@Rupert_Haubica patrzcie jaki biznesmen, od razu wie jaki mam staż XD! Co do samej sytuacji, jak wiemy tournée już jest zapowiedziane jakiś czas, a rozmowy pewnie były prowadzone jeszcze dłużej. Nie wiesz co się działo bezpośrednio między stronami, prawdopodobnie był jakiś termin który był przesuwany przez Japończyków, a zarząd to akceptował, do czasu. Bardzo dobry ruch ze strony Zarządu jak i ich partnera który od razu wydał oficjalne oświadczenie pokazując, kto tak na prawdę zawinił, ale żyj w swojej bajce że to zarząd FCB zawinił XD
@nowy19pl Właśnie to jest całkowicie normalne, ludzie którzy uważają że nie, automatycznie dyskryminują osoby niskorosłe ze społeczeństwa, jeśli tego nie rozumiesz to masz poważny problem społeczny i jakieś dziwne skrzywienie na psychice, zalecam udać się do specjalisty i nie zapraszam do dalszej dyskusji.
@nowy19pl myślę, że najwięcej płaczą osoby których sprawa nie dotyczy, jestem w 100% pewny, że osoby niskorosłe były bardzo zadowolne z możliwości pracy na takim evencie i śmiem wątpić, że ktokolwiek w dzisiejszych czasach zatrudnia takie osoby by się z nich śmiać. Teraz zamiast być zadowolonym, to są one wykorzystywane przez takich ludzi jak ty i marne dziennikarzyny jako mięso armatnie do ataku na Yamala, polecam odciąć się od Internetu i nie robić z siebie kogoś na literę D już więcej.
@addept 2x mniej, jednak we wcześniejszych sezonach Rashford dryblował więcej, pewnie trochę głową, trochę trener. Technicznie na pewno Rashford w peaku jest lepszy niż Nico.
widzę, że nowe koszulki pojawiły się już na nike.com, ale bez możliwości personalizacji, chociaż kiedy nie były dostępne do kupna, taka personalizacja do wglądu była dostępna, czy wie ktoś czy to się zmieni?
@slayer no właśnie, wielu bliskich mu piłkarzy nie uczestniczyło, ale samo wrzucanie zdjęć i filmów z imprez gdzie tańczy z uśmiechem od ucha do ucha jest bardzo słabe i nie chciałbym, żeby taki piłkarz reprezentował FCB.
Oby nie, Piłkarsko jest chyba najlepszy ze wszystkich opcji włącznie z Nico, ale jako człowiek dno, po ostatnim wydarzeniu jakoś ciężko na niego nawet patrzeć.
@Mroziu Tak, staram się chodzić na każdego kogo znałem, mimo że przeprowadziłem się kilkaset kilometrów od miejsca gdzie się wychowałem, to staram się być. I przestań pitolić o strefach czasowych, jak dla Ciebie to jest normalne zachowanie kolegi z zespołu to tylko współczuję Ci twoich wartości, bez pozdrowień.
@Mroziu xDDDDDDDDDDDDDDDDD Gość zarabia na tyle, żeby wysłać całą swoją wioskę prywatnymi odrzutowcami za godzinę, a ty coś gadasz o braku połączeń, lekka odklejka. Nawet jeśli nie byli przyjaciółmi, to dzielili szatnie, nawet jeśli nie mógł przylecieć, to robi najwiekszą głupotę, że w dniu pogrzebu wrzuca jak sobie tańczy z nonejmami.
@Luccas idiotyczne porównanie xD Sami zatopili, grają jak grają, raczej specjalnie nie przegrywają, skoro dostali ofertę zarobku 10000% procent względem tego co teraz, to wybrali, proste, a ty się jakiejś idiotycznej ideologii doszukujesz
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@robsoNele bo mecz sie jeszcze nie zaczął xd
0
@Zaden nie ma na dazn
3
@Rupert_Haubica patrzcie jaki biznesmen, od razu wie jaki mam staż XD!
Co do samej sytuacji, jak wiemy tournée już jest zapowiedziane jakiś czas, a rozmowy pewnie były prowadzone jeszcze dłużej. Nie wiesz co się działo bezpośrednio między stronami, prawdopodobnie był jakiś termin który był przesuwany przez Japończyków, a zarząd to akceptował, do czasu. Bardzo dobry ruch ze strony Zarządu jak i ich partnera który od razu wydał oficjalne oświadczenie pokazując, kto tak na prawdę zawinił, ale żyj w swojej bajce że to zarząd FCB zawinił XD
3
@th@les no ta, zarząd zły xD
0
mocna odpowiedź
28
@Rifek liczenie nigdy nie było twoją mocną stroną?
