0

@turhiay karny dla realu się należy

2

Ja mam najwieksze obawy o naszą o obronę. Pomoc i atak mamy ok ale to co gra nasza defensywa go kryminał. Nawet Athletic mial dużo okazji i tylko oni wiedzą jak nic nie strzelili. Kurtyna niemal co mecz ratuje real i oby tak nie było i tym razem. Szybka bramka po piłce za linię obrony i murowanie z nastawieniem na kontry. A męczennik, żółw i ten trzeci mulat są wyjątkowo szybcy.

0

Dla mnie Roony to ciekawy gracz. Filigranowy, z dobrą techniką i dobrymi decyzjami. Wiadomo, Yamal to Yamal ale mimo wszystko dawałbym w meczach gdzie już jest wynik ustalony więcej odpoczynku hiszpanowi, a wpuszczał Ronnyego

0

@prodigy pewnie z AI wyciągneli. 10s i znam historię numeru 11 :) Gheorghe Hagi, Ángel Cuéllar, Rivaldo, Marc Overmars, Maxi López, Gianluca Zambrotta, Bojan Krkić, Jeffrén Suárez, Thiago Alcântara, Neymar, Ousmane Dembélé, Yusuf Demir, Adama Traoré, Ferran Torres

15

Guler i Bellingham wyżej niż Pedri. Można nie czytaj dalej

0

@BorzyKrzys widać kto szkolił męczennika

2

@Eklerek u nas Frankie by przez Garcie rozegrał

0

Musimy grać więcej z klepki i uważać na kontry. Oni nic innego nie potrafią

0

Mamy masę szczęścia, że rywale są nieskuteczni

0

Ma rację, to jest skandal. Powinna być nawet zasada, że za każdy faul na treningu Barcelony, +1 karny dla realu w najbliższym meczu

2

Obyśmy wrõcili na El Prat bez niego

0

@Bolton świetne rozwiązanie. Zamiast zabić wrogów, palniesz sobie w głowę :) Jeżeli nie będzie jak uciec, to lepiej zginąć w boju niż samemu się eliminując.

3

@Kgorecki2500 popieram dokładanie się do likwidacji rusków. Im więcej ich tam zginie, tym później będą chcieli iść dalej

0

Szczerze to mam wywalone na te ich odklejki. Gadają tak aby wzburzyć kibiców i mieć sporo odsłon i klików. Dodatkowo przykrywają beznadziejną grę realu z teoretycznie najmocniejszym składem na świecie.

16

Chwila chwila. My mielismy jeszcze Puchar Gampera

0

Włączyła nam się Barca z meczu z Chelsea tylko gramy w 11

1

Yamal na ŚPO za Fermina, Ferran za Lewego i Ronni na skrzydło, a za Balde RAsh

3

Ja się muszę spytać mojego pracodawcy czy mi zapłaci żebym doszedł do siebie mentalnie po ciężkich tygodniach w pracy w listopadzie.

2

Błagam niech on już nic nie udowadnia. Niech spakuje walizki i spada. Co roku jest to samo, facet się nie uczy. W każdym meczu kłótnie z sędzią, zamiast grać do końca jak myśli, że jest spalony podnosi ręce i się rozgląda. Dramat

6

Dla mnie to wrzucanie artkułów to specjalne zagranie redakcji fcb i rm. Ważne żeby sie klikało, byl ruch na stronie, reklamy się wyświetlały. A że rywal budzi największe emocje tym lepiej. Ktoś wchodzi tu na stronę poczytac o Barcy. Jak idę do kwiaciarni to nie po 0.5l żołądkowej

7

@ShawnC Wczoraj tak do Joana Garcii tak zagrywał

1

Kimich cross prawie jak DJ do Garcii

0

@Encore kogo to interesuje? Grał wczesniej w najbogatszym klubie świata, teraz gra w drugim z czołówki, ktõry może sobie pozwolic na niemal dowolny transfer. Jakby niemialby kto mu piłki podac jak wczoraj Yamalowi to by sobie pograł...

2

Jak patrzę te mecze LM to sobie myślę jak beznadziejni fizycznie jesteśmy i jak fatalnie gramy. Grając tak drobnymi zawodnikami powinniśmy grać szybko w konstrukcji i z dużo z klepki. DJ zamiast napędzac akcje do przodu pilnował żeby Garca nie zmarzł

3

Prawda jest taka, że mało jest graczy co w pojedynkę są w stanie przedryblować zawodników. Większość gry opiera się na podaniach na wolne pole i wrzutkach. Wczoraj Cucu powinien dostać żółtko jeszcze w pierwszej połowie i już w drugiej jego gra byłaby bardziej zachowawcza. Typ się kładł na Yamal, rzucał ciałem na piłkę, chciał na siłe udowodnić jak sobie radzi. Gdyby był inny sędzia i Araujo jak zawsze nie odwalił pewnie obraz byłby inny. Teraz można tylko gdybać

0

Byles sobą. Byle bardziej agresywny LB i Cie nie ma chlopaku

0

Dalej niech tebas, fan realu cisnie finansowe fair play to bpl odjedzie nam na wiele lat

1

Miło że nam pilkę oddali bo od 4 min nie mielismy

1

Pytanie gdzie jest Bernal i inni młodzi zawodnicy. Ten mecz byl przegrany po czerwie Araujo. Czmu nie dał młodym pograc flick? Poźniej zdziwienie, że nie ma kim grac

14

Napiszę Wam wpis Araujo po meczu. Sorry za spoiler: "Wyciągniemy wnioski i wrócimy silniejsi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?