0

Ale co z tego że klauzula wynosi 35 mln? Mogą za niego zażądać nawet i 100 milionów, to bez znaczenia. Jeżeli miałby przyjść Reus to raczej pewne jest odejście Fabregasa moim zdaniem, albo Pedro.

0

jak nie 30... albo i więcej.

2

Co to za brednie?????

11

Ciekaw jestem jak nasi kochani komentatorzy będą wymawiać jego nazwisko :D
Szpakowski na pewno - "ter sztegen"
Orłowski? Tech Sztejgn? ;D

0

I dobrze, zawsze to jakieś zaplecze. Deulofeu może w końcu rozwinie skrzydła.

0

1. Nie, mecz poprowadzi Eusebio.
2. Tak
3. rojadirecta.me

0

Nie wiem czy oglądaliście konferencję prasową, ale jeśli tak to odradzam :D
Przez to nabierzecie takiej chęci obejrzenia nowej Barcelony, że nie będziecie w stanie usiedzieć na dupsku. :D
Bardzo pozytywne nastawienie :) Prognozy są świetne.

PS: Po pierwszej konferencji z udziałem Martino też były świetne.

0

Mam na myśli niewypał transferowy. Broń Boże nie umniejszam umiejętności Ibrahimovicowi bo jest wielkim piłkarzem i tak, wiem, że poniekąd Guardiola przyczynił się do tego, że ten transfer był troszkę bez sensu.
Chodzi mi jedynie o to, że na dłuższą metę transfer był nieudany. A sprzedaż Alexisa w obecnej formie byłoby największym głupstwem jaki można tylko zrobić. Chyba się ze mną zgodzisz?

0

NIE ! Pierwsze skojarzenie? Ibra? NIE NIE NIE NIE !!!!

0

Eusebio poprowadzi Barcę do zwycięstwa :)

0

pewnie jak zwykle bedzie tu lawina linków podczas prezentacji. Na pewno będzie transmisja live również na youtube na kanale FC Barcelona bądź BarcaTV

0

Ja bym jeszcze kupił Oliviera Kahna i boskiego Diego Armando Maradonę :P

0

I bardzo fajnie :) Pozostaje życzyć mu tylko, żeby na nowy sezon był w szczytowej formie

0

No i super ! Niech mu się darzy !

0

A czy w klauzuli jest rowniez transfer Aguero? :)))

4

Znowu Ty.....?

1

Co do Cesca to bym jeszcze dyskutował. Ale Alexis i Alba musza zostać obowiązkowo.

To jest poniekąd dobre jak czytam niektóre komentarze ostatnio. Część ludzi chce nie wiadomo jak wielkich zmian, a piszą 4/5 obecnego składu który powinien zostać.

1

wierzysz w to? Z tym zarządem jest trochę jak z naszym rządem w Polsce niestety.

2

Jesteś chyba troszeczkę niepoważny.

1

Nigdy w życiu nie pogodzę się z tym jeżeli Sanchez odejdzie. To byłoby najgorsze co można zrobić!

0

Poza tym Laporte ma 19 lat. A Vertonghen 27.

0

Był, ale Tottenham jest nieugięty.

2

Zacznijmy od tego, że do rewolucji potrzebna jest zmiana zarządu . PRZEDE WSZYSTKIM

4

Alexis jest nietykalny. Gra ostatnio jak natchniony

0

*półfinale
Mam nadzieję, że damy radę :)

0

Kurde, już mamy tyle tych priorytetów, że cholera wie kogo brać :D

1

Nie wiem czemu, ale Twoja gramatyka to niewypał

1

Na pewno wejdzie jako zmiennik w drugiej połowie.
Sam Neymar na pewno nie chce ryzykować kontuzją tuż przed mundialem.

To był kolejny sezon oprawiony plagą kontuzji. Ciekawe kiedy się to skończy... i gdzie leży problem? Borussia też ma takie problemy.

4

Mam nadzieję, że kibice nie dadzą ciała.
Problem tkwi w tym, że w znaczna część osób na stadionie to zwykli turyści a nie prawdziwi kibice. Z tym będziemy mieli niestety zawsze problem...

Damy radę !

0

fajny facet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?