0

Czekamy na Ciebie kapitanie !

0

Najważniejsze, że mają pomysły, które wprowadzą w życie :) Zobaczymy za pół roku. Tyle mniej więcej czasu należy dać trenerowi zanim zespół zacznie grać tak jak on zaplanował. Jestem bardzo dobrej myśli. Z jednej strony dobrze, że nie przekręcają stylu o 180 stopni a z drugiej stronie więc wybornie, że jeszcze go urozmaicają. Świetnie, Powodzenia Barcelono !

0

Tylko że Iniesty Messiego Xaviego Busquetsa Puyola itd nie kupili za żadne pieniądze ;)

0

Higuaina który nic nie grał sprzedali 10x drożej niż Ville -.-. BA! nawet więcej niż 10.

0

Nie chciałbym. Nie daj Boże zrobiłby się z Barcy taki gwiazdozbiór jak z Realu. Tutaj nie o to chodzi.

0

Powiem tak. Geniusz Messiego widać gołym okiem tak samo jak geniusz Valdesa. Neymar, super spotkanie, dobra prognoza na przyszłość. Zostawia już w tej chwili Pedro i Tello daleko za swoimi plecami. Mimo że jest w Barcelonie te dwa miesiące, to jest zdecydowanie bardziej kreatywny i produktywny dla zespołu. Sanchez, hmm taki mocno-średni występ. Świetnie się pokazywał i grał bez piłki. Iniesta w końcu się obudził. Busquets dzisiaj też świetnie zagrał. Super podobał mi się też pressing. Przez błąd Pedro rywale dostali karnego, poza tą jedną akcją po lewej stronie którą i tak zepsuł, nie dał zespołowi nic. Szkoda.
PS: Redakcjo, jestem pijany czy ta czcionka serio jest taka wielka o.O

0

Najlepsza jedenastka na tą chwilę :)

0

Przepraszam, że odbiegam od tematu ale może ktoś będzie wiedział.
Co się dzieje z reprezentacją Katalonii? Będą jakieś mecze? Pamiętam, że chyba z rok temu oglądałem mecz przeciwko Tunezji albo Turcji, to na ławce Cruyff siedział.

0

Owszem, ale Martino nie wprowadza takich zmian jak Ancelotti

0

I mam dość nudne pytanie, kiedy można spodziewać się ocen za mecz z Sevillą, i kiedy zmienicie cytat tygodnia/miesiąca?

0

nie ma takiej możliwości. Martino powiedział, że będzie Neymara stawiać na lewym skrzydle bo to jego naturalna pozycja i tam ma najwięcej do zaoferowania.

0

biadolisz. Gerard nie prezentuje się tragicznie. Niedługo wielki Come Back naszego Tarzana !

0

Mam cichą nadzieję, że w końcu od 1 minuty zobaczę Songa... Moim zdaniem jest jak Chiński Wielki Mur w drugiej linii. Chcę w końcu zobaczyć Montoyę i Adriano razem. Również nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby Fabregas zamiast Xaviego, zagrał u boku Iniesty. Cesc pokazuje ostatnio, że jest w wybitnej formie. Tak samo jak Sanchez, no i Neymar, który coraz bardziej mnie zaskakuje.

0

Hmm... Lubię Tello choć jego gra czasami mnie denerwuje. Głupie straty czy dziwne rozwiązania. Nie mniej jednak jest bardzo młody i ma wielki potencjał. Pytanie tylko kiedy będzie grał częściej. Po lewej stronie ma Neymara, który na pewno będzie grał często z racji tego, że tego najbardziej teraz potrzebuje i musi ograć się z kolegami. Po prawej stronie ma Alexisa który jest w świetnej formie (w końcu !!) no i kolejny konkurent to Tello.. mianowicie Pedro, który sprawuje się poniżej oczekiwań w Barcelonie. Dojdzie jeszcze Cuenca, no ale wątpię żeby Martino znalazł dla niego miejsce. Myślę, że jego miejsce w składzie jest zależne od formy Sancheza, od (TFU!) kontuzji Neymara no i słabej dyspozycji Pedro no i od tego kogo tym razem Tata odeśle na trybuny, komu da odpocząć. Mamy za dużo skrzydłowych :P Rotacje będą w tym sezonie codziennością. Mam tylko nadzieję, że jak najrzadziej będą one dotyczyć Neymara czy Sancheza. Ciekawe czy Messiego też, któregoś razu odeśle na trybuny. No i jak na to zareaguje sam Leo, który niezmiennie od ładnych paru lat jest numerem jeden w Barcie. Ten sezon będzie wyjątkowy ! Trzymam kciuki za Barcelonę za kadencji "Taty". Póki co, jestem zadowolony.

0

najłatwiej to chyba będzie jednak z Milanem. Oni są wybitnie nie w formie. Nie wiem czego się spodziewać po Ajaxie, natomiast pewnym jest, że Celtic zagra systemem 10-0-0...

0

nic nie zrozumiałem.

0

Po pierwsze: marna prowokacja.
Po drugie: Jest początek ligi, Real ma nowego trenera więc w tej chwili to nic nie oznacza, że są na 4 miejscu.
Po trzecie: Ty sam również wchodzisz na tą stronę i sam nie pierwszy raz "robisz" prowokację.
Po czwarte: pisze się "w ogóle" a nie "w ogule".

0

Wątpie, żeby nie wypuścił Neymara... On musi się ogrywać teraz. Mecze są dla niego najważniejsze. Musi grać bardzo dużo.

0

Jak wróci Wielki Tarzan to Bartra już chyba zupełnie nie pogra. A Montoya spokojnie. Najwięcej szans moim zdaniem będzie dostawał Montoya, Tello i któryś z pomocników. Wydaje mi się że Dos Santos

0

To media nakręcają aferę a nie Abidal Miki. Jesteś w formie

0

Villareal powinien wygrać 4:1 ... Alb Villareal wraca w świetnej dyspzycji, albo Real się gubi

0

Powiem Wam jedno. Dopiero teraz widzę jaką Mesut robił różnicę w Realu. A co odo meczu... Neymar, piłkarz meczu, jest po prostu fenomenalny !!!! Mamy taki atak, że głowa boli. Neymar, Leo, Alexis, po prostu perfekcja. Na okno zimowe błagam o jakiegoś genialnego stopera, mimo to że Mascherano zagrał świetny mecz. Dalej , więcej Fabregasa za Xaviego... Świetny mecz Cesca. Iniesta wróć do formy błagam Cię !!!!! I co do Tello... Cóż, nie oceniajmy go tak negatywnie, brakuje mu doświadczenia, nie mniej jednak rozegrał kiepskie zawody. Powinien być zmiennikiem a nie zawodnikiem na skład wyjściowy. Alexis zrobił różnice. Zdecydowanie. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, że równie darliście się na gola na 3:2 co ja :D:D Miłego wieczoru/weekendu :)

0

Alexis na pewno zagra, bo nie został powołany dwa tygodnie temu.

0

Ta dyskusja co jest lepsze się chyba nigdy nie skończy ;) Mi się przyjemnie gra i w PESa i w Fifę. Co prawda w Fifę 2013 i PESa 2012. Nie jestem chyba takim koneserem i na tyle specjalistą, żeby mówić co czym się różni i co jest lepsze. Mimo wszystko Fifa mnie osobiście bardziej przekonuje. Możliwe, że ze względu na sentyment. Pierwsza w jaką grałem to Fifa 98 :D Dosłownie piksel na pikselu :D

0

Nie.

0

3/4 zawodników jest po meczach reprezantacji.... Uwierz, że nie tylko Alexis xd

0

Co za hipokryzja. Perez, odwal się. Jemu się powinni do dupska dobrać, bo mają gigantyczne długi i mimo to pozwalają sobie na zakupy za 170 milionów. Śmiechy

0

Ja juz nawet nie wiem czy wolę Adriano czy Albę. Adriano też świetnie gra (jak juz dostanie szansę). Chciałbym Adriano w wyjściowej 11 i Montoye, który rozegrałby cały mecz.

0

pokaż mi klub który nie ma tego typu treningów ;) Każdy klub ma.

0

Miki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?