@Lanosss 1x Supporters' Shield Winner w sezonie 23/24, 1x Leagues Cup Winner 2023 oraz US Open Cup runner-up w 22/23, no proszę Cię, gdzie oni te trofea będą trzymać...
@kuz no właśnie pokazujesz, jakim ignorantem jesteś, mimo że mało mu wychodziło, był jedynym aktywnym piłkarzem w pierwszej połowie i to on non stop napędzął marne ataki. Ale płaczcie dalej, jeszcze De Jonga sprzedajcie dla zasady
@kamillek88 no tak, Barcelona mimo dużej intensywności po pierwszej połowie większe posiadanie, więcej strzałów, więcej lepszych szans, ale płaczki i sezonowcy już skandują, że to źle wygląda..
@ParlesCuyol5 tylko jeśli będzie grał jako fałszywa 9, ciężko być typowym skrzydłowym i ładować kilka bramek co mecz. Ale życzę mu to z całego serca, bo taki wyczyn to byłoby coś.
@Murazor dokladnie, wszyscy znawcy i myślą, ze obecna sytuacja to wina Laporty, a ja jestem zdania ze gdyby nie on, ten klub, albo by grał w jakiejś 5 lidze, albo został sprzedany Arabom, albo w najgorszym wypadku by już nie istniał.
@DJ6 ale jakich argumentów? To że ty stworzyłeś sobie swój inny świat w którym zarząd jest najgorszy, bo w rzeczywistości robi co może po tak kiepskiej prezydenturze Bartomeu oraz chorym zasadom FFP, to nie znaczy że ja mam zniżać ze sie do tego poziomu
@DJ6 stadion, a na ten moment jego brak blokuje powrót do zasady 1:1, z tym Barcelona mogłaby spokojnie rejestrować piłkarzy a i może nawet pozwolić sobie na jakiś b.duzy transfer, być może miał być to Diaz/Nico
0
@xavi890 no cóż, takie to właśnie ostatnimi czasy są artykuły xd Same oceny też dobrane tak, aby nie odbiegały znacząco od oceń użytkowników
0
@kuz no bo la bamblarz tak powiedział, znawca nad znawcami
0
@Roobo la bamba e formie, to nic ze ta piłka ledwo znalazła lukę między obrońcami, tam przecież nikogo nie było
0
@Lanosss 1x Supporters' Shield Winner w sezonie 23/24, 1x Leagues Cup Winner 2023 oraz US Open Cup runner-up w 22/23, no proszę Cię, gdzie oni te trofea będą trzymać...
0
@Lanosss jakie trofea?
6
@Mroziu był dalej jednym z lepszych, on jedyny coś robił z przodu, widać było stres
2
@erwimkloss dokładnie, cała la rambla płakała o zmiane...
0
@kamillek88 ta zła gra klubu była lepsza niż przeciwnej drużyny i aktualnie wygyrwa 2:0, więc twoje płacze są typowe dla pseudo kibica.
0
@Gacu95 dokładnie, ale klasyczny la ramblarz wie lepiej
0
@kuz no właśnie pokazujesz, jakim ignorantem jesteś, mimo że mało mu wychodziło, był jedynym aktywnym piłkarzem w pierwszej połowie i to on non stop napędzął marne ataki. Ale płaczcie dalej, jeszcze De Jonga sprzedajcie dla zasady
0
@kamillek88 no tak, Barcelona mimo dużej intensywności po pierwszej połowie większe posiadanie, więcej strzałów, więcej lepszych szans, ale płaczki i sezonowcy już skandują, że to źle wygląda..
3
gdzie Ci sezonowcy i płaczki co po 10 minutach go odsylali na ławke? Rzygać się chce jak się czyta wasze wypociny
5
I macie swoje płaczki, brawo Mariuszek
0
@kamillek88 pewnie przy meczach które nie pamiętasz z tamtego sezonu i były o wiele gorsze płakałeś identycznie...
0
Flick jaki wk*rwiony xD
6
Ale tutaj jest sezonowców xD Chyba większość płaczków zaczęła kibicować po spotkaniach z Benficą w zeszłym sezonie
0
@Salchent on szybciej truchta niż nie jeden piłkarz z pola xD
0
Oni już oddychają rekawami, spokojnie sezonowcy
1
@Wizz777 idealny zawodnik na drużyny z wysp grające typową dla nich piłkę.
0
@ParlesCuyol5 tylko jeśli będzie grał jako fałszywa 9, ciężko być typowym skrzydłowym i ładować kilka bramek co mecz. Ale życzę mu to z całego serca, bo taki wyczyn to byłoby coś.
0
Właśnie wróciłem, smutne że człowiek momentami się zastanawia czy jest w Hiszpanii, czy w Afryce…
0
@Murazor dokladnie, wszyscy znawcy i myślą, ze obecna sytuacja to wina Laporty, a ja jestem zdania ze gdyby nie on, ten klub, albo by grał w jakiejś 5 lidze, albo został sprzedany Arabom, albo w najgorszym wypadku by już nie istniał.
1
@DJ6 klasyczny la ramblarz, wyimaginowany swiat, brak argumentów i koniec dyskusji
0
@Guillegavira co z tego jak jest co najwyżej mierny? Bramka to jest jego wina
1
Ten Skorupski to jest jeden zwiększych pytajników tych powołań
1
@DJ6 ale jakich argumentów? To że ty stworzyłeś sobie swój inny świat w którym zarząd jest najgorszy, bo w rzeczywistości robi co może po tak kiepskiej prezydenturze Bartomeu oraz chorym zasadom FFP, to nie znaczy że ja mam zniżać ze sie do tego poziomu
0
@Firestone a na czym się tak skupia że się boisz? Kręci filmy o swojej osobie jak ViniJR? Czy po prostu sobie żyje tak jak chce?
1
@DJ6 wymagam, Laporta w strachu xD
1
@Firestone tylko lepszy.
1
@DJ6 stadion, a na ten moment jego brak blokuje powrót do zasady 1:1, z tym Barcelona mogłaby spokojnie rejestrować piłkarzy a i może nawet pozwolić sobie na jakiś b.duzy transfer, być może miał być to Diaz/Nico