@Kubsoleon podobno nie jest najgorsza, ponieważ w szybkim czasie nie czujesz tego gorąca, poziom adrenaliny jest tak wysoki, że ogień robi się chłodny.
ale lipa xD Wczoraj dodałem sobie koszulkę Meczową Lamine Yamal z naszywką LL, wchodzę wieczorem patrzę na koszyk ona dalej tam jest, odświeżam ona dalej tam jest, to zamawiam. Patrzę na potwierdzenie, podmienili mi na Juniora xD
@Bernard777 widzę, że byłeś obecny na negocjacjach skoro wiesz, że to są ich żądania, co tam jeszcze mówili? Wolę samolubnych skrzydłowych którzy kiwają, a nie Polską myśl szkoleniową, zatrzymaj się, popatrz, podaj (do tyłu), poza tym, najepszy asystent Yamal może nawet kolegować się Macierewiczem, w dupie to mam dopóki ma liczby.
@Cyzix lokalsi pewnie nie odwiedzaliby to masowo, ale dla wspierających podróż do Europy pewnie okazałaby się 4x tańsza jak nie lepiej, a więcej do zobaczenia.
Może fajniej byłoby, gdyby były one w Europie, a nawet jak się ogląda i patrzy na trybuny, to człowiek myśli że to jakiś turniej towarzyski w pici polo
@sokot sezon jeszcze barcelona z nim przetrwa, ale w następnym okienku powinna być ofensywa po Alvareza albo Haalanda, na pensje akurat się zwolni, ciekawe jak z rejestracją.
@Hindus ciekawa teoria, sprawdź jeszcze statystyki takiego grosickiego w klubie i innych piłkarzy. Poza tym, uważasz że trenerzy których miał i ma zalewski są gorsi od Nawałki i nie potrafią z niego w klubie wiele wyciągnąć?
1
@Kubsoleon podobno nie jest najgorsza, ponieważ w szybkim czasie nie czujesz tego gorąca, poziom adrenaliny jest tak wysoki, że ogień robi się chłodny.
0
@cules100pro na szczęście dało się anulować przez infolinię jeśli zamówienie nie jest "przetworzone"
0
ale lipa xD Wczoraj dodałem sobie koszulkę Meczową Lamine Yamal z naszywką LL, wchodzę wieczorem patrzę na koszyk ona dalej tam jest, odświeżam ona dalej tam jest, to zamawiam. Patrzę na potwierdzenie, podmienili mi na Juniora xD
1
@Messi19870624 Bo dalej nie może, czytanie nie boli
0
@MeAndSwan tutaj wiem, ale w takim wypadku na nike wyjdzie korzystniej zamówić
0
@FanLeal8 szczypie nie szczypie, 30E już i tak przy tej cenie wiele nie robi, ale zastanawiam się czy warto
0
on to może mu wysłać co najwyżej pickę do biura.
0
@MeAndSwan na nike też można wybrać numery? Bo w sumie nie pamiętam już
0
@MeAndSwan no dobra, ale opłaca się ogólnie? Nie będę w niej chodził za często, kilka razy do roku pewnie, na pewno nie będzie też używana do sportu.
0
Nigdy nie kupiłem meczówki, czy opłaca się względem wersji Stadium? Czytałem, że przez to że materiał jest tak lekki, jest mniej wytrzymały.
1
@Bernard777 widzę, że byłeś obecny na negocjacjach skoro wiesz, że to są ich żądania, co tam jeszcze mówili? Wolę samolubnych skrzydłowych którzy kiwają, a nie Polską myśl szkoleniową, zatrzymaj się, popatrz, podaj (do tyłu), poza tym, najepszy asystent Yamal może nawet kolegować się Macierewiczem, w dupie to mam dopóki ma liczby.
1
@catalanian09 nigdy nie będzie normalnie, zawsze będą plotki i telenowele, przynajmniej (miejmy nadzieję) bez cyrku o gwarancję rejestracji
9
@Bernard777 wymień jednego focha panie śpik.
0
@martool2 ewidentnie im coś nie idzie tak czy siak
0
@Cyzix lokalsi pewnie nie odwiedzaliby to masowo, ale dla wspierających podróż do Europy pewnie okazałaby się 4x tańsza jak nie lepiej, a więcej do zobaczenia.
1
Może fajniej byłoby, gdyby były one w Europie, a nawet jak się ogląda i patrzy na trybuny, to człowiek myśli że to jakiś turniej towarzyski w pici polo
0
Ale ten bramkarz Azjata w meczu Borussia Ulsan Kocik
0
@mr Barca szkoda pytać, wystarczy prześledzić jego komentarze i już widać, że to jakiś dekiel polityczny i mu się nie podoba xD
0
Ktoś kiedyś kupował tutaj bilety? Piszą, że są jakimś niby oficjalnym partnerem, ale że już mają jakąś pulę na puchar? https://www.barcelona-football-tickets.com/tickets-fc-barcelona-como-1907-spotify-camp-nou/ev2816#
1
@4Fabregas4 wypłacić komu? Krzykaczom z la bambli? XD
0
@Murazor rozwala mnie fakt że Nico już chwilę jest w profesjonalnej piłce, a nadal są eksperci co nazywają go kotem w worku xd
0
@torondirn ty chyba się znasz osobiście z lewym
3
@Pablozeusz możesz spać spokojnie, do Ciebie nikt nie przyjdzie, co najwyżej Lapcio beknie
0
@Romario87
https://www.fcbarca.com/user/wolny99991" contenteditable="false">@wolny99991 poprawili już
9
O kurde, to my mamy lipiec już? Ale ten czas leci
0
@Kulakula buźka
0
@LatajacyHolender przecież Alvarez w systemie Simeone to się totalnie nie sprawdza..
0
@sokot sezon jeszcze barcelona z nim przetrwa, ale w następnym okienku powinna być ofensywa po Alvareza albo Haalanda, na pensje akurat się zwolni, ciekawe jak z rejestracją.
7
Myślałem że uszy będzie operował xd
0
@Hindus ciekawa teoria, sprawdź jeszcze statystyki takiego grosickiego w klubie i innych piłkarzy. Poza tym, uważasz że trenerzy których miał i ma zalewski są gorsi od Nawałki i nie potrafią z niego w klubie wiele wyciągnąć?