kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzialają Wam serwery na Xbox One?
0
Chciałbym iść spać o tej godzinie..
55
"Upadają w polu karnym" Już myślałem że o Ronaldo chodzi.
1
Te ze spalonego i na pustaka?
30
Na dobranoc "najlepszy piłkarz świata" który jutro odbierze swoją piątą złotą piłkę i jego czary mary z dzisiejszego spotkania z Eibar.
1.
2.
0
To po kuponie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ bramka Boufala. Cóż to był za rajd.
0
Mega ważne mecze będą w marcu/kwietniu a nie w październiku z czerwoną latarnią, która nie wygrała jeszcze meczu w lidze.
2
Tak na gorąco .
Wychodzimy na drużynę, która nie wygrała jeszcze meczu w lidze najsilniejszą pomocą. Nie mówcie, jak najsilniejszą jak jest Rakitić. Ja również uważam że to nie prawda, ale nie ma co się oszukiwać Valverde będzie stawiać na tą trójkę w najważniejszych meczach. Do czego zmierzam? Jest początek sezonu a Iniesta i Busquets są już zajechani. Kupiliśmy Paulinho by rotować go z Busim. Brazylijczyk jest idealny na takie Malagi, mamy Denisa który siedzi cały czas na ławcę, a który potencjałem zjada Gomesów i Rakiticiów razem wziętych, ale po co dajmy Inieste bo musi grać, a Denis przecież zagra z ogórkami w Pucharze Króla, w którym według mnie nie ma takiej motywacji jak granie o punkty na Camp Nou obok najlepszych zawodników zespołu.
0
Na botoks na pewno nie. No dzięki może wybierzemy się na tego Vincenta.
0
Jest coś fajnego teraz w kinach. Pytam o film, żeby nie było głupich odpowiedzi. Chciałbym pójść z koleżanką.
0
Najbardziej to mi szkoda dzisiaj Paulinho.
0
Komentator na meczu City: "antycypuję"
0
Lanzini.
0
Jak zagrał Semedo wczoraj?
5
Wydaję mi się, że to kibiców Barcy jest więcej.
0
Chelsea na prowadzeniu!
2
Miałbym to w dup... gdyby nie hala dzieci, którzy uzyskają wielką satysfakcję z tego że pokonali najlepszy serwis w Polsce. Dla mnie nie liczy się czy mecz Barcy będzie puszczany w 1 czy w Canał+, mi chodzi o honor.
2
Co jest z Wami?
Tyle pracy żeby wyjść na prowadzenie, a teraz Chelsea znowu wyrównuję.
0
Nie, nie to jest TVP. Oni nie wiedzą co to odfiltrować.
1
Głosuj dalej.
10
Prowadzimy ale niech nas to nie zgubi.
Teraz musimy jeszcze bardziej się zmobilizować i oddawać jeszcze więcej głosów.
0
0,1%
Teraz wyrównać!
4
Dobra jest 0,3%
Jak zaczynałem było 0,7%
Wracam o 20.
Głosować przez incognito.
Kto się tym zajmuję teraz?
Potrzeba co najmniej 10 osób.
0
To dawaj jeszcze 40 ;)
6
Już tylko 0,4%
Pełna mobilizacja!
Gonimy.
7
Panowie i Panie głosować głosować.
Zostało niewiele czasu ja osobiście siadam teraz do tego na pół godzinki.
Nie dajmy satysfakcji hala dzieciakom.
Wciskamy trzy kropki po prawej stronie
-Nowe okno incognito
-Wklejamy link i głosujemy
-Usuwamy kartę
-I powtarzamy czynność
Do roboty!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O i Luisito nam się obudził.