0

Szkoda trochę Alexisa. Nie mniej jednak. Messi zagrał dzisiaj dziwny mecz tak samo jak Pique. Neymar po raz kolejny zachwyca :)

0

Neymar dzisiaj miażdży jajca! Ale czasami zbyt altruistycznie rozwiązuje akcje.

0

No, tak więc wychodzi identyczny skład jak obstawiłem. Mam nadzieje, że obstawione przeze mnie 5-0 na lidze typerów też się spełni :)

0

A ja Wam mówię, że będzie Manita :)

0

Dzisiaj wyjdzie mocny skład. Dadzą odpocząć zawodnikom w meczu z Almerią, bo kilka dni później Liga Mistrzów. Dziś przewiduję Manitę na Camp Nou, a przynajmniej na to liczę. Trzeba pobić ten rekord :)

0

Montoya zagra z Almerią. Wtedy da odpocząć Alvesowi przed Ligą Mistrzów.

0

Neymar prędko nie odpocznie. On musi się ogrywać z drużyną jak najwięcej.

0

Ja już to pisałem gdzieś pod którymś artykułem wczoraj. Ale moim zdaniem dzisiaj wystawią mocniejszy skład. Czyli z Neymarem i Alexisem z przodu i bez żadnych rotacji z tyłu. A w meczu z Almeria trener da odpocząć Neymarowi, Busquetsowi, Alexisowi i Xaviemu, czy innym tam zawodnikom z podstawowej 11, dlatego, żeby byli wypoczęci na wtorkową ligę mistrzów. Wydaje mi się, że tak jest rozsądniej. Potrzeba świeżych zawodników, żeby rozbić formację 10-0-0 jaka postawi Celtic. Później Milan, który przegrał z Napoli 2-1 ostatnio. Mam nadzieję na kolejne 4-0 z ekipą z Mediolanu :D Jezuuu jaki to był mecz. Ehh wspomnienia :D

0

"Dobrzy zawodnicy zawsze potrafią się między sobą zrozumieć" . Ekhem, powiem tylko jedno słowo które zaprzeczy temu stwierdzeniu - Ibrahimovic :)

0

Moim zdaniem zagra Neymar Messi Alexis. Pedro grał w ostatnim meczu od pierwszej minuty. Neymar musi teraz jak najwięcej grać, żeby zaaklimatyzować się już w 100% i z drużyną i z hiszpańskim futbolem, generalnie europejskim futbolem. Najwyżej Pedro zmieni Alexisa w drugiej połowie, a Tello Neymara w 80 minucie. Obstawiam, że tak byloby najlepiej.

0

Jestem jak najbardziej za wypożyczeniem. Trzeba dawać jak najwięcej minut tym chłopakom :)

0

Damy radę! Jeśli nie teraz to kiedy?

0

Jejku ale Iniesta jest podobny do ojca :)

0

A Ty pokazałeś brak znajomości gramatyki :) Nie wywyższaj się tu tak swoją "inteligentnością". I "przedewszystkim" jak piszesz to pisz z szacunkiem. Przepraszam, że śmiem się do Ciebie odezwać, gdyż pewnie 3/4 userów tutaj jest dla Ciebie za słaba. Szacunek ! Jesteś gość !

0

Otóż to. Strzelone bramki o niczym nie świadczą. Neymar gra na skrzydle o niebo lepiej od Pedro a żadnej bramki nie strzelił. Spójrzcie tylko na jego noty po każdym meczu i asysty (i to nie byle jakie). Byłem za jego sprzedażą podczas okienka bo skład na tej pozycji jest dosłownie zapchany. Z Tello może jeszcze coś wyrośnie.

0

Terry Venables urodził się bodajże w 45 czy 44 :P

0

Moim zdaniem teraz wystawią silniejszy skład, natomiast bardziej rezerwowy na mecz weekendowy z Almerią, bo we wtorek Liga Mistrzów.
Tak więc moim zdaniem: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Iniesta, Alexis (na 100% od początku bo ostatnio grał Pedro), Messi, Neymar. Wydaje mi się że w taki sposób chłopaki wyjdą na murawę przeciwko Realowi Sociedad :)

0

Ja pierdykam, zagrał jeden dobry mecz i już od razu wraca stary Pedro. Poczekajmy jeszcze z 5 meczy i wtedy się oceni czy na prawdę wrócił czy nie. Trochę się spieszycie z tą całą gloryfikacją.

0

Cruyff jest na prawdę mistrzem teorii...

0

Hmm, tak sobie zacząłem myśleć, może na obronę znowu pokusić się o Matsa Hummelsa? Najlepiej w zimę. A w letnim okienku zakupić Reusa albo Gundogana. Strasznie mi się podobają te chłopaki. I nie, nie jestem kibicem BVB ;)

0

nie było żadnego spalonego. Ronaldo nie był na spalonym a Pepe tym bardziej.

0

no nie wiem. My też nie jesteśmy w wybitnej formie.

0

Jakby powiedziała Pani Basia: "O ja pier***e ale przelicznik!"

0

Koneser :)

0

Tak, było bardzo głośno po tym jak wszyscy szczycili się tym że Celtic w drugiej połowie był tylko 44 sekundy i w tym czasie strzelił bramkę.

0

Na tą chwilę Valdes jest chyba w najlepszej formie ze wszystkich bramkarzy na świecie. Asysta Neymara kozak.

0

Częściej trzeba do gry wprowadzać Alexa...

0

Czekamy na Ciebie kapitanie !

0

Najważniejsze, że mają pomysły, które wprowadzą w życie :) Zobaczymy za pół roku. Tyle mniej więcej czasu należy dać trenerowi zanim zespół zacznie grać tak jak on zaplanował. Jestem bardzo dobrej myśli. Z jednej strony dobrze, że nie przekręcają stylu o 180 stopni a z drugiej stronie więc wybornie, że jeszcze go urozmaicają. Świetnie, Powodzenia Barcelono !

0

Tylko że Iniesty Messiego Xaviego Busquetsa Puyola itd nie kupili za żadne pieniądze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?