jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To nie ojciec Neymara to mówi młocie.
2
Ja pierdykam normalnie krew mnie zalewa jak czytam Wasze komentarze. Co poniektórzy albo są mega tępi, albo po prostu udają.
Wiecie czym jest negocjacja? Waszym zdaniem lepiej wyłożyć na dzień dobry 60 mln żeby ManCity zażądało 80 milionów? Czy może jednak powinno się zaczynać licytacje od niższych kwot?
NE-GO-CJO-WA-NIE
4
No i super !
1
Widzę, że zrobiła się moda na narzekanie na zarząd ostatnio. Tak źle tak niedobrze.
1
Kruca ależ on brzydki :P
A tak na poważnie, przestańcie pisać, że wolicie Benatie, bo ściągamy dwóch stoperów. Więc całkiem prawdopodobne, że ściągną ich dwóch :)
0
kolejny spamowicz
2
Konkurencja to bardzo dobra rzecz :) Obaj bramkarze będą się na pewno starać o miejsce w wyjściowej jedenastce. Jestem pewien, że dadzą z siebie wszystko.
1
Ok ok. Zwracam honor :) Przepraszam
1
PONIEKĄD (!) Jedno drugie wyklucza
1
+ 30 melonow
1
What?? On nic nie gra w Chelsea a co by było dopiero tutaj
2
A obrońca jest od asystowania i strzelania bramek? Szacun
6
Kupujemy dwóch stoperów przecież
6
Ty jestes jakiś nawiedzony chyba.
Najwidoczniej Sanchez Ci się myli z Pedro
12
Alves nie.
1
no to jestes wariatem.
0
Hmm, gwiazdy na niebie i ziemi wskazują, że posiadam prawa wyborcze. Ciekawi mnie na co Ty głosowałeś, o ile w ogóle na kogokolwiek.
I dla Twojej wiadomości przeczytałem program. Niepoważni? Cóż... w domu wariatów każdy normalny facet jest uznawany za wariata, więc masz pełne prawo tak mówić.
0
O co Ci chłopie chodzi..? Najwidoczniej się szybko poddałem, iii? Napisałem, że nie zgadzam się w kwestii Liberum Veto i to Ci powinno wystarczyć. Na cholerę drążysz?
1
Nawet jeśli całe KNP to głosi to nie zmienia faktu, że nie mam obowiązku we wszystkim się z nimi zgadzać. Nie czytałem całego ich programu politycznego. Natomiast czytałem blogi pana Janusza, stąd wiem, że na pewno on głosił takie poglądy na temat Liberum Veto.
0
Yaya chyba sobie robi yaya.
1
Gwoli ścisłości Nowa Prawica to nie tylko Korwin-Mikke. Poza tym, to że ich popieram nie znaczy, że w każdym aspekcie muszę zgadzać z ich prezesem nieprawdaż? :)
4
25 milionów... BOŻE... Aż się wierzyć nie chce. Ciekawi mnie ile prawdy jest w tym że Sanchez chce zmienić otoczenie.
Wolałbym żeby sprzedali Pedro...
0
Nadzieja umiera ostatnia! :P
1
Historia Polski się kłania :)
1
Akurat Sancheza kupili za 27 o ile mnie pamięć nie myli. Jeżeli już to najniższa kwota, która W OGÓLE by mogła MNIE (podkreślam MNIE) usatysfakcjonować to z jakieś skromne 70 milionów.
16
Jak sprzedadzą Alexisa przed Mundialem, to idę o zakład, że na Mistrzostwach będzie tak brylował, tak czarował, żeby pokazać Barcelonie, że zrobiła błąd. Sprzedaż Sancheza to głupota !
35
Cesc - jestem w stanie jakoś to pojąć.
Alves - Jestem za .
ALE ALEXIS??
Rany Boskie, sprowadzili piłkarza, który jest silny fizycznie, skoczny, który miał rozszarpywać prawą flankę i być świetny technicznie. Gdy te wszystkie wymogi się już spełniły, gdy chłopak gra sezon życia, zarząd wystawia go na listę transferową. Kto będzie na prawej flance? PEDRO? Nie dobijajcie mnie. To właśnie Pedro powinien być wystawiony zamiast Alexisa. No ale wiadomo, przecież Pedro to "Piast" Barcelony.
Nie rozumiem tego posunięcia tak samo jak wprowadzenia Liberum Veto... Litości.
0
Z całym szacunkiem do redakcji, ale czy żyjecie? Mundo Deportivo i Sport już sporo plotek wystawia a tutaj milczenie.
Poza tym, czemu nie było porannego przeglądu prasy? Czy na serio wczorajsza wygrana Realu jest taką bolączką? Trochę pokoryJeszcze trochę i sami będziemy w komentarzach pisać jakieś newsy jak kolega/żanka poniżej.
0
No właśnie coś mi się potaśtało chyba ;)
0
Ale co z tego że klauzula wynosi 35 mln? Mogą za niego zażądać nawet i 100 milionów, to bez znaczenia. Jeżeli miałby przyjść Reus to raczej pewne jest odejście Fabregasa moim zdaniem, albo Pedro.