0

Tak, Alves pokazał ostatnio się z miłej strony więc raczej na pewno zagra.

0

A remis to zwycięstwo? A jednorazowe zwycięstwo Barcy (w dwumeczu) to jest jak zwykle?

0

W sumie to się zgadzam. Ale moim zdaniem raczej wejdzie Alves. Doświadczenie bierze w takich meczach raczej górę, tym bardziej na wyjeździe.
No obawiam się, że jednak zagra Pedro. Nie grał ostatnio, więc wydaje mi się, że niestety wejdzie od 1 minuty.
Więc moim zdaniem skład: ter Stegen, Alves, Bartra, Mathieu, Alba, Masche, Xavi, Rakitic, Pedro, Messi, Neymar.
Myślałem chwilę nad wystawieniem Iniesty na skrzydle jak za czasów Tito. Ale wątpię żeby Lucho poszedł na taki układ.

0

Skąd masz tą informację?

1

No więc po co piszesz, że jak zwykle dostaną po dupie? To w końcu to "jak zwykle" to jest raz, czy ani razu?

0

Albo Iniestę walnąć na skrzydło jak za czasów Tito.

7

Barcelona Chelsea 2008/2009 rewanż w półfinale ;) brama Iniesty w 92 minucie. Niepowtarzalne emocje.

0

Chyba raczej powinieneś napisać, że jak wielkiej klasy trzeba być trenerem, żeby przebudować zespół, który grał jak z nut, wprowadzić swoją filozofię do której mają przekonać się sami zawodnicy, notabene dodając tylko, żeby była ona skuteczna. Jakim odważnym trzeba być człowiekiem, żeby podjąć taką decyzję.
A Twojego zdania żeby kontynuował taktykę Heynckesa nawet nie skomentuję bo jest mega żenujące.

2

Prędzej chodzi mu o to, że musiał cały czas grać pod Messiego i nie było mu to na rękę. Poniekąd go rozumiem.

11

Jak zwykle? Ostatnio były dwa remisy ;)

0

Notabene o czym 3/4 użytkowników nie ma pojęcia ;P I wołają transfer Marquinhosa.

0

Nie wiem czy Pique zamiast Bartry nie byłby lepszym rozwiązaniem. Szkoda, że Vermaelen nie jest powołany. Ale to dobrze dla niego, musi być wprowadzany powoli.

0

Teraz to już na pewno ter Stegen zagra w bramce :P
Obawiam się tylko kogo wybierze na skrzydło. Pewnie Pedro bo bardziej doświadczony. Munir da ciała w meczu z kimś takim jak PSG... Sandro pewnie też by psychicznie nie wytrzymał.

0

Wszystko masz w opisie spotkania :)
Kliknij w szczegóły spotkania i wszystko masz jak na tacy :)

2

Czemu nie mozna jeszcze ocen wystawic?

2

Co jak co, ale ten występ mnie bardzo ucieszył. Z Levante nie był takim pewniakiem a to zespół pokroju Granady :) Czyścił wszyściutko.

15

Te ogórki wygrały z nami w zeszłym sezonie ;)

0

Mówisz i masz ;)))

0

Rakitic też dzisiaj ładnie.

2

To zero z tyłu wygląda cudownie :) Nie zdziwię się jak do Realu wytrzymamy :) a może i dalej? ;)

0

Najlepszy bramkarz świata? Kuciak xd

0

Jak nic nie gramy? Gramy gramy, tylko Granada konsekwentnie broni(ła)

1

No to co, czekamy na hat-tricka Neymara i na Manitę jak nie lepiej :) Wiedziałem, że jak wpadnie pierwsza bramka to później będzie już z górki :) Granada nie wytrzymała i nie wytrzyma już napięcia. To samo było z Levante.

0

Jeden mecz miał słabszy. On chociaż dochodzi do sytuacji bramkowych nie to co Pedro. Chociaż poniekąd i tak wolę Sandro.

1

Boże, ani jednej bramki nie wpuścił i Cię to drażni? Pewnie jak już wpuści to zagra Niemiec.

0

Spokojnie. Pewnie z niego wejdzie w drugiej połowie żeby szarpać zmęczoną obronę :)

0

W kilku czyli w tej chwili chyba w jednym ;p

6

Czasami łatwiej się gra z takimi Sevillami czy Valenciami, które grają otwarty football, niż z Malagą albo Granadą które ustawiają autokar przed bramką zostawiając jednego piłkarza z przodu.

0

Oni są akurat niepowtarzalni ;)

0

Zapadły już jakieś decyzje gdzie zagra FC Barcelona w przypadku odłączenia się Katalonii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?