3

Oby tylko nie poszedł w ślady Songa :P Ten też debiutował na Santiago Bernabeu :P
Swoją drogą, nie zapomnę nigdy tego widoku jak Ozil odbił się od niego jak piłka kauczukowa od asfaltu :P

0

A nie miał on grać w Nowym Jorku? To samo Lampard?

1

Akurat mózgiem systemu Guardioli był śp. Tito

0

Przy obecnej formie Sergio wszystko przemawia za Mascherano. Fakt faktem jednak, że nawet piłkarze kompletnie bez formy na grad derbi się bardzo mobilizują i są w stanie zagrać świetne spotkanie.

0

Przy obecnej grze Busquetsa bałbym się postawić na niego w meczu z Realem. Nie wiem czy Mascherano nie byłby fajniejszą opcją jako dodatkowe zabezpieczenie z tyłu. Mathieu albo Bartra z Pique na obronie i przynajmniej nie byłoby źle z grą w powietrzu.

1

Ale na pewno nie na Barcelonę. Prędzej na Real albo Manchester.

0

no ,ja postawiłem 2-2 :P więc lypa. Ale dzisiejsze 0-4 Barcy mi przynajmniej wejdzie ;)))

1

dobrze pamiętasz :) ale tylko wg niektórych statystyk.

0

Zgłoszono.
Redakcjo bardzo bym prosił o bana dla tego usera, który żyje z obrażania innych i trollowania.

0

Nurkował i nie strzelił jednego karnego. Real wygrał w wielkim meczu 2-1 na trudnym terenie

0

Nawet jeśli, to bardzo szybko się zaaklimatyzował. Strach pomyśleć co będzie później :)

0

każdy by wolał

0

Ja bym jednak poczekał z takimi wnioskami do końca sezonu. Są bez formy, ale to nie oznacza, że jej nie odzyskają. Rakitić jest kreatywny (może nie jak Iniesta i Xavi) i jest walczakiem. Moim zdaniem to świetny transfer. I jeden gorszy mecz mojego zdania nie zmieni.

0

Generalnie jesteśmy w dupie jeżeli chodzi o ławkę rezerwowych. O ile z pomocą i obroną nie wygląda to źle, bo dochodzi Verma więc jest kilku dobrych zmienników, grających na równym poziomie. Natomiast w ataku to jest jakaś masakra. Wczoraj graliśmy w 10, bo jedyne co Pedro dawał dla zespołu to same straty, poza jednym nawet ładnym odbiorem. Gdy dojdzie Suarez, będzie trzeba się modlić aby nikt, z tego tercetu Messi, Neymar, Suarez nie doznał kontuzji, bo autentycznie nie ma ich kim zastąpić ! Nie wiadomo co się dzieje z Rafinhą, ale na fałszywej 9 i skrzydle kiepsko sobie radzi. Kwestia Pedro i Munira myślę, że już się rozwiązała dla Lucho. Są po prostu albo bez formy w przypadku tego pierwszego, albo w przypadku tego drugiego jest za wcześnie na grę w pierwszym zespole. Musimy kupić jakiegoś skrzydłowego na na prawdę dobrym poziomie. Teraz może część osób dojdzie do wniosku, że transfer Cuadrado byłby dobrym rozwiązaniem.
Trzeba się modlić żeby TAS/CAS skrócił sankcję o jedno okno. Już walić ten zakaz w trakcie zimowego okienka, ale gdybyśmy mogli w lato przeprowadzić transfery to byłoby genialnie. I teraz nie pieprzyć się w tańcu z cenami i targowaniem się. Żeby Zubi nie pieprzył daję Ci 5 milionów i kilkanaście jakichś dzikich klauzul. Tylko wyłożyć konkretną kasę na stół i spytać, albo sprzedajecie albo wychodzimy. Proste jak budowa młotka. Nie wiem kogo byliby w stanie ściągnąć. Liczyłbym na Reusa, ale wątpię żeby to wypaliło. Z Ardy Turana bym się cieszył, bo to walczak jakich mało.

1

Prawda jest taka, że nie zagraliśmy źle. To był... dobry mecz. PSG zagrało mecz życia, wszyscy wiedzieli, że będą mega zmotywowani. Teraz tylko pozostaje zrewanżować się na Camp Nou :) Wtedy juz na pewno wygramy.

2

Zupełnie nie zgadzam się z tym, że Neymar jest niewidozny. Bzdura.

0

Mam dziś nadzieję, że Alba potwierdzi swoją formę :)

1

Wolałbym Pique zamiast Masche, no ale niech będzie. Powodzenia!

0

Zagramy naprzeciw naszej przyszłej-niedoszłej obrony :) Ciekawe kto się pokaże z lepszej strony, Marquinhos czy Mathieu. Albo Luiz czy Mathieu :) Wydaje mi się jednak, że Francuz.

0

i przekonamy się, że ten transfer byłby niewypałem, a Mathieu był o wiele lepszym wyborem :)

0

0

Chociaż myślę, że i tak będzie 4-3-3. Alba z Alvesem na pewno będą rwać na skrzydłach. Mam nadzieję, że Neymar nie zawiedzie. W meczu z Malagą dał ciała, mam nadzieję, że nie robi mu różnicy na jakim boisku gra i nie przeszkadzają mu gwizdy kibiców :)

0

No nie jestem pewien czy wtedy było 3-5-2...

0

Alves na pewno, Xavi byłby dobry na drugą połowę, żeby ustabilizować środek pola :)

0

W takich chwilach, żałuję, że nie ma minusików. Spamdło.

1

A czemu by dziś nie zagrać 3-5-2? ;))

1

wniosek z tego prosty - dzięki nim.

0

Ale co to jest za pytanie w ogóle, Wystawisz ter Stegena czy nie powiesz o tym publicznie ;p

2

Drugie pytanie miażdży jądra :D

0

Przeciwko sobie uzyskali takie same wyniki bo były dwa remisy. Mówisz tylko i wyłącznie o tym, że w dwumeczu wygrała Barca. Ja to rozumiem, tylko staram się zwrócić Ci uwagę na to, że jednorazowe zwycięstwo nie można określić słowami "jak zwykle".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?