jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najprędzej przyjdą obaj. Okno się na pewno nie skończy na samym Douglasie jeżeli od początku było założenie żeby ściągnąć Cuadrado a fundusze przecież są.
4
Zdjęcie mega urocze :) Taki Lucek. Lucuś
0
Reus mógłby u nas pełnić funkcję nawet klasycznej 10, fałszywej 9. Fajny transfer, uzupełnienie między pomocą i atakiem. Trzeba żyć marzeniami :P
2
Mecz jest jutro. Sam se zobacz
0
Przecież Bayern chyba uruchomił klauzule Reusa. Czy nie?
0
Montoya gra na podobnym poziomie podobno co Montoya
0
podaj źródło dobry człowieku
5
przecież Barca nie gra dzisiaj tylko jutro o 20:30
0
Reus za 27 milionów :D
Śmieszne pieniądze.
1
Takie rzeczy należy tylko i wyłącznie wyśmiewać. Z głupotą się nie walczy. Choć czasami wkurwienie sięga zenitu. Przepraszam wszytkich i redakcję za to przekleństwo, ale niestety niektóre zdania bez brzydkiego poniekąd zabarwienia po prostu nie mają odpowiedniego brzmienia. A tutaj należy nazwać rzecz po imieniu. NIektóre te durne teksty tych dzieciaków, czy "kibiców" Realu czy Barcelony po prostu błagają o pomstę do nieba i o wysłanie smsa o treści "pomagam".
0
kibic Barcelony - cule jak sam się określa ustawia sobie nick Madridista. Całkowicie normalne.
1
Sam Twój nick pokazuje że to Ty masz kompleksy.
9
Nie ma to jak kopiuj wklej z Kręcidła :P
0
podejrzewam że w identyczny sposób jak ustawiałeś. Jezu
0
Co jak co, ale taki talent się na pewno nie zmarnuje. To już nawet nie jest talent, ale fenomen... jak na taki wiek.
0
tak, ja sobie pozwoliłem napomknąć o tej trójce.
0
O to że Halilovic, Modric i Rakitic to Chorwaci.
0
Z tym że Modric to podobny magik do Ozila. Gdy Halilovic dojrzeje, Chorwacja będzie miała najlepszą pomoc na świecie. Hiszpania nie będzie nawet miała argumentów do dyskusji.
1
pierwszy już poleciał :P
1
Na trybunach chyba jest jakiś pogrzeb.
0
Temat z bananem był zajebisty.
W Deulofeu nie podoba mi się głównie sposób gry. Brak podań, sprint na bramkę, nieudane dryblingi, egoizm. Zupełnie tak jak ja bym grał w PESa
0
Miał nie grać ani Di Maria ani Khedira, a jednak obaj grają. Ancelotti to cwaniaczek. Teraz Florentina na pewno przegra :D
1
I tak Alves przy Deulofeu to małe piwko....
0
Ponoć prawdziwy muzyk dojrzewa po kryzysie wieku średniego. Tego się trzymajmy :P
Może zobaczymy za 20 lat Alvesa z brodą do kolan śpiewającego w brazylijskiej wiosce jakieś piesnki ludowe.
0
Bez przesady........ Zawsze można go sprzedać :D
0
Do Barcy B jeszcze zdzierżę. Nawet bardzo.
1
oby w takim rytmie grał w przyszłym sezonie Panie Destro :)
0
To jest świetny młody gracz. Nie można poza tym pozwolić żeby trafił do Atletico :)
0
raczej rozpatrywałbym to w błędach taktycznych.
11
Abba ojcze. Jeszcze nam go zabraknie. Szczególnie jak będziemy widzieć na boisku Pedritto Spierdzielitto