kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaczyna się.
1
Kamil Syprzak na murawie Camp Nou.
10
Sezonowcy już pewnie w środku snu, położyli się po 22 spać. My wierzyliśmy i teraz świętujemy, nie no trzeba iść spać bo o 6 trzeba wstać. Mamy to!!! Duplet jest nasz.
p.s Co mi zostało w pamięci z tego meczu tak na szybko, powrót Neymara bodajże w 109 minucie gdy wyjechał za linie, na pełnym gazie do obrony. Pokazali charakter nasi chłopcy. Visca el Barca
0
Oby tylko Rico nie miał znowu dnia konia.
3
Aż trudno uwierzyć, że Barcelona dzisiaj kończy sezon. Jak ten czas szybko leci...
No cóż będziemy z niecierpliwością czekać na nowy sezon. Został ostatni mecz, oby nasi zdobyli puchar i zakończyli udany sezon. Vamos Barca.
0
Panowie, jakie perfumy męskie używacie. Polecacie jakieś ?
0
Luisito najlepszy, całą drogę z piłką.
2
Ej co Wy o tym Rayo i Gijon. Oni chyba jutro grają co nie, czy jak bo już nie wiem. Aż tak pijany to chyba nie jestem.
2
Mikel Rico wszedł w 87 minucie na boisko w meczu Bilbao-Sevilla, a w 90 otrzymał czerwoną kartkę. Co za wejście.
17
Pedro gratuluję na facebooku zdobycia tytułu przez Barceloną: "Congrats to my FC Barcelona friends for the La Liga Title. Now let's fight for Copa del Rey crown"
13
World Trade Center cały czas żywe.
0
Feta jutro o 18
1
Na ulicach Barcelony już tłum.
1
Ronaldo teraz nie ma w domu.
1
Luis Suarez - 14 goli w ostatnich pięciu meczach. Ależ kocur!
32
Mascherano - 0 goli 4 ligi
0
bardziej Mascherano by tam pasował: 0 goli, 4 tytuły La Liga.
0
A na Los Carmenes CAMPEOOONESSS, CAMPEOOONES OLE OLE OLE!!!
0
No to zaczynamy. CAMPEOOONESSS, CAMPEOOONES OLE OLE OLE!!! Visca El Barca.
1
Neymar rozgrywa dziś świetne partidazo! Takiego Neya mi brakowało. Obok Luisa najlepszy.
0
Używał ktoś Izoteku (leku na trądzik) ?
1
Wojtuś z M jak Miłość to jest as! hahaha
0
U mnie gorąco, że nie można wytrzymać.
4
Ależ atmosfera na King Power Stadium.
0
To już wiemy dlaczego Sevilla nie wygrywa na wyjeździe.
0
Dzisiaj mija 7 lat od niesamowitego wieczoru na Stamford.
Myślę, że warto przypomnieć sobie i przeczytać felieton naszej redakcji:
http://www.fcbarca.com/mobile/26896-w-ciszy-stadionu-bledy.html
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,43284
Trzeba przyznać kozackie zdjęcie.
Zmieniłbym tylko stadion na Camp Nou i fota idealna.
3
Z takim zaangażowaniem, do finału po prostu nie da się awansować.
Nie wiem czy Pellegrini nie był obecny na tym meczu, zmieniając dopiero Toure w 61 minucie, no nie mogę tego zrozumieć.
3
Takiego dwumeczu w półfinale Ligi Mistrzów długo nie było i długo nie będzie. Równie dobrze mogłem sobie pograć w bierki. Aż żal dupę ściska, że w finale zabraknie Barcelony. Poziom finalistów tegorocznej Ligi Mistrzów jest najsłabszy od wielu, wielu lat.
0
Nie z taką grą...