1

@Kubsoleon podobno nie jest najgorsza, ponieważ w szybkim czasie nie czujesz tego gorąca, poziom adrenaliny jest tak wysoki, że ogień robi się chłodny.

0

@cules100pro na szczęście dało się anulować przez infolinię jeśli zamówienie nie jest "przetworzone"

0

ale lipa xD Wczoraj dodałem sobie koszulkę Meczową Lamine Yamal z naszywką LL, wchodzę wieczorem patrzę na koszyk ona dalej tam jest, odświeżam ona dalej tam jest, to zamawiam. Patrzę na potwierdzenie, podmienili mi na Juniora xD

1

@Messi19870624 Bo dalej nie może, czytanie nie boli

0

@MeAndSwan tutaj wiem, ale w takim wypadku na nike wyjdzie korzystniej zamówić

0

@FanLeal8 szczypie nie szczypie, 30E już i tak przy tej cenie wiele nie robi, ale zastanawiam się czy warto

0

on to może mu wysłać co najwyżej pickę do biura.

0

@MeAndSwan na nike też można wybrać numery? Bo w sumie nie pamiętam już

0

@MeAndSwan no dobra, ale opłaca się ogólnie? Nie będę w niej chodził za często, kilka razy do roku pewnie, na pewno nie będzie też używana do sportu.

0

Nigdy nie kupiłem meczówki, czy opłaca się względem wersji Stadium? Czytałem, że przez to że materiał jest tak lekki, jest mniej wytrzymały.

1

@Bernard777 widzę, że byłeś obecny na negocjacjach skoro wiesz, że to są ich żądania, co tam jeszcze mówili? Wolę samolubnych skrzydłowych którzy kiwają, a nie Polską myśl szkoleniową, zatrzymaj się, popatrz, podaj (do tyłu), poza tym, najepszy asystent Yamal może nawet kolegować się Macierewiczem, w dupie to mam dopóki ma liczby.

1

@catalanian09 nigdy nie będzie normalnie, zawsze będą plotki i telenowele, przynajmniej (miejmy nadzieję) bez cyrku o gwarancję rejestracji

9

@Bernard777 wymień jednego focha panie śpik.

0

@martool2 ewidentnie im coś nie idzie tak czy siak

0

@Cyzix lokalsi pewnie nie odwiedzaliby to masowo, ale dla wspierających podróż do Europy pewnie okazałaby się 4x tańsza jak nie lepiej, a więcej do zobaczenia.

1

Może fajniej byłoby, gdyby były one w Europie, a nawet jak się ogląda i patrzy na trybuny, to człowiek myśli że to jakiś turniej towarzyski w pici polo

0

Ale ten bramkarz Azjata w meczu Borussia Ulsan Kocik

0

@mr Barca szkoda pytać, wystarczy prześledzić jego komentarze i już widać, że to jakiś dekiel polityczny i mu się nie podoba xD

0

Ktoś kiedyś kupował tutaj bilety? Piszą, że są jakimś niby oficjalnym partnerem, ale że już mają jakąś pulę na puchar? https://www.barcelona-football-tickets.com/tickets-fc-barcelona-como-1907-spotify-camp-nou/ev2816#

1

@4Fabregas4 wypłacić komu? Krzykaczom z la bambli? XD

0

@Murazor rozwala mnie fakt że Nico już chwilę jest w profesjonalnej piłce, a nadal są eksperci co nazywają go kotem w worku xd

0

@torondirn ty chyba się znasz osobiście z lewym

3

@Pablozeusz możesz spać spokojnie, do Ciebie nikt nie przyjdzie, co najwyżej Lapcio beknie

0

@Romario87
https://www.fcbarca.com/user/wolny99991" contenteditable="false">@wolny99991 poprawili już

9

O kurde, to my mamy lipiec już? Ale ten czas leci

0

@Kulakula buźka

0

@LatajacyHolender przecież Alvarez w systemie Simeone to się totalnie nie sprawdza..

0

@sokot sezon jeszcze barcelona z nim przetrwa, ale w następnym okienku powinna być ofensywa po Alvareza albo Haalanda, na pensje akurat się zwolni, ciekawe jak z rejestracją.

7

Myślałem że uszy będzie operował xd

0

@Hindus ciekawa teoria, sprawdź jeszcze statystyki takiego grosickiego w klubie i innych piłkarzy. Poza tym, uważasz że trenerzy których miał i ma zalewski są gorsi od Nawałki i nie potrafią z niego w klubie wiele wyciągnąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?