4
@FiscaelBarca chyba jakiś tester leków
1
no i zajebiście
2
@Iniesta19820815 ty to z każdym komentarzem tutaj się błaźnisz xd
1
@Litman czyli przeczytałeś gdzieś jakąś kwotę i już płaczesz, norma
0
@nowy19pl Właśnie to jest całkowicie normalne, ludzie którzy uważają że nie, automatycznie dyskryminują osoby niskorosłe ze społeczeństwa, jeśli tego nie rozumiesz to masz poważny problem społeczny i jakieś dziwne skrzywienie na psychice, zalecam udać się do specjalisty i nie zapraszam do dalszej dyskusji.
0
@nowy19pl myślę, że najwięcej płaczą osoby których sprawa nie dotyczy, jestem w 100% pewny, że osoby niskorosłe były bardzo zadowolne z możliwości pracy na takim evencie i śmiem wątpić, że ktokolwiek w dzisiejszych czasach zatrudnia takie osoby by się z nich śmiać. Teraz zamiast być zadowolonym, to są one wykorzystywane przez takich ludzi jak ty i marne dziennikarzyny jako mięso armatnie do ataku na Yamala, polecam odciąć się od Internetu i nie robić z siebie kogoś na literę D już więcej.
8
@kamillek88 bo zatrudnil przypominam ludzi do pracy? To osobom które się do tego przyczepiły dopiero coś się w głowę stało.
2
@addept 2x mniej, jednak we wcześniejszych sezonach Rashford dryblował więcej, pewnie trochę głową, trochę trener. Technicznie na pewno Rashford w peaku jest lepszy niż Nico.
0
@slayer a może tam zostanie, wszak to niedługo
0
widzę, że nowe koszulki pojawiły się już na nike.com, ale bez możliwości personalizacji, chociaż kiedy nie były dostępne do kupna, taka personalizacja do wglądu była dostępna, czy wie ktoś czy to się zmieni?
0
@barceloniak_radom nas użytkowników pewnie na nikogo, natomiast klub pewnie stać.
4
Nawałka xD że dalej ludzie wierzą w jego nie istniejący kunszt to jestem zdumiony
0
tak, coś w tym dziwnego?
0
@Pawlak1992 ale nigdy nie żałował, to najważniejsze, kibice nie mogą mieć za złe człowiekowi, że żyje jak chce
1
@slayer no właśnie, wielu bliskich mu piłkarzy nie uczestniczyło, ale samo wrzucanie zdjęć i filmów z imprez gdzie tańczy z uśmiechem od ucha do ucha jest bardzo słabe i nie chciałbym, żeby taki piłkarz reprezentował FCB.
0
@DamianPSV Ronaldinho też obracał codziennie inna, nawet sam mówił w wywiadach dlaczego, polecam.
3
Oby nie, Piłkarsko jest chyba najlepszy ze wszystkich opcji włącznie z Nico, ale jako człowiek dno, po ostatnim wydarzeniu jakoś ciężko na niego nawet patrzeć.
1
@Mroziu Tak, staram się chodzić na każdego kogo znałem, mimo że przeprowadziłem się kilkaset kilometrów od miejsca gdzie się wychowałem, to staram się być. I przestań pitolić o strefach czasowych, jak dla Ciebie to jest normalne zachowanie kolegi z zespołu to tylko współczuję Ci twoich wartości, bez pozdrowień.
4
@Mroziu xDDDDDDDDDDDDDDDDD Gość zarabia na tyle, żeby wysłać całą swoją wioskę prywatnymi odrzutowcami za godzinę, a ty coś gadasz o braku połączeń, lekka odklejka. Nawet jeśli nie byli przyjaciółmi, to dzielili szatnie, nawet jeśli nie mógł przylecieć, to robi najwiekszą głupotę, że w dniu pogrzebu wrzuca jak sobie tańczy z nonejmami.
0
@Iniesta19820815 Romano? Xd Na ten moment najbardziej błaźnisz sie ty
1
Przynajmniej koniec 10 postów o jego transferze XD ale za rok wracamy!
2
@daniel32778 albo jak Fati.
3
@Luccas idiotyczne porównanie xD Sami zatopili, grają jak grają, raczej specjalnie nie przegrywają, skoro dostali ofertę zarobku 10000% procent względem tego co teraz, to wybrali, proste, a ty się jakiejś idiotycznej ideologii doszukujesz