@FCB_dimiC jeśli dostaniesz piłką w głowę i nagle padasz na ziemię, to każdy myślący człowiek pomyśli, że coś jednak mogło się stać, ale to trzeba troszkę myślec
🚨✅ Barcelona president Laporta: “Joan García and Marcus Rashford are both registered for tomorrow”, told MD. https://t.co/qPUuyahi4I">pic.twitter.com/qPUuyahi4I
🚨✅ Barcelona president Laporta: “Joan García and Marcus Rashford are both registered for tomorrow”, told MD. https://t.co/qPUuyahi4I">pic.twitter.com/qPUuyahi4I
@addept dłuższy słupek zamyka lewo skrzydłowy, a tam ani raphinia ani blade nie ruszyli, stali i się patrzyli. Przy tej wspomnianej akcji Marcus był na środku, co prawda nie ruszył, ale absorbował uwagę dwóch obrońców, książkowo powinien to zamykać lewoskrzydłowy.
@Cvzx to jakieś 8,4 miliona, weź pod uwagę, że w budżecie był jeszcze jakiś limit po sprzedaży Victora i ewentualnym odejściu Penii, na Szczęsnego i Garcie spokojnie starczy
1
@FCB_dimiC jeśli dostaniesz piłką w głowę i nagle padasz na ziemię, to każdy myślący człowiek pomyśli, że coś jednak mogło się stać, ale to trzeba troszkę myślec
5
@Qbic17 całej drużynie najwyraźniej przeszkadzało, jeśli dopiero po godzinie gry udało się strzelić bramkę i to po indywidualnej akcji.
3
@FCB_dimiC na bazie podejrzenia zagrożenia życia, czasami lepiej nic nie pisać
0
Zabawne jest to, że na stronie widnieje jakoby przychodził z FC Barcelony do FC Barcelony XD Gdybym był kibicem Espanyolu to mocno bym się wkurzył
0
Zabawne jest to, że na stronie widnieje jakoby przychodził z FC Barcelony do FC Barcelony XD Gdybym był kibicem Espanyolu mocno bym się wkurzył
0
@michalgajdek no właśnie to taki żart
2
nikt nie pytał jkc
3
0
@APTAPT nie powiedział, ktoś źle tłumaczy
0
@SirChuck bo na wypadek kontuzji raczej Pena będzie pewniejszym zmiennikiem.
3
@fenix1983 dlatego ll zatwierdzila 14 transferów w dniu dzisiejszym xD
0
Panuje spokój, classic
3
@Roobo nie lubię Grzegorza, ale w tym jednym się z nim zgadzam co do pewnej "nacji"
4
ale wał w meczu LIV - BOU, chłop machnął ręką zeby zabrać piłkę (i trafił) będąc ostatnim piłkarzem w obronie i nawet tego nie sprawdzają xD
0
@Nightraider gdzie było coś o Frenkiem?
0
@Dawiddd1213 bo to jedyny bramkarz na tą chwilę, TS jest kontuzjowany więc bez numeru.
0
@addept dłuższy słupek zamyka lewo skrzydłowy, a tam ani raphinia ani blade nie ruszyli, stali i się patrzyli. Przy tej wspomnianej akcji Marcus był na środku, co prawda nie ruszył, ale absorbował uwagę dwóch obrońców, książkowo powinien to zamykać lewoskrzydłowy.
0
@Cvzx to jakieś 8,4 miliona, weź pod uwagę, że w budżecie był jeszcze jakiś limit po sprzedaży Victora i ewentualnym odejściu Penii, na Szczęsnego i Garcie spokojnie starczy
0
Jest jeden pozytyw całej tej sytuacji, ten Niemiec co myślał, że zablokuje rejestrację zawodników grubo się zdziwił na pewno wczoraj xD
0
@partymaker ja nic nie sprzedawałem
3
@Matt_i1992 dla TVP 12 milionów to drobniaki
0
@Alberto1031 musi, inaczej czeka go zjazd do ManU > Jakieś burnley > Sevilla > Getafe i po karierze.
2
@Koziol333 pewnie się mylisz, bo sam zapis w kontrakcie dużo mówi o tym, że z tyłu głowy już miał wizję emeryturki za granicą za dobre $.
0
Gerard Romero znowu kompromitacja, coś gada że nie trenuje dziś z drużyną, a tutaj na filmie to pewnie AI
0
Az sie przypomina drugi sezon Bayernu po potrójnej koronie, pozbycie się kluczowych zawodników, słabe transfery, brakuje kontuzji xd
0
@Nozyk lepiej już znaleźć jakiś tablet, w razie czego podepniesz mini klawiature i myszke i ogarniesz sporo rzeczy
5
@Nozyk excel na telefonie to jedynie do przeglądania. Na duzych arkuszach to wręcz udręka a nie praca
1
@PatrychoO są tylko z długim rękawem.
0
Najpierw niech te przekręty go nakarmią, później niech myślą o piłce
0
@TAN xD poziom labambla nie zawodzi
>płacz o brak dP
>podaj młodzika bez minuty w LL który wraca po ACL jako rozwiązanie
XDDDDDD