kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli Iniesta na Ligę Mistrzów, Coutinho na ligę. Czuję najlepszą wersję Andresa w tej edycji LM, niech prowadzi nas do Kijowa.
12
Rodzina Coutinho już wychodzi z lotniska/ Romero
5
Najgorsze w transferze Coutinho jest to, że prawdopodobnie Sergi Roberto zostanie przesunięty na stałe na prawą obronę. Na tą chwilę najlepsza trójka w środku to Iniesta,Busi,Coutinho.
42
Suarez pewnie odświeżał La Ramblę i gdy w końcu informacja została oficialnie potwierdzona wsiadł do samochodu i pojechał prosto na lotnisko.
0
Kibice Liverpoolu w tej chwili :D
38
Kolega, który jechał rowerem z Cou, teraz cofnął się po Yerriego.
0
Gdzie Salah?
17
Oj chyba nie byłby tak szczęśliwy jak na zdjęciach.
7
Beka.
5
W Realu nie grają ogóry.
0
Na aresie.
3
Hej
Świecą Ci się oczy jak chrząstki w salcesonie :D
0
Freitag się wycofał.
1
I nowy trener jak tak dalej pójdzie ;D
8
Haha. Dobry fake.
30
Będę czekał na Coutinho.
1
Ma ktoś video lub gifa?
4
Dlatego ja oglądam na Eurosporcie.
0
Freitag nie trafił w punkt odbicia i to 79cm za wcześnie, a i tak jest drugi tracąc do Krafta 0,3 pkt.
0
Najlepsze seriale, również takie które można pooglądać z dziewczyną?
0
Wspaniały powrót Modricia.
5
A na instagramie story u Neymara widzimy... Paulinho.
1
W tej chwili brakuje nam tylko Coutinho.
0
Nie będę cytował.
2
Ostatni komentarz na stronie Realu XDD
0
Strzelił, ale wcześniej ręka.
1
Busi? On był do 60 minuty najgorszy w szeregach Barcelony.
4
Tak, najlepszy moment od września na rozegranie klasyku dla Realu.Kontuzjowani wrócili.
0
Ronaldo raz symulował w polu karnym.
0
Teraz Neymar, ale Mbappe więcej osiągnie od brazylijczyka.