jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
*dryblerze
0
Alexis wyskakuje na 8 metrów :D
0
Jak sprzedadzą Pedro to na bank przyjdzie Suarez
3
Super by było gdyby Messi grał cofnięty za plecami Suareza. Wtedy ustawienie 4-2-3-1 było by bajką. Z przodu Suarez, po bokach Neymar z Sanchezem. Potencjał ofensywny byłby niesamowity. Szkoda, żeby któryś z nich się marnował na ławce.
1
Ciekawe tylko co to za źródło.
Aczkolwiek wiadomość bardzo przyjemnie się czyta.
1
Francja wymiera. W 2027 jakby arabusy spięły dupska mogliby stworzyć z tego kraju jakiś kalifat. Kurdystan czy coś.
11
Nie wierzę w to co przeczytałem.
Moim zdaniem jest to świetny ruch ze strony klubu. Widać przynajmniej, że nie będą go pieszczotliwie głaskać po główce i wmawiać, że nic się nie stało...
0
O ile nie bardziej od Rakitica
0
Lucho na pewno wie jakie ma zamiary, ale czy jest w tym choć troszeczkę prawny - nie wiemy.
Nawet jeśli tak, to nie za bardzo rozumiem sens tego transferu. O ile mi wiadomo Nolito to lewy skrzydłowy, jest Neymar, nie wiadomo co z Pedro i Alexisem, co z Tello... nie kumam tego ruchu za bardzo, ale może mają jakieś chytre plany nasi panowie ;)
0
no teraz to juz zglupialem
0
Albo 4-2-3-1 i Messi na OP
0
Już bym wolał Ramiego od Mathieu szczerze powiedziawszy
0
nikt za niego nie da 15 milionów żartujesz? z 10 to jest max. 8-10... I pomyśleć że kupiliśmy go za 23... Biznes po całości.
0
Dopiero co podpisał umowę z Atletico. Nie masz szans żeby przeszedł.
1
Martwi mnie wiek Mathieu, ma on już przecież 30 lat ;/
Czy na prawdę tak ciężko znaleźć dobrego obrońcę w jakimś w miarę produktywnym wieku? Szkoda że PSG nam tego Luiza sprzątnęło sprzed nosa.
2
Rafinha jest pewnie w siódmym niebie :)
0
no my teoretycznie z budżetu wydaliśmy około 10 milionów.
0
Oczywiście, że Alexis ma zostać
Poza tym po mundialu jego cena powinna zdecydowanie wzrosnąć.
1
Navarro jest wielki :) I dosłownie i w przenośni
0
Dostali chyba 5 milionów więcej od Barcelony. Bez przesady
1
nazista .........? ;|
0
Sugerować się tym można. Napisałem to w oparciu o te Twoje szmatławce.
0
Enrique jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem. Więcej wiary Ci nie zaszkodzi. :)
0
no chyba Ty jesteś ograniczony. Co ma do tego jakiś kąt? jakim cudem jak chciałeś napisać skąd wyskoczyło Ci z kąt
0
Istotny może być fakt, że sam poszkodowany wypowiada się, że ta kara jest absurdalna.
0
to ciekawi mnie jakim cudem jak rzekomo chciałeś napisać skąd wyskoczyło Ci "z kąt"
0
tak jedziecie po tym Mathieu, a może okaże się strzałem w dziesiątkę?
Co z tego, że rudy. Nikt nie rodzi się idealny :P
2
nie rozumiesz chyba że pisze się "skąd" a nie "z kąt". To właśnie miał na myśli george321213
1
z kąt? serio?
Są różni wolontariusze ale większość z fundacji. Po co się czepiasz?
0
Messi tak czy siak będzie pewno grać wszędzie, więc nie rozumiem czemu nie? Na lewej i prawej na pewno będzie Neymar z Sanchezem o ile zostaną. Chyba że Lucho wymyśli Messiego na prawą stronę. Fajnie by było.