jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co z tego że klauzula wynosi 35 mln? Mogą za niego zażądać nawet i 100 milionów, to bez znaczenia. Jeżeli miałby przyjść Reus to raczej pewne jest odejście Fabregasa moim zdaniem, albo Pedro.
0
jak nie 30... albo i więcej.
2
Co to za brednie?????
11
Ciekaw jestem jak nasi kochani komentatorzy będą wymawiać jego nazwisko :D
Szpakowski na pewno - "ter sztegen"
Orłowski? Tech Sztejgn? ;D
0
I dobrze, zawsze to jakieś zaplecze. Deulofeu może w końcu rozwinie skrzydła.
0
1. Nie, mecz poprowadzi Eusebio.
2. Tak
3. rojadirecta.me
0
Nie wiem czy oglądaliście konferencję prasową, ale jeśli tak to odradzam :D
Przez to nabierzecie takiej chęci obejrzenia nowej Barcelony, że nie będziecie w stanie usiedzieć na dupsku. :D
Bardzo pozytywne nastawienie :) Prognozy są świetne.
PS: Po pierwszej konferencji z udziałem Martino też były świetne.
0
Mam na myśli niewypał transferowy. Broń Boże nie umniejszam umiejętności Ibrahimovicowi bo jest wielkim piłkarzem i tak, wiem, że poniekąd Guardiola przyczynił się do tego, że ten transfer był troszkę bez sensu.
Chodzi mi jedynie o to, że na dłuższą metę transfer był nieudany. A sprzedaż Alexisa w obecnej formie byłoby największym głupstwem jaki można tylko zrobić. Chyba się ze mną zgodzisz?
0
NIE ! Pierwsze skojarzenie? Ibra? NIE NIE NIE NIE !!!!
0
Eusebio poprowadzi Barcę do zwycięstwa :)
0
pewnie jak zwykle bedzie tu lawina linków podczas prezentacji. Na pewno będzie transmisja live również na youtube na kanale FC Barcelona bądź BarcaTV
0
Ja bym jeszcze kupił Oliviera Kahna i boskiego Diego Armando Maradonę :P
0
I bardzo fajnie :) Pozostaje życzyć mu tylko, żeby na nowy sezon był w szczytowej formie
0
No i super ! Niech mu się darzy !
0
A czy w klauzuli jest rowniez transfer Aguero? :)))
4
Znowu Ty.....?
1
Co do Cesca to bym jeszcze dyskutował. Ale Alexis i Alba musza zostać obowiązkowo.
To jest poniekąd dobre jak czytam niektóre komentarze ostatnio. Część ludzi chce nie wiadomo jak wielkich zmian, a piszą 4/5 obecnego składu który powinien zostać.
1
wierzysz w to? Z tym zarządem jest trochę jak z naszym rządem w Polsce niestety.
2
Jesteś chyba troszeczkę niepoważny.
1
Nigdy w życiu nie pogodzę się z tym jeżeli Sanchez odejdzie. To byłoby najgorsze co można zrobić!
0
Poza tym Laporte ma 19 lat. A Vertonghen 27.
0
Był, ale Tottenham jest nieugięty.
2
Zacznijmy od tego, że do rewolucji potrzebna jest zmiana zarządu . PRZEDE WSZYSTKIM
4
Alexis jest nietykalny. Gra ostatnio jak natchniony
0
*półfinale
Mam nadzieję, że damy radę :)
0
Kurde, już mamy tyle tych priorytetów, że cholera wie kogo brać :D
1
Nie wiem czemu, ale Twoja gramatyka to niewypał
1
Na pewno wejdzie jako zmiennik w drugiej połowie.
Sam Neymar na pewno nie chce ryzykować kontuzją tuż przed mundialem.
To był kolejny sezon oprawiony plagą kontuzji. Ciekawe kiedy się to skończy... i gdzie leży problem? Borussia też ma takie problemy.
4
Mam nadzieję, że kibice nie dadzą ciała.
Problem tkwi w tym, że w znaczna część osób na stadionie to zwykli turyści a nie prawdziwi kibice. Z tym będziemy mieli niestety zawsze problem...
Damy radę !
0
fajny facet :)