2

dzięki za informację. Zdążę skoczyć po piwerko do meczorku :)

0

ale puchy..... szkoda

0

aaaale. Jaki koniec..?

1

No czyli zbroja się już teraz na wypadek przywrócenia zakazu transferowego. Smuta panie.

1

bambosze są najlepsze

0

Ale wtedy to będzie już rewelacja :) Nie dość że świetni komentatorzy to jeszcze w HD

0

Nie obejrzysz nigdzie na NC+. Ja już się do tego przyzwyczaiłem xd

0

Swoją drogą byłoby miło ze strony Barcy gdyby tak na Barca TV chociażby na YT zatransmitowali całe spotkanie włącznie z prezentacją zespołu :)

0

Myślisz, że podczas takiego meczu przeprowadzone zostaną tylko dwie zmiany ? xd

0

Załatwił Zunidze (?) zimny prysznic :D

19

Śmiechłem. To serio już jest nudne.

0

Może jakiś dobry człowiek znów da stream na Youtube

0

Dobra ale jak są luki to trzeba je załatać.

0

O ile nie odnowia zakazu transferowego.

0

Jestem ciekaw jakim cudem Barcelona zlamalaby zasady fair play jeżeli sprzedała dwóch graczy za niemałe pieniążki i odszedł Valdes, pożegnaliśmy dos Santosa, Puyola, Pinto... coś tu nie gra. To jakaś bzdura

1

Nooooo, jesteś mistrzem.

2

Prędzej po co ryzykować z Montoya przeciwko silniejszym.

0

O.o nie tak dużo? To jest kupa forsy

1

Całkowicie popieram. Beznadzieja.

0

Rac1? Przecież napisał

0

Czy tylko mi na smartfonie ścina końcówki niektórych komentarzy?

0

Mundo jak zwykle na poziomie ;D

2

Twoja końcówka trochę nie pasuje do całego kontekstu z którym jestem skłonny się nawet zgodzić.

0

Po czym wnosisz?

0

Zależy pod jakim względem patrzysz. Suarez jest o wiele bardziej kreatywny niż Falcao. Kolumbijczyk to taki rasowy lis pola karnego :P

6

Nie. Myślę że raczej miał na myśli to, że Messi jest na tyle wszechstronnym piłkarzem że korzystne będzie danie mu wolnej ręki niż ograniczanie go jakimiś właśnie schematami.

0

Ale co to w ogóle za porównanie :P

2

No apropo, Neymara wypada już zdjąć z listy kontuzjowanych :)

0

O jezus tfu. Douglas jak Montoya :P Mistejk

0

Bartomeu powiedział przecież już dawno i później Zubizaretta to potwierdził. Fundusze nie grają roli, przeznaczą na transfery tyle pieniędzy ile będzie trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?