jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby tylko nie poszedł w ślady Songa :P Ten też debiutował na Santiago Bernabeu :P
Swoją drogą, nie zapomnę nigdy tego widoku jak Ozil odbił się od niego jak piłka kauczukowa od asfaltu :P
0
A nie miał on grać w Nowym Jorku? To samo Lampard?
1
Akurat mózgiem systemu Guardioli był śp. Tito
0
Przy obecnej formie Sergio wszystko przemawia za Mascherano. Fakt faktem jednak, że nawet piłkarze kompletnie bez formy na grad derbi się bardzo mobilizują i są w stanie zagrać świetne spotkanie.
0
Przy obecnej grze Busquetsa bałbym się postawić na niego w meczu z Realem. Nie wiem czy Mascherano nie byłby fajniejszą opcją jako dodatkowe zabezpieczenie z tyłu. Mathieu albo Bartra z Pique na obronie i przynajmniej nie byłoby źle z grą w powietrzu.
1
Ale na pewno nie na Barcelonę. Prędzej na Real albo Manchester.
0
no ,ja postawiłem 2-2 :P więc lypa. Ale dzisiejsze 0-4 Barcy mi przynajmniej wejdzie ;)))
1
dobrze pamiętasz :) ale tylko wg niektórych statystyk.
0
Zgłoszono.
Redakcjo bardzo bym prosił o bana dla tego usera, który żyje z obrażania innych i trollowania.
0
Nurkował i nie strzelił jednego karnego. Real wygrał w wielkim meczu 2-1 na trudnym terenie
0
Nawet jeśli, to bardzo szybko się zaaklimatyzował. Strach pomyśleć co będzie później :)
0
każdy by wolał
0
Ja bym jednak poczekał z takimi wnioskami do końca sezonu. Są bez formy, ale to nie oznacza, że jej nie odzyskają. Rakitić jest kreatywny (może nie jak Iniesta i Xavi) i jest walczakiem. Moim zdaniem to świetny transfer. I jeden gorszy mecz mojego zdania nie zmieni.
0
Generalnie jesteśmy w dupie jeżeli chodzi o ławkę rezerwowych. O ile z pomocą i obroną nie wygląda to źle, bo dochodzi Verma więc jest kilku dobrych zmienników, grających na równym poziomie. Natomiast w ataku to jest jakaś masakra. Wczoraj graliśmy w 10, bo jedyne co Pedro dawał dla zespołu to same straty, poza jednym nawet ładnym odbiorem. Gdy dojdzie Suarez, będzie trzeba się modlić aby nikt, z tego tercetu Messi, Neymar, Suarez nie doznał kontuzji, bo autentycznie nie ma ich kim zastąpić ! Nie wiadomo co się dzieje z Rafinhą, ale na fałszywej 9 i skrzydle kiepsko sobie radzi. Kwestia Pedro i Munira myślę, że już się rozwiązała dla Lucho. Są po prostu albo bez formy w przypadku tego pierwszego, albo w przypadku tego drugiego jest za wcześnie na grę w pierwszym zespole. Musimy kupić jakiegoś skrzydłowego na na prawdę dobrym poziomie. Teraz może część osób dojdzie do wniosku, że transfer Cuadrado byłby dobrym rozwiązaniem.
Trzeba się modlić żeby TAS/CAS skrócił sankcję o jedno okno. Już walić ten zakaz w trakcie zimowego okienka, ale gdybyśmy mogli w lato przeprowadzić transfery to byłoby genialnie. I teraz nie pieprzyć się w tańcu z cenami i targowaniem się. Żeby Zubi nie pieprzył daję Ci 5 milionów i kilkanaście jakichś dzikich klauzul. Tylko wyłożyć konkretną kasę na stół i spytać, albo sprzedajecie albo wychodzimy. Proste jak budowa młotka. Nie wiem kogo byliby w stanie ściągnąć. Liczyłbym na Reusa, ale wątpię żeby to wypaliło. Z Ardy Turana bym się cieszył, bo to walczak jakich mało.
1
Prawda jest taka, że nie zagraliśmy źle. To był... dobry mecz. PSG zagrało mecz życia, wszyscy wiedzieli, że będą mega zmotywowani. Teraz tylko pozostaje zrewanżować się na Camp Nou :) Wtedy juz na pewno wygramy.
2
Zupełnie nie zgadzam się z tym, że Neymar jest niewidozny. Bzdura.
0
Mam dziś nadzieję, że Alba potwierdzi swoją formę :)
1
Wolałbym Pique zamiast Masche, no ale niech będzie. Powodzenia!
0
Zagramy naprzeciw naszej przyszłej-niedoszłej obrony :) Ciekawe kto się pokaże z lepszej strony, Marquinhos czy Mathieu. Albo Luiz czy Mathieu :) Wydaje mi się jednak, że Francuz.
0
i przekonamy się, że ten transfer byłby niewypałem, a Mathieu był o wiele lepszym wyborem :)
0
0
Chociaż myślę, że i tak będzie 4-3-3. Alba z Alvesem na pewno będą rwać na skrzydłach. Mam nadzieję, że Neymar nie zawiedzie. W meczu z Malagą dał ciała, mam nadzieję, że nie robi mu różnicy na jakim boisku gra i nie przeszkadzają mu gwizdy kibiców :)
0
No nie jestem pewien czy wtedy było 3-5-2...
0
Alves na pewno, Xavi byłby dobry na drugą połowę, żeby ustabilizować środek pola :)
0
W takich chwilach, żałuję, że nie ma minusików. Spamdło.
1
A czemu by dziś nie zagrać 3-5-2? ;))
1
wniosek z tego prosty - dzięki nim.
0
Ale co to jest za pytanie w ogóle, Wystawisz ter Stegena czy nie powiesz o tym publicznie ;p
2
Drugie pytanie miażdży jądra :D
0
Przeciwko sobie uzyskali takie same wyniki bo były dwa remisy. Mówisz tylko i wyłącznie o tym, że w dwumeczu wygrała Barca. Ja to rozumiem, tylko staram się zwrócić Ci uwagę na to, że jednorazowe zwycięstwo nie można określić słowami "jak zwykle".