3

Czyli Iniesta na Ligę Mistrzów, Coutinho na ligę. Czuję najlepszą wersję Andresa w tej edycji LM, niech prowadzi nas do Kijowa.

12

Rodzina Coutinho już wychodzi z lotniska/ Romero

5

Najgorsze w transferze Coutinho jest to, że prawdopodobnie Sergi Roberto zostanie przesunięty na stałe na prawą obronę. Na tą chwilę najlepsza trójka w środku to Iniesta,Busi,Coutinho.

42

Suarez pewnie odświeżał La Ramblę i gdy w końcu informacja została oficialnie potwierdzona wsiadł do samochodu i pojechał prosto na lotnisko.

0


Kibice Liverpoolu w tej chwili :D

38

Kolega, który jechał rowerem z Cou, teraz cofnął się po Yerriego.

0

Gdzie Salah?

17

Oj chyba nie byłby tak szczęśliwy jak na zdjęciach.

7

Beka.

5

W Realu nie grają ogóry.

0

Na aresie.

3

Hej
Świecą Ci się oczy jak chrząstki w salcesonie :D

0

Freitag się wycofał.

1

I nowy trener jak tak dalej pójdzie ;D

8

Haha. Dobry fake.

30

Będę czekał na Coutinho.

1

Ma ktoś video lub gifa?

4

Dlatego ja oglądam na Eurosporcie.

0

Freitag nie trafił w punkt odbicia i to 79cm za wcześnie, a i tak jest drugi tracąc do Krafta 0,3 pkt.

0

Najlepsze seriale, również takie które można pooglądać z dziewczyną?

0

Wspaniały powrót Modricia.

5

A na instagramie story u Neymara widzimy... Paulinho.

1

W tej chwili brakuje nam tylko Coutinho.

0

Nie będę cytował.

2

Ostatni komentarz na stronie Realu XDD

0

Strzelił, ale wcześniej ręka.

1

Busi? On był do 60 minuty najgorszy w szeregach Barcelony.

4

Tak, najlepszy moment od września na rozegranie klasyku dla Realu.Kontuzjowani wrócili.

0

Ronaldo raz symulował w polu karnym.

0

Teraz Neymar, ale Mbappe więcej osiągnie od brazylijczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?