2

Alba w tym sezonie jest genialny. Każda groźna akcja idzie jego stroną. Tylko musimy ograniczyć granie cały czas jednego schematu. Pod koniec wczorajszego meczu, przeciwnicy odczytywali intencję Messiego i przecinali te podania Leo, bo już wiedzieli co będzie grane.

0

Jakieś typy na dzisiejszy mecz Barcy?
Myślę nad tym:
Suarez nie strzeli
Messi strzeli
Bakambu strzeli
Powyżej 2,5 bramek
Barca 1-2

0

Chcę dzisiaj zobaczyć taką Barcę jak z pierwszej połowy spotkania z Valencią. Liczę że od początku zagra Paulinho i Roberto.

0

Czy mecz Bayernu jest na ZDF?

0

Czemu Wojtas nie gra?

6

Ronaldo robi wszystko, żeby nie dostać Złotej Piłki. Chyba zrozumiał że nie zasłużył i chcę być fair play w stosunku do Leo. Niesamowity człowiek.

36

"Pewien chłopiec miał
od zawsze fantazję,
aby przejść do historii
uzbierać najwięcej kartek.
Dzisiaj
dzięki swej pracy
poświęceniu dla pasji
znalazł się wśród najlepszych,
u szczytu tej hierarchii."
Gratulację Sergio :D
I wszyscy razem: Czerwony Ramos ubrany na biało!

4

Mane, Koulibaly, Balde Diao czy Gueye. Senegal nie ma słabej drużyny.

0

Kupony żywe.

0

Lyon...

0

Były dzisiaj w dwóch pierwszych meczach wyniki 2-2. Mam nadzieję że dwa ostanie skończą się wynikami 2-3.

0

Kursik na Piasta kusi.

0

Gdzie są dzisiaj najlepsze promocję na buty w sklepach internetowych? Kupował któś już coś?

0

Też trzeba przyznać, że Juve to nie ta sama drużyna co pół roku temu.

1

Coutinho chyba..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tak, musisz być czujny. Myślę, że żeby być pewnym elity musisz mieć 42tys punktów. Tak jest u mnie na XO

14

No i Paulinho ucieka Ronaldo.

2

Gigi klasa sama w sobie.

0

Dobra dałem na Irlandię Pólnocną, Chorwację, Danię i remis Szwedów z Włochami.

8

Bo Messi to kosmita.

2


Nie wiem czy było :D

0

Suarez nie umię trafić piłki do bramki to postanowił sam w nią wpaść.

0

Macie jakiś dobry link do meczu Bayernu?

1

No i ładnie Schalke i Remis w meczu Leverkusen wszedł. Teraz tylko Espanyol Barca i Bayern i 700zł moje.

0

Ja gram.Nick Kamixon8

0

Co masz? U mnie jeszcze Barca,Bayern i Atleti.

0

Jak myślicie Augsburg czy Leverkusen?

0

West Ham wygra z Liverpoolem.

3

Mądrego to aż miło posłuchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?