kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alba w tym sezonie jest genialny. Każda groźna akcja idzie jego stroną. Tylko musimy ograniczyć granie cały czas jednego schematu. Pod koniec wczorajszego meczu, przeciwnicy odczytywali intencję Messiego i przecinali te podania Leo, bo już wiedzieli co będzie grane.
0
Jakieś typy na dzisiejszy mecz Barcy?
Myślę nad tym:
Suarez nie strzeli
Messi strzeli
Bakambu strzeli
Powyżej 2,5 bramek
Barca 1-2
0
Chcę dzisiaj zobaczyć taką Barcę jak z pierwszej połowy spotkania z Valencią. Liczę że od początku zagra Paulinho i Roberto.
0
Czy mecz Bayernu jest na ZDF?
0
Czemu Wojtas nie gra?
6
Ronaldo robi wszystko, żeby nie dostać Złotej Piłki. Chyba zrozumiał że nie zasłużył i chcę być fair play w stosunku do Leo. Niesamowity człowiek.
36
"Pewien chłopiec miał
od zawsze fantazję,
aby przejść do historii
uzbierać najwięcej kartek.
Dzisiaj
dzięki swej pracy
poświęceniu dla pasji
znalazł się wśród najlepszych,
u szczytu tej hierarchii."
Gratulację Sergio :D
I wszyscy razem: Czerwony Ramos ubrany na biało!
4
Mane, Koulibaly, Balde Diao czy Gueye. Senegal nie ma słabej drużyny.
0
Kupony żywe.
0
Lyon...
0
Były dzisiaj w dwóch pierwszych meczach wyniki 2-2. Mam nadzieję że dwa ostanie skończą się wynikami 2-3.
0
Kursik na Piasta kusi.
0
Gdzie są dzisiaj najlepsze promocję na buty w sklepach internetowych? Kupował któś już coś?
0
Też trzeba przyznać, że Juve to nie ta sama drużyna co pół roku temu.
1
Coutinho chyba..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tak, musisz być czujny. Myślę, że żeby być pewnym elity musisz mieć 42tys punktów. Tak jest u mnie na XO
14
No i Paulinho ucieka Ronaldo.
2
Gigi klasa sama w sobie.
0
Dobra dałem na Irlandię Pólnocną, Chorwację, Danię i remis Szwedów z Włochami.
8
Bo Messi to kosmita.
2
Nie wiem czy było :D
0
Suarez nie umię trafić piłki do bramki to postanowił sam w nią wpaść.
0
Macie jakiś dobry link do meczu Bayernu?
1
No i ładnie Schalke i Remis w meczu Leverkusen wszedł. Teraz tylko Espanyol Barca i Bayern i 700zł moje.
0
Ja gram.Nick Kamixon8
0
Co masz? U mnie jeszcze Barca,Bayern i Atleti.
0
Jak myślicie Augsburg czy Leverkusen?
0
West Ham wygra z Liverpoolem.
3
Mądrego to aż miło posłuchać.