jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak i pieniądze z kosmosu xd
1
Wątpie. Należy się tym pachołom w zarządzie kop w dupę. Ludzie może w końcu oprzytomnieją.
2
Kasa kasa kasa ;) i lewe układy
4
Światowa marka perfumerii.
0
City chyba zaczyna iść w ślady diabelskich sąsiadów.
3
Pique jest najlepszy. Zaraz po Pedro.
5
Nie porywa mnie ten mecz. Nudny jak Szumlewicz.
0
http://abutv.pl/kanal1.html TV3
0
co dostaje?
0
Jeszcze nie koniec :) Spokojnie :D Chociaż trzymam kciuki :P
0
No i dzisiaj jest pressing, a nie jakieś tam truchtanie.
0
kogo niby skserowałem? o.O
1
Cóż żeś Montoyo Luisowi zrobił, że ten Ci nóż w plecy wpier***ił?
0
tv3
0
Montoya jest tajną bronią na Puchar Króla
3
Jak widzę napis "Pedro" odczuwam wrzód na dwunastnicy.
0
Nie, Pepe raczej wystąpi w filmie naukowym "Brakujące ogniwo Teorii Darwina".
1
A sorry !
Zwracam honor. Skutki otwierania 59732748141 kart z artykułami fcbarca.com xd
1
Jutro na National Geographic Ronaldo będzie z widzami nurkował po rafie koralowej
0
Ale jesteście dowciapni. Kolega się spytał a Wy trollujecie.
Na TV3 albo TVP ABC. :P
A tak na poważnie to pozostaje Ci transmisja online. rojadirecta oslt.
0
Widziałeś listę powołanych? Nie ma Neymara, Messiego, bravo, Iniesty... czytaj newsy kolego/koleżanko. ;)
1
Właśnie dzięki temu, że Messi gra wszędzie czyli tam gdzie chce, na chwile obecną drużyna zyskuje wszystko.
0
Blatter już sie zastanawia kogo za to ukarać grzywną i sankcją na rok lub dwa okna transferowe.
1
Wie ktoś czy może jakas dobra dusza upubliczni meczyk na YT?
Fajnie by było jakby od 1 minuty zagrał Rafinha z Suarezem.
0
No żartujesz sobie xD Jakie mięcho ja pierdziele.
0
Kto to jest o.O ?
0
Wątpię. Nawet jeśli to ta filozofia siedzi już głęboko w szkółce. To nie jest tak że przyjdzie Nowy trener i wszyscy będą grali zupełnie inaczej. Trenera się wybiera pod filozofię gry. Jeżeli chcesz zmienić wszystko to potrzeba ładnych paru lat. Trzeba by zmienić Barcelonę od stóp do głów czego jestem przeciwnikiem.
0
Przecież od początku było wiadomo że Halilovic będzie grał w Barcelonie B pierwszy sezon. W drugim dojdzie do pierwszego składu, jeśli wszystko ładnie pójdzie.
A co ma być z Sandro? On i Munir, to piłkarze Barcy B, którzy mieli załatać dziurę na czas nieobecności Suareza.
0
Bez przesady
1
Na CN wszyscy są grzeczni ;)Ale czekaj jak to było? Trele morele Real to.... a nie, to nie my. Sorki. My jesteśmy w porządeczku :D