0

3 minuty tylko? Xd
Ciekawe. Tyle to leżał pilkarz City jak był karny.

0

Szczęsny by to łapał.

1

Cwiakala we łzach.

3

City gra na poziomie takiej Sevilli. Bez kitu.

2

Farfocel jak diabli a Cwiakala dochodzi xD

2

City gra jak Barcelona Xaviego.
Kompletnie bez pomysłu, a piłkarze bez wykorzystania całości potencjału.

5

@norbi77 jak on zakochany w Realu.
Nawet po komentowaniu słychać.

0

@M_Kos u każdego bukmachera chyba

0

@Filipowski strzela w 90' gola zwycieskiego

0

Nie wydaje mi się, żeby w City jedynym problemem był brak Rodriego.
Kompletnie leżą ich akcje. Ciągnięte na maksa.
Ale wygrywają 1:0. Na ten mizerny Real może to wystarczy.

2

@Kitek1640 bo atencjusz

3

@okiemtypera_lucaxx95 ja na pewno na niego nie zaglosuje.
Co drugi dzień ma inne poglądy.

0

Ale w sztosie jest Dembele.
Szok!

0

@SelloutCrowd spoko, polecam się :P

0

@Damiain daj se spokoj.
Nie da się z nim dyskutować. Ja już sobie odpuściłem ostatnio i nie wchodzę w dyskusje.
Fanatyk. Albo ktoś opłacony.

3

@urbipl to ładnie razem musieli jechać;)

1

@SelloutCrowd ja kupiłem mojej książkę "wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach" a wewnątrz są same puste kartki.
Do tego szampana Piccolo, bo jest w ciąży i zrobię deskę serów.

1

Dostaną 500 euro grzywny.

0

@Borneo coś mi się wydaje, że na Trzaskowskiego to i taki Nawrocki wystarczy.

3

@SelloutCrowd dla dziewczyny czy chłopaka?

0

@Damiain myślę że Tarczyński na luzie by zjadł Trzaskowskiego.
Czy Bosak by wszedl? Jeżeli Nawrocki byłby cały czas taki miałki to byc może. Ale raczej marne szanse.

1

@Sulimo ogólnie to dramat jak zmieniły się walki na miecze.
W tych nowych częściach są one żałośnie słabo zrobione.

1

@Safrani Ładnie, szał na Wiedźmina trwa.
Wiesz może czy Sapkowski sprzedał wszystkie swoje prawa do niego?
Wiem, że się sądził z CD Projekt. A co z takim Netlixem?

Chłop mógł być już miliarderem. :P

0

@TheNekro94 No właśnie. Tu się rodzi pytanie co to znaczy, że poziom jest dużo niższy.
Technika idzie do przodu, sztaby się profesjonalizują. Ośrodki treningowe się modernizują.
Może nie tyle poziom jest niższy, co nie ma skoczków, którzy swoim talentem byliby aż tak ponad resztą stawki.
Może przez te zmiany przepisów (których dokładnie nie znam, więc się nie wymądrzam) zaczyna się równanie do słabszego?
Nie wiem. Tyle pytań i odpowiedzi brak :P

0

@A4ron przeczytałem właśnie, że narty są dobierane wg przepisów pod BMI zawodnika. Nie miałem pojęcia o czymś takim. Podobno co kilka lat sie zmieniają jakieś zasady, które mają wszystkim wyrównać szanse.
Wypadłem kompletnie z tematu skoków.

4

@Odcinkowy no tak, Kraft faktycznie jest cały czas w topie.
Ale nadal wydaje mi się to dziwne. Że przychodzi chłop co dominuje przez cały sezon, by w kolejnym być cieniem samego siebie.

2

Może mi ktoś wytłumaczyć co tak diametralnie się zmieniło w skokach, że tak ciężko utrzymać się na topce przez dłuższy czas zawodnikom?
Kiedyś ci zawodnicy z topu utrzymywali się w czołówce przez kilka sezonów, np. Ahonen, Małysz, Ljoekelsoey, Uhrmann, Hautamaeki, Morgernstern, czy nie wiem... Schmitt.
A teraz? W jednym sezonie wszystko zamiata Kobayashi i potem dołuje. Następnie Granerud, który teraz szoruje drugą dziesiątkę.
Nie ma kompletnie jakiejś stabilizacji.

Co roku zmieniają się jakieś przepisy, stroje? Z czego to wynika?

3

Jesteś swój chłop!

5

@Kalipso Szkoda, że Inigo nie przeszedł do nas już wcześniej za te 40 baniek jak była o tym mowa.
2018 rok chyba? Nie pamiętam dokładnie.

Edit: znalazłem. 2017 rok. 32 mln euro.

6

Przyszły kapitan. Niech ostudzi trochę głowę i skłonność do wyłapywania żółtych kartek i będzie klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?