :P

0

@mekston no okej, ale za sezon gdzie Miał lat 17.
Wykluczające się, bo to różne możliwości. Tak samo realne.

7

Zaraz się może okazać, że:
- 17 latek zdobędzie Złota Piłkę
- Dembele wygra Złota Piłkę przed Mbappe XD
- Luis Enrique będzie pierwszym trenerem w historii z dwoma trypletami
- Barcelona wygra tryplet po raz trzeci, gdzie każdy był zdobyty w debiutanckim sezonie trenera
- do niedawna faworyt do wygrania ZP - Raphinha, wypadnie z TOP3
- Barcelona zdobędzie tryplet w sekcji juniorów, kobiecej piłki i seniorów w jednym sezonie.

Gruby to jest rok dla naszych piłkarzy, trenerów i ex-piłkarzy, ex-trenerów.

1

@ShawnC pierwsze trzy płyty najlepsze.

6

@Herato zdecydowanie tak.

4

Whoooooo's iiiin the hoouseeee?
Limp Bizkit is in the house.
Bring it on.

Puściłem sobie ich płytkę Chocolate Starfish and the hot dog flavoured water.
To intro jest kozackie xD
@MadafakinGuy @kuz @JimMorrisonFCB

2

@Herato jea. Idę to oblać. :D

2

@Herato Ronald Koeman?

1

@Astad daj znać jak wrażenia jak skończysz to dzieło. :D
Najważniejsze to przebrnąć przez początek. Jako, że twórcy zadbali o to żebyś znał podłoże i wszystko jest sporo historii.
Potem jak się rozkręci to nie będziesz mógł się oderwać.

1

@Astad hmm. Ja oglądałem sporo czasu temu na HBO. Wiem że na Amazon Prime było też.
Na pewno jest na jakichś vider, czy innych hostingowych stronach.
8 godzin- ale zdecydowanie warto. Wgniata w ziemię i jest mega skrupulatnie zrobiony ten serial.

1

@Astad made in America: O.J. Simpson
Najlepszy dokument jaki powstał moim zdaniem. Z zalążkiem sportowym ;)

0

@Faro mam na myśli tabele ligową.

2

@Luciano99 bo to trzeba na spokojnie, usiąść, napić się piwa, iść po jeszcze cztery, usiąść, pić i na spokojnie wszystko.

0

@Kengo jak kazda kobieta, była wiecznie nienasycona. :)

0

@Kengo brakuje info, że nazywała się Ksantypa.
Ale +1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?