jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źródło albo troll?
2
Myślę, że gdybym ja jako prezydent klubu, stracił taką perłę jak Rakitic, to też nie umiałbym się z tym pogodzić :)
0
No to teraz sobie wyobraź co by było, gdyby Messi z Neymarem, Alexisem grali po prostu swoje jak w reprezentacji. Zespół to zespół, idea to idea, woda to woda, piasek to piasek a Tusk to złodziej. To są podstawy.
Barca musi znowu stać się drużyną.
0
Chłopie co Ty gadasz?
Z tą prawą stroną się przypadkiem machnąłem, oczywiście, że lewa.
Inni przy Messim tracą blask? Tracą, bo ewidentnie sezon i dwa sezony i trzy sezony itd. sezonów temu wszyscy grali na Messiego, dlatego między innymi Ibrahomovic był "niewypałem".
0
No dokładnie. Oby Lucho był nieugięty i albo mega zrewolucjonizował tą Tiki-Takę albo wymyślił coś innego z czego będą profity.
Jeżeli Barca sprzeda Alexisa, to stracę wiarę w dobre intencje zarządu...
5
Chciałbym podzielić się moją obiekcją.
Piszę to po raz drugi chyba ale nie mam pewności. Barcelona największy pożytek z Neymara będzie miała wtedy, gdy Lucho da mu wolną rękę na boisku (tak jak to robi Scolari). Nie może być non stopowej gry na Messiego, bo w momencie gdy gra się na jednego piłkarza to sam zespół przestaje być drużyną. To zespół ma wygrywać a nie piłkarz. Neymar w Brazylii bryluje, robi na boisku co chce, czasami pociągnie indywidualnie, czasami zejdzie do środka, czasami zagra na prawej, czasami wyprowadza akcje od środka boiska. W Barcelonie moim zdaniem on kurczowo trzymał się tej lewejj strony, bardzo rzadko schodząc do środka czy do prawej strony (miało to miejsce tylko i wyłącznie gdy wszedł na boisko Pedro albo Tello).
Poniekąd cieszę się, że Hiszpania odpadła, bo Lucho będzie mógł szybciej pozałatwiać wszystkie sprawy z piłkarzami, m.in. z Xavim - może w końcu wyjaśni się co dalej z Generałem.
Kończąc, Neymar na mundialu zachwyca - mam nadzieję, że zostanie ogłoszony piłkarzem mistrzostw i zapunktuje to w jego przyszłej karierze.
PS: Rakitic zaczyna coraz bardziej mi się podobać :)
0
W Barcelonie był zbyt ograniczany na boisku. W reprezentacji widać gołym okiem, że Scolari daje mu wolną rękę, ma mnóstwo swobody.
0
To pojadę do Zubizaretty i przejadę mu kluczami po lakierze samochodu.
0
Zadzwoń do Zubizaretty i mu to powiedz, bo idę o zakład, że ściągnie jakąś gwiazdkę za 80 milionów i weźmiemy tylko Mathieu... Chyba, że jednak coś wyjdzie z Marquinhosem do którego notabene też nie jestem jakoś mega przekonany
1
Zaraz chyba pęknę ze śmiechu :D
0
Tak się zastanawiam skąd jest to info :P
Nagrywają prywatne rozmowy, czy sam Enrique się pochwalił?
0
Pique, Bartra + jakiś świetny obrońca to chyba lepsza opcja niż Pique + Bartra + 2 średnich obrońców?
Nie rozumiesz, że klubu nie stać na zakup Mathieu i jeszcze jednego świetnego obrońcy? No chyba, że zamierzasz im dołożyć kasy ze swojego kieszonkowego.
0
A czy kolego czytasz ze zrozumieniem..?
Napisałem wyraźnie : "Mam nadzieje, że ten transfer nie wypali. Mathieu jest na poziomie Bartry. Potrzebujemy na prawdę klasowego obrońcę..."Mathieu sam nie wystarczy, potrzebujemy jakiegoś na prawdę dobrego obrońcę. Niestety wątpię aby fundusze w tej chwili wystarczyły na zakup dwóch świetnych obrońców.
0
Bartra jest na poziomie Mathieu, nie napisałem nigdzie, że jest to zły obrońca. Jest dobry, ale potrzebujemy kogoś zdecydowanie lepszego.
5
Mam nadzieje, że ten transfer nie wypali. Mathieu jest na poziomie Bartry. Potrzebujemy na prawdę klasowego obrońcę... Jeżeli te transfery mają się odbyć tylko po to żeby "było że coś robimy" to niech lepiej sobie darują...
0
Ale który to już atak nie do zatrzymania? Co sezon wypisywane są takie dyrdymały.
0
Dani ale konkurencja w czym? Żeby sprzedać Cię za wyższą cenę niż kupić Cuadrado?
0
Kurczę, szczerze? Moim zdaniem byłby to super transfer, dobry napastnik po udanym sezonie w Napoli, w miarę wysoki, tylko ta cholerna cena. Song + 30 milionów i mógłbym się targować... może udałoby sie zejść do 20. Ale 60 melonów to gruba przesada.
11
No i krzyż na drogę. Od dwóch sezonów Pedro nie pokazuje nic. Wszystko pedroli ;))
0
Znowu ?
0
Na pierwszy sezon Halilovic śmiga do Barcy B :)
1
Wszystkie plotki lykacie jak male dzieci...
0
O rany boskie a ileż to było takich przypadków? Chociażby Tevez...
Jedyne co to będą go tragicznie wygwizdywać.
0
Pogroooom :)
I bardzo dobrze, naleje im się do dupska trochę. Nie da się wszystkiego cały czas wygrywać.
Trochę pokory drodzy "kibice"
0
Troszkę niesmak pozostał po tym karnym z kapelusza... Ale tak czy siak - Neymar pokazał klasę, tak samo jak Oscar. Pozostaje jeszcze pytanie:
- Jak to jest, że Alves tak bryluje w reprezentacji a w Barcelonie dość często gra piach? Czyżby brak motywacji?
0
I dobrze się stało :) Za Rakitica jak najbardziej.
0
Ja niestety Hiszpanii z Holandią nie obejrzę :( Praca praca praca :/
Będzie trzeba czekać na powtórkę w nocy. BÓL
0
Oglądałeś kiedykolwiek jakikolwiek mecz Fiorentiny?
Cuadrado byłby idealnym zastępcą Alvesa. Kolega powyżej dobrze napisał, że Adriano też przychodził jako skrzydłowy praktycznie. i co? Jest teraz bedziej lepszym niż przeciętnym lewym obrońcą (w Barcelońskim tej pozycji znaczeniu), więc nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że Cuadrado jest złym wyborem.
3
A ja się podpytam czemu nie Danilo? Świetny, perspektywiczny młody chłopak (22 lata) wyceniany na tylko 11,5 miliona... Gra teraz w FC Porto. Z biegiem lat może na prawdę wyrosnąć na gwiazdę światowego formatu...
0
Wszystko tylko nie kitajce....