0

@Hindus proszę Cię, Zalewski teraz jest kilka klas gorszy, niż wtedy Grosicki..

3

@FcPortoFan1999 co tylko pokazuje jaka ta kadra jest słaba, gorzej jak średniak emeryt wygląda najlepiej…

2

Każdy kto chce powrotu Nawalki to powinien przemyśleć, czy jest sens interesowania się dalej piłka nożną xD

0

@mkl87 Nawalka jest i był marnym trenerem, trafił na większość zawodników w prime i się udało, lepszy trener wyciągnąłby więcej z tej reprezentacji, chociażby na MS 2018 gdzie on sam pokazał swój kunszt trenerski.

0

Pod jakim kamieniem ja żyje, że nagle w U21 gra 23 latek?

5

Wcisnąć do do ManU za Rashforda.

0

@barejant może Rodzina, Ojciec podobno jest zagorzałym fanem Espanyolu.

3

@Rupert_Haubica różnica jest taka, że Mats chce jeszcze zagrać przynajmniej na euro jako podstawowy bramkarz, bez gry to nawet do kadry się nie załapie.

0

@Kgorecki2500 kupiony przez kogoś z US, ale zawsze będzie tym Polskim produktem :p

0

@Kgorecki2500 jakby nie patrzeć to Polski produkt, pewnie ten sam kejs co z Wittchen, niektórzy czytają Łitczen, Wiczen, a się czyta tak jak się pisze

0

@Starrk ale trzeba mieć sprany łeb, żeby nie widzieć że się nie różni, to przez to że mają ładniejszych aktorów? XD

0

@Faro ma trochę racji, mimo braku możliwości zmierzenia skali. Oni z dziada pradziada nienawidzą Realu, 99% nienawidzi realu, bo to odwieczny rywal FCB, ale nawet nie wiedzą dlaczego ich nienawidzą.

4

@LatajacyHolender talent na pewno straciliśmy, bo bez talentu nie grasz w pierwszej drużynie FCB w wieku 17 lat. Tylko z wiekiem za talentem musi podążać głowa, a to eliminuje bardzo wielu piłkarzy.

0

@matix19(2) proszę się nauczyć, że pieniądze za transfer raczej nie będą problemem, brak powrotu do zasady 1:1 raczej robi problem poprzez problemy z rejestracjami

1

@Bogan nigdzie mu tego nie zabroniłem, ale czasami fani podchodzą do tego zbyt poważnie, jakby na serio ich życie miało ulec pogorszeniu.

7

@cules_since95 nie bój się, z twoich kieszeni nic nie zniknie.

0

@PerroHerro "hahahaha", ale Cie dupa piecze. Akurat ten chłopak dużo wydaje na społczeństwo, wystarczy poczytać, a nie zobaczyłeś, że jeździ RRem i już wiesz o nim wszystko.

0

@Kubsoleon Wybacz, komentarz był pisany do @prodigy, musiałem kliknąć "Odpowiedz" w złym miejscu ;)

0

Komentarz usunięty

8

a co on gada w tych swoich filmikach za głupoty, wystarczy przeczytać 4-5 komentarzy z ekspertów z larambli i wiadomo, że zawodnik się u nas nie sprawdzi

0

@Comentateiro szkoda że twój cały wpis jest patologiczny xD

8

I dobrze, zawodnik totalnie bezpłciowy, nie pamiętam czy był mecz w którym wszedł i zrobił jakąkolwiek różnicę.

5

@Borneo Martinez to aktualnie top w obronie.

0

@BarcaKings965212 xDDDD Barcelona przegrywa po kapitalnym meczu, a ten już wie co za x sezonów będzie, banda sezonowców

0

@PaulFCB do sam na sam było jeszcze trochę, plus byli inni obrońcy w zasięgu

10

No ciekawe że bez Araujo i z uszatym

0

@Dajnatace jak tam sezonowcu?

0

@Dajnatace zaczyna się pajacowanie na la rambla xD

0

@Messiasz2 już patrzymy przez kilka lat i dalej jest przereklamowany, mierny zawodnik, jego peak to Sevilla a nie FCB.

2

@6bakero jak nie wyczułeś tutaj żartu, to lepiej już nie czytaj tych wywiadów…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